PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Posve očekivano….idealni uvjeti za ulazak Europske banke za obnovu i razvoj…

Ma da? A Gazprom je odustao??? [emo_zloban]
[/quote]

mislim da je izgledniji scenarij ulazak EBRD-a kako je i najavljivano….a ne bi ništa imao niti protiv GAZproma…

Postovani,
ne bih htio ikoga uvrijediti ali moram reci da nakon ovako ocajno loseg FI, ova dionica, uz Belje, uvjerljivo vodi na ZSE kao apsolutno precijenjene i spekulativno napuhane.Silno me zanima kada ce trziste to vrednovati pravilno, a hoce, i to vrlo brzo.I ne samo ova dva balona.
full sam u dionicama i nemam casha.
lp

Postovani,
ne bih htio ikoga uvrijediti ali moram reci da nakon ovako ocajno loseg FI, ova dionica, uz Belje, uvjerljivo vodi na ZSE kao apsolutno precijenjene i spekulativno napuhane.Silno me zanima kada ce trziste to vrednovati pravilno, a hoce, i to vrlo brzo.I ne samo ova dva balona.
full sam u dionicama i nemam casha.
lp


Pričekaj, možda ti uspije. I sutra je dan……petak! [emo_namigusa]
Vlada je danas uputila novi Zakon o tržištu plina u proceduru Saboru.

marcello


s ovakvim poslovanjem i ogromnim gubicima, cijena dionice bi trebala biti ispod 100 kn! jasno je da se umjetno održava ovako visoko zbog manipualtora, da je PTKM izlistana vani na burzi, sad bi bila oko 70 kn!

ovo je teška žabokrečina od burze gdje nakon ovako katastrofalnog izvješća cijena dionice gotovo da se nije pomakla…strava


Umjesto da lupate po praznoj slami bolje pročitajte download ad 1. sa današnje sjednice Vlade. Naročito onaj dio o geografskim koridorima transporta plina za gospodarstvo, uvodni dio o ciljevima novog Zakona…. i t.d. Pametnima će biti onda jasnija budućnost Petrokemije.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2013/76_sjednica_vlade_republike_hrvatske%5Bemo_smijesak%5D%5Bemo_plazi%5D

Krivac za loše rezultate……zna se!

Bez ljutnje, sve što je ikada napravljeno i doneseno od strane Hrvatske vlasti(koje god stranke) je mlaćenje prazne slame.

Ovisnost bilo koje firme o potezima Vlasti RH je ključ za katastrofu a ne otključavanje vrijednosti.

Očito je da je zdravi kapitalizam slab i državna kontrola vodi igru – ne na korist firme.

To se vidi i na DDJh i na PTKM.

Zašto tu ljudsku glupost nagrađujete svojim novcem – još kao mali dioničari koji stoje kao osnova otpora ovom zaostatku vremena od Vlade?

Nije mi jasno.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kakav plin, kakvi bakrači? Pa da im daju i besplatan plin ovi bi pravili gubitak. Ovaj “puran” već predugo leti samo zahvaljujući moći pojedinca i malih “purančića” koji za njim mašu svojim “krilcima”! Nikakvo drugo objašnjenje ne drži vodu.


Kakav plin, kakvi bakrači? Pa da im daju i besplatan plin ovi bi pravili gubitak. Ovaj "puran" već predugo leti samo zahvaljujući moći pojedinca i malih "purančića" koji za njim mašu svojim "krilcima"! Nikakvo drugo objašnjenje ne drži vodu.

ako bi se i[lo na prodaju, ulazak EBRD-a ili slično, važno je imati sve pravne institucijske postavke za ozbiljne ulagače…

http://www.vecernji.hr/biznis/dokapitalizacija-petrokemije-ebrd-u-zainteresirani-mirovinci-clanak-510500

8. PBZ D.D. 62.811 1,88%
9. PBZ D.D. 27.325 0,82%
10. PBZ D.D. 26.951 0,81%

Sva 3 kupovala ovaj tjedan.više od 2000kom.


http://www.vecernji.hr/biznis/dokapitalizacija-petrokemije-ebrd-u-zainteresirani-mirovinci-clanak-510500

Dokap od strane mirovinaca i EBRD-a je zapravo najgora varijanta za dioničare jer to znači da otpada privatizacija, a cijena dionice trebala bi se svesti u realnije okvire kao npr. kod DLKV gdje su na 250 kn mirovinci radili dokap, a sad je 50 kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ebrd i naši mirovinci ti nemaju istu funkciju na TK. Dovoljno je biti klijent matičnih banaka i biti pred propašću i eto ti mirovinaca – možeš birati dali ćeš im uvalit dokap ili obveznice, njima svejedno. Važno je da se investira, daleko su ciljani rokovi.

Kako stvari sada stoje dokap može ići najmanje po cijeni 20 posto većoj od trenutne. Sjetite se kako se je kretala cijena Leda i nakon objave dokapa. Neki su hladno prodavali debelo ispod 7000 kn.

New Report

Close