PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Indikativna je sljedeća rečenica ”stožera” za …..

””Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima ‘viška’ radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim”, poručuju iz Stožera.”

?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Indikativna je sljedeća rečenica ''stožera'' za …..

''"Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima 'viška' radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim", poručuju iz Stožera.''

?

a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_vrtimise]



Indikativna je sljedeća rečenica ''stožera'' za …..

''"Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima 'viška' radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim", poručuju iz Stožera.''

?

a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_vrtimise]
[/quote]

… pa oni su se borili za to, ne za pravednu Hrvatsku, već ko partizani za privilegije i penzije.Da im nije počasni član Veljko Kadijević, on zna kako se brani otadžbina, neka se paze kolko znam taj drug je u Rusiji !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

“a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????”

Stožer za obranu sindikalista koji žive na grbači radnika koji toga nisu svjesni, voze bjesne Audije, beru masne plaće … Stožer za obranu stranačkog osoblja koje je virualno zaposleno po državnim firmama (Petrokemija, HEP itd.) gdje dobivaju plaće za stranački rad a ne za rad u navedenim firmama … Stožer za obranu radnika koji su ugurani po političkoj liniji bez konkretnih potreba za ljudima na tim radnim mjestima (tzv. kuhači kave)… Stožer za obranu od ”zlog kapitala” koji bi racionalizirao neracionalno poslovanje i gubitke u tvornici itd., mogao bi tako do sutra nabrajati, ali pametnom dosta.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

… od protrgovani cca 2500 dionica, netko je ostao jeftino bar za pola, a pola su bili mamci i mine.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Na drugom programu Hrvatskog radija PTKM! majstor trenutno priča gluposti !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

moze transkript ukratko?

...


moze transkript ukratko?

HR 2

Bože sačuvaj za sada o Jaguštu i Klausu ni riječi. Krimen je u tome što je cijena dionice malo otišla malo gore.Ne u Ježiću i skupim sirovinama, neu Jaguštu i skupom plinu, nego što je cijena na burzi skupa. Bože sačuvaj. Sjeverna koreja… rakete na USA[emo_zacudjen]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Sory nisam skuzio tko je “majstor”…xy?

...

bez brige, evo zapisnika:

“Ali, ljudi moji, to je jedna od naših najvećih, ako ne i najvećih industrijskih postrojenja u RH, ove godine s očekivanih 3 milijarde kuna prihoda i napokon konzistentno profitabilna. A znamo i zašto, to nije slučajnost. I možemo biti sigurni da je glavni ugovor za PTKM iduće godine znatno povoljniji jer je PTKM prvi put, zbog deregulacije tržišta, mogla pregovarati o njemu.

Tko sad ne postane svjestan potencijala tog diva, zaista nije zaslužio kupiti nikad više ni jednu dionicu.

Naravno, bit će onih gubitnika koji će i dalje pričati kako je to ‘socijalistički mastodont, gnojara itd.’.

Jednom sam loše pisao o Željku Klausu, predrasude – što ćete, ali možda je i zaslužio nastupom na onom tzv. plenumu FF. I od onda mu se stalno ispričavam za to.

Zaista iskreno mislim da je ‘Klaus’, kako ga zovu u Kutini, jako bitan za firmu. Kažu i da je njegova ideja bila da se vrati Jagušt. A taj nam je fakat zlata vrijedi. Kažu da ove godine nije bio na godišnjem. To zvuči kao SF za ljude u tvrtkama gdje je država većinski vlasnik. Ali odjednom nema onih čudnih gubitaka!? Mislim da je JJ danas jedan jako bitan čovjek za RH, ne samo po postignućima, nego i kao uzor.

A gdje sam bio u petak? Iznenađenje: pozvali me na Božićni domjenak sindikata u Petrokemiji!

hoće li biti tužbi zbog afere “Putin Traži Diva iz Kutine”, ostaje da se vidi…

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Sory nisam skuzio tko je "majstor"…xy?

meni je sve jasno sad sam “pronašao” tko je taj gospodin – drugi Igor Lasić – gost urednik. Vjeruj mi čim je Lasić nešto nije u redu. Znam jednog vjeruj mi ne pretjerujem. To majka ne rađa u sto godina.[emo_smijesak]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

jel slušate emisiju na HRVATSKOM RADIJU 2?
predobro!![emo_smijeh][emo_palacg]

pita čovjek šta rade HANFA i DORH!!!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

New Report

Close