PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa tko kaze da je ok?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa tko kaze da je ok?

Ma znam. Ionako nije nitko očekivao čudo, makar ovako loše poslovanje je čudesno ponekad.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

s ovakvim poslovanjem i ogromnim gubicima, cijena dionice bi trebala biti ispod 100 kn! jasno je da se umjetno održava ovako visoko zbog manipualtora, da je PTKM izlistana vani na burzi, sad bi bila oko 70 kn!

Da nema blogera, ovaj bi balon davno izdušio. Ovako još on održava cijenu dionice takvom kakva je unatoč katastrofalnim izvješćima.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


prošle godine dobit od preko 100 milijuna kn a cijene dionice između 150-170-180 kn
ove godine gubitak od preko 175 milijuna kn a cijena cca 230-250 kn.

Budući da nemamo nikoga na prodaji cijena dionice raste bez obzira na FI i sl.

To je To. 🙂


Da smo normalo tržište kao što nismo dionica bi već zaronila na 90 kuna ovako….Vaš link …

Sada, kada se otključala vrijednost,
pripazite da ne izgubite ključić oko vrata!


Sada, kada se otključala vrijednost,
pripazite da ne izgubite ključić oko vrata!

taj ključić više izgleda kao kamen oko vrata dok se utopljenik pokušava održati na površini

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



prošle godine dobit od preko 100 milijuna kn a cijene dionice između 150-170-180 kn
ove godine gubitak od preko 175 milijuna kn a cijena cca 230-250 kn.

Budući da nemamo nikoga na prodaji cijena dionice raste bez obzira na FI i sl.

To je To. 🙂


Da smo normalo tržište kao što nismo dionica bi već zaronila na 90 kuna ovako….Vaš link …
[/quote]
Utopljenik.

Umjesto da lupate po praznoj slami bolje pročitajte download ad 1. sa današnje sjednice Vlade. Naročito onaj dio o geografskim koridorima transporta plina za gospodarstvo, uvodni dio o ciljevima novog Zakona…. i t.d. Pametnima će biti onda jasnija budućnost Petrokemije.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2013/76_sjednica_vlade_republike_hrvatske%5Bemo_smijesak%5D%5Bemo_plazi%5D

Krivac za loše rezultate……zna se!

marcello

Posve očekivano….idealni uvjeti za ulazak Europske banke za obnovu i razvoj…


Posve očekivano….idealni uvjeti za ulazak Europske banke za obnovu i razvoj…

Ma da? A Gazprom je odustao??? [emo_zloban]

Ovdje će ipak po nominali. Sada nitko neće ni po 230 kn ali tako je bilo i na Ledu. 270 kn nekome će biti malo, medutim sada je i 230 previše. Ja sam danas dopunio a nešto malo mi je ostalo na bidu otvoreno.

New Report

Close