PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A kada je Hanfa ikoga provjeravala, a kamoli kaznila, glede trgovanja povlastenim informacijama.

Pored ovakve Hanfe (i onoga Maloga sta je vodi) i ovakvog Uskoka (i onog Malog sta je vodi) mozes komotno trgovati na burzi koristeci povlastene informacije dovijeka.

tko zna, možda se napokon nešto pokrene, možda bude i kaznenih postupaka?

Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

ovo bi moglo prerasti u jednu od većih afera na našem TK, nadam se da će DORH i USKOK i HANFA temeljito odraditi svoj dio posla!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

http://danas.net.hr/novac/prijavili-kolegu-iz-nadzornog-odbora-jer-je-dilao-poslovne-tajne

naprijed HANFA
naprijed DORH
naprijed USKOK

ovo je vrh ledenog brijega, idemo isušiti močvaru na TK!
provjeriti sve naloge, realizirane i nerealizirane, sve osnovne, a naročito skrbničke račune!
idemo do kraja, neka istitucije pravne države rade svoj posao!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Ajde buda ne seruckaj. Evo što je gosp. xy napisao na svom blogu: “Istina je da mi je, a i nekim drugim dioničarima, zamjenik predsjednika NO pojasnio te napise. Kako u tom trenutku nisam znao da li TADA raspolažem povjerljivim informacijama (naime da su stvari na pol istinite), u biti znao sam da nisu, ali upravo zato jer znam da neki čekaju makar i povod za neki pogrešan korak, u skladu s najboljim svjetskim praksama sam se suzdržao sam se od svakog trgovanja dionicom PTKM i od uprave zatražio da te informacije javno objavi, za slučaj da su cjenovno osjetljive povjerljive informacije, kako bi ih imali svi dioničari. Koliko znam, i ostali dioničari koji su dobili taj email od zamjenika predsjednika NO su se također sudzdržali od trgovanja dionica”.

Gdje je bio USKOK, Dorh i Hanfa kad se gomilao gubitak? http://www.vecernji.hr/biznis/kupili-sirovine-1-6-mlrd-kn-kad-su-bile-najskuplje-clanak-129307

Ljudi iz Uskoka, Dorha i Hanfe su vjerojatno citali da bi mogli bolje govoriti

@Buda
Lako je provjeriti da li je u tom periodu kupovao i prodavao dionice. Što je najbolje to nisu bile cjenovno značajne informacije jer su samo pojašnjavale neke stvari iz prošlosti, što se vidi i po tome da cijena uopće nije reagirala na njih!

pričekajmo 1Q ja ne očekujem baš neko bajno izviješće
a tu će se lomiti koplja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

ovo bi moglo prerasti u jednu od većih afera na našem TK, nadam se da će DORH i USKOK i HANFA temeljito odraditi svoj dio posla!


Ne treba čekati nikakve DORH-ove, USKOKE i sl, radnici trebaju podnijeti kaznenu prijavu i da ekipa dođe na saslušanje i 30dnevni pritvor (da se ne utječe na svjedoke). Ovo je itekako razloga za privođenje i procesuiranje a ne neke gluparije s Mamićem za političke bodove.
U normalnoj zemlji bi samo na Dnevniku vidjeli kako se ekipa u lisicama privodi na policiju a ne ovak po sistemu pojeo Vuk magare

Samo se Vi nadajte da ce Dorh, Uskok i Hanfa bilo sto poduzeti.
Ipak je ovo zemlja sa brdovitog Balkana.


Ne treba čekati nikakve DORH-ove, USKOKE i sl, radnici trebaju podnijeti kaznenu prijavu i da ekipa dođe na saslušanje i 30dnevni pritvor (da se ne utječe na svjedoke). Ovo je itekako razloga za privođenje i procesuiranje a ne neke gluparije s Mamićem za političke bodove.
U normalnoj zemlji bi samo na Dnevniku vidjeli kako se ekipa u lisicama privodi na policiju a ne ovak po sistemu pojeo Vuk magare

to bi bilo zanimljivo [emo_smijesak]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

ovo bi moglo prerasti u jednu od većih afera na našem TK, nadam se da će DORH i USKOK i HANFA temeljito odraditi svoj dio posla!


Ne treba čekati nikakve DORH-ove, USKOKE i sl, radnici trebaju podnijeti kaznenu prijavu i da ekipa dođe na saslušanje i 30dnevni pritvor (da se ne utječe na svjedoke). Ovo je itekako razloga za privođenje i procesuiranje a ne neke gluparije s Mamićem za političke bodove.
U normalnoj zemlji bi samo na Dnevniku vidjeli kako se ekipa u lisicama privodi na policiju a ne ovak po sistemu pojeo Vuk magare
[/quote]
tako je. I Klausa za presjednika Uprave. A ovakve kao što su gore citirani za članove NO. Mati moja koliko hrvatskog jala, trebalo bi ga brendirati u EU dok se Slovenci ne dosjete.

tako je. I Klausa za presjednika Uprave. A ovakve kao što su gore citirani za članove NO. Mati moja koliko hrvatskog jala, trebalo bi ga brendirati u EU dok se Slovenci ne dosjete.
[/quote]
O čemu ti pričaš majstore, kakav jal? U mutnoj igri ti paše ako ima zarade. Pa kad si frajer igraj pošteno pa zaradi. To vrijedi i za tvog mentora. Osobno svakoj firmi želim sve najbolje, a ne mutne igrače sa lažnim predstavljanjem problema. Ne prebacuje spiku i temu na jal. Ovo što je napravljeno je kazneno djelo i treba privesti sudionike a ako nije tako onda u ovoj zemlji postoje pravila samo za neke. Ja ne želim takvu zemlju i protivim se tome, želim ista pravila za sve.

New Report

Close