PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ?? 2 dana tišine..? dal je počela sjednica il neda sindikat[emo_smijeh]

I nitko ne komentira izvješće?

A BALVANA!!! :) :) :)


I nitko ne komentira izvješće?

mislim da su u 2012.godini nadmašili sami sebe.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

a nije baš bajno izviješće

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


I nitko ne komentira izvješće?

iskomentirat ce ga danas na burzi

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

prošle godine dobit od preko 100 milijuna kn a cijene dionice između 150-170-180 kn
ove godine gubitak od preko 175 milijuna kn a cijena cca 230-250 kn.

Budući da nemamo nikoga na prodaji cijena dionice raste bez obzira na FI i sl.

To je To. 🙂

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


a nije baš bajno izviješće

Pa tako je bilo i najavljeno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



a nije baš bajno izviješće

Pa tako je bilo i najavljeno.
[/quote]
ma da…ništa novoga i nema razloga za brigu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Meni nije jasno da su ovdje neki očekivali obrat u poslovanju u posljednja tri mjeseca mada su glavni parametri ostali isti.
Neki su izašli iz dionice i sada se rezignirano čude ne gubitku poslovanja nego tome kako cijena nije pala koliko su priželjkivali.
Nije cijena tu gdje je zato što su investitori mislili da će se u zadnjem kvartalu natući 100 miliona dobiti nego zato što vjeruju da će se u kratko vrijeme korigirati nelogičnosti ključne za poslovanje.

Naravno da će se danas po principu bržeg prsta iskrcati trejderi koji su se kladili da će gubitak biti manji ali vjerujem da takvih nema previše.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/KkXpeDgjl8RIjH7mobWHYw==.pdf

Nadzorni odbor Petrokemije je na ju,erašnjoj sjednici dao suglasnost
Upravi da ispita mogu2nost pove2anja temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica ili
drugih instrumenata tr)išta kapitala.



a nije baš bajno izviješće

Pa tako je bilo i najavljeno.
[/quote]

Da, zato je to ok, imati gubitak ravan deficitu manje afričke države.

Nego, gdje je market maker?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dokap po 300 barem, hahaha, ne vjerujem ili opet neki pushing na obveznicama za mirovince. Dajte je prodajte višeeeee!!

"alea iacta est"

New Report

Close