PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]


znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

vjeruj da bi Klaus i društvo voljeli da se ne objavi FI jer bi posljedice po njih mogle i trebale biti pogubne, a tko gubi mora da se ljuti.[emo_smijeh]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Pa FI je vec poznat nije li…Iako nije sluzbeno objavljeno Linic i Vrdoljak su rekli da je u 2012 napravljeno 180 milijuna kuna minusa, odnosno ode 20% BVa ! Gubitak je cca 54kn po dionici

...


znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

nemojte zaboraviti da ove godine imamo nazavisnog revizora pa prema tome možda bude i neugodnih iznenađenja ništa ne isključujem. i nakon čitanja ovih reakcija stožera u zadnjih tjedan dana nekako mi se čini da su i oni svjesni da više ništa u petrokemiji neće biti kao prije.



znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!
[/quote]

http://www.investincroatia.org/projects/2102-kombi-kogeneracijsko-postrojenje-za-proizvodnju-elektricne-i-toplinske-energije-te-to-kutina-110-mw-kogeneracija

… evo ovdje lijepo piše privatni kapital. Da nisu odustali što netko ne voli – mrzi kapital ?[emo_plazi]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !




znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!
[/quote]

http://www.investincroatia.org/projects/2102-kombi- -za-proizvodnju-elektricne-i-toplinske-energije-te-to-kutina-110-mw-kogeneracija

… evo ovdje lijepo piše privatni kapital. Da nisu odustali što netko ne voli – mrzi kapital ?[emo_plazi]
[/quote]

Meni se osobno čini da se ovo uklapa u ovaj Zakon o strateškim investicijama. Potpisan ugovor sa Gazpromom, 100 mil. eura u kombi kogeneracijskog postrojenja za proizvodnju električne, samo još fale pare. da se neće to sve financirati iz sindikalnih članarina !!![emo_plazi]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !




znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!
[/quote]

http://www.investincroatia.org/projects/2102-kombi-kogeneracijsko-postrojenje-za-proizvodnju-elektricne-i-toplinske-energije-te-to-kutina-110-mw-kogeneracija

… evo ovdje lijepo piše privatni kapital. Da nisu odustali što netko ne voli – mrzi kapital ?[emo_plazi]
[/quote]

Još treba pitati ministra Vrdoljaka da li je čuo u kuloarima da se priča o ulaganju o kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne i toplinske energije od 100 mil eura !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Gazprom ne želi Petrokemiju, ali ga zanima Plomin C

Auuu, ovo je nezgodno, sružena je još jedna velika laž – da će Gazprom kupiti PTKM!
Sad još čekamo FI da vidimo svu raskoš ove uspješne firme [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Neka naprave SPO i kroz njega prodaju dionice radnicima i gradjanima. Onda neka oni odluce kome ce i da li ce prodati PTKM.

Drzava ce dobiti novce od SPO-a, a radnici ce odlucivati o svojoj sudbini.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Auuu, ovo je nezgodno, sružena je još jedna velika laž – da će Gazprom kupiti PTKM!

Budi bez brige kupit će to Rusi.

Pa oni imaju isti princip kupnje firmi kao što ih S.Linić prodaje. Još će Petrokemija godinu dana biti u našim rukama (mora još nabit gubitaka) a onda će S.Linić smanjit temeljni kapital na cca 10 kuna po dionici. Poslije toga će Rusi napravit dokapitalizaciju te postat većinski vlasnici. Već su osnovali firmu u Hrvatskoj za prodaju plina. Što misliš po kojoj će cijeni prodavat plin Petrokemiji i koja će firma ubirat dobit?

Uz to što misliš kojoj banki će se obratiti u slučaju potrebe bilo kojeg kreditiranja? Jel to možda nova Ruska banka u Hrvatskoj Sberbanka (bivša Volksbanka). I po kojoj kamati će kreditirat Petrokemiju.

Nisu Rusi blesavi Petrokemija je idealna, velika krava muzara i to će završit u njihovim rukama?

I na kraju svi će biti “Be hapyy!”. Radnici će raditi. Država neće imati gubitaša na svojoj grbači.

Jel sam nešto preskočio. Mislim da nisam. Hm.
Sve je riješeno.

Mali dioničari. и это?

Gazprom ne želi Petrokemiju, ali ga zanima Plomin C

New Report

Close