PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čujem počele su po nekim blogovima prijetnje u slučaju da se na PTKM dogodi ono što se upravo događa na PODR (smanjenje nominale pa dokap)…Samo mi nije jasno kako se netko tko se toliko zalaže za dioničarstvo i kapitalizam usudi prijetiti nekome ukoliko taj drugi iskoristi potpuno legalne zakonske instrumente za dokapitalizaciju? MOžda se neki ljudi malo precjenjuju…

Kaze netko

“Ne vjerujem da bi mirovincima u ovom trenutku trebao jedan malo žešći sukob u slučaju da bi htjeli izvoditi trik smanjenja nominale i dokapitalizacije po toj manoj”

U svakom slučaju bit će stvarno zanimljivo pratiti situaciju na PTKM.

...

@ HaoRen
Tvoja poruka je jasna, prerano si prodao?

Daj konačno linkove na te tzv. “neke blogove” i “kaže netko….” pa onda nastavi [emo_namigusa]
Ne sumnjam da ćeš pratiti zanimljivu situaciju na PTKM…..Ne bih se usudio prognozirati [emo_novac][emo_novac][emo_palacg]

marcello

Prodao sam , al po puno vecoj cjeni nego li je danas , oko 245 ako se ne varam. Prodao sam zato jer sam se bojao ovog raspleta dogadaja kakav se desava na PODR , a najverojatnije ce se desiti i na PTKM…to sam tada i napisao na ovu temu..Od tada samo pratim situaciju na PTKM no kupnja me ne zanima.

Nazalost neke ljude i blogove se nesmije linkati, potrazi u komentarima na “nekim mjestima” , naci ces gornji citat.

...

Meni je zanimljivo kako dio ekipe s foruma ponosno ne čita navedeni blog ( koliko samo važnijih stvari imaju na rasporedu, npr. visiti na forumu ) ali zato apsolutno sve “čuju”.

Je Haoren je to stavio već dugo, da bi se mogao replicirati rasplet kao sa PODR.

NB bash nema kome prodati PTKM sada, sumnjam da u ovom slučaju i bude.

Ok, ja se nadam da će se niža cijena plina odraziti na bolji rezultat, ali ono što je tu je veliki gubitak i ovakvim tempom nema niti PTKM pretjerano puno vremena.

Ma da, na ovom forumu ako kažeš da misliš da nešto vrijedi manje onda si druker i želiš kupiti jeftinije a ako kažeš da valja želiš prodati skuplje.

To što firma radi gubitke brže nego da pale novac, to je manje bitno.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

nema on šta prijetiti, dužnost svakog gradjanina je da prijavi kriminal ako zna za njega, inače i on postaje sukrivac!
dakle, ako je nešto znao, morao je odavno reći i prijaviti!

a i te prijetnje i uvrede su jedan veliki bezobrazluk, ja sam recimo razmišljao prijavljiviti nepoznate počinitelje HANFI zbog lažnih naloga…ali nisam imao dokaze, nemam uvida u knjige naloga.
a HANFA bi tu morala nešto istražiti i objaviti!
i po službenoj dužnosti.

a i nama dioničarima je u interesu da zbog boljih mirovina mirovinci pažljivo postupaju sa našim novcima.Ako su pokenuli ovu kampanju od 10mlrd, i misle privući klijente, moraju paziti na svaki novčić.

S druge strane naša Petrica mora dobiti svježi kapital, nije važno kolika je nominala, zbog budućih mirovina bolje da je što niža, a i da firma ostane u Hrvatskim rukama!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!



Koji su kandidati za preuzimanje ?

preuzimanja nema ali ovi dole su zaineresirani za strateško partnerstvo.

BOREALIS.
[/quote]

BRavo,momče. Koliko nude?




Koji su kandidati za preuzimanje ?

preuzimanja nema ali ovi dole su zaineresirani za strateško partnerstvo.

BOREALIS.
[/quote]

BRavo,momče. Koliko nude?
[/quote]
hvala na komplimentu, rano je još o cijenama pričat. što se stvar više rasteže to će cijene dokapa biti niže.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/15GoqOTgW6LqJJEcbfv3Ig==.pdf

...


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/15GoqOTgW6LqJJEcbfv3Ig==.pdf

“Cijena u mogućem postupku dokapitalizacije će ovisiti o tržišnim uvjetima u renutku izdanja. “

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Definitivno cijena nece biti veca od sadasnje cijene na burzi….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Znaci, pitaju me s koliko bih ih dokapitalizirao al ne bi sad oni o cijeni.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close