PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje odavno nije bilo priče o Rusima i Arapima.Puno pozdrava.

Danas značajan promet (u odnosu na prethodne dane)….nešto mi govori da mirovinci znaju da ništa od dokapitalizacije…ne bi me ništa začudilo to..

Vaš link …

A šta reći…….

Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

opaaaa, mogli bi neki dobiti debelo po prstima! [emo_palacg]

Pa fakat sad mi je sve jasno i odkud ovaj gubitak od 175milja kuna. naravno od prepiske Majstrović-Bakić. čega su se ovi uhvatili umjesto da spakiraju kofere i idu doma.

Sloboda tržišta, jednako širenje informacija, sloboda medija, sumnja u sve članove sindikata i onda opa, netko je prepisivao..

Ovo bi se moglo svim sudionicima dobro odbiti o glavu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

Među onima koji su tako došli do informacija koje su povlaštenog karaktera, a neke od njih su i poslovna tajna, nalazi se i istaknuti zagovaratelj hitne privatizacije Petrokemije Nenad Bakić. Ovakva prepiska između jednog člana NO i jednog ili više dioničara izrijekom je zabranjena važećim zakonskim odredbama, kodeksima ponašanja i brojnim aktima Petrokemije.

Ozren, đe' kombo?

Prijava protiv zamjenika predsjednika NO Petrokemije

Među onima koji su tako došli do informacija koje su povlaštenog karaktera, a neke od njih su i poslovna tajna, nalazi se i istaknuti zagovaratelj hitne privatizacije Petrokemije Nenad Bakić. Ovakva prepiska između jednog člana NO i jednog ili više dioničara izrijekom je zabranjena važećim zakonskim odredbama, kodeksima ponašanja i brojnim aktima Petrokemije.

sada… ako je Bakić bio prodavao (a ne prebacivao na skrbnički), i ako je primio povlaštene informacije, i na temelju toga ostvario materijalnu korist, bilo bi sasvim pošteno da ga se kazni novčanom ili kaznom zatvora, u skladu sa zakonskim odredbama….

ponavljam, samo ako je iskoristio te informacije…evo malo štofa, pa se idemo igrati demokracije:) pravo je pitanje hoće li se službe koje su plaćene od poreznih obveznika i baviti ovim predmetom.

A kada je Hanfa ikoga provjeravala, a kamoli kaznila, glede trgovanja povlastenim informacijama.

Pored ovakve Hanfe (i onoga Maloga sta je vodi) i ovakvog Uskoka (i onog Malog sta je vodi) mozes komotno trgovati na burzi koristeci povlastene informacije dovijeka.

Ako nekoga uopće zanima imate ljep i opširan odgovor na blogu.

Sada mi je malo jasniji onaj pojam “INVESTITOR”, koji stoji pored nekih imena….

ja ne razumim zšto je velika jama za ovom dionicom, jedne godine u plusu druga u minusu ,i tako ima 5 godina , očito da ova grana i nije toliko profitabilna ,kako neki navijaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close