PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gotov sastanak, narode!
nije se razgovaralo, a bome ni neće, razni hohštapleri koji su mislili ubiti kravu, da bi oni pojeli odrezak ostali su gladni!

Sa Gazpromom nismo razgovarali o privatizaciji Petrokemije

Vrdoljak je izjavio kako o privatizaciji Petrokemije nisu razgovarali s Gazpromom.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Sutra je sastanak sa Milanovićem?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

@Gandalf

… a razgovaralo se o mogućnostima dobave Gazpromova plina nakon liberalizacije hrvatskog tržišta te o potencijalnoj zajedničkoj suradnji. Kako je kazao ministar Vrdoljak, razgovaralo se o odvojku za Južni tok, mogućnosti ulaska Gazproma u neke energetske projekte u Hrvatskoj kao i o …

Sutra će u Zagreb stići i Alexey Miller, glavni izvršni direktor Gazproma koji će nazočiti potpisivanju memoranduma o gradnji hrvatskog odvojka velikog plinovoda Južni tok, a koji će biti zajednički projekt Hrvatske i Gazproma.

te teme imaju veze sa uzgojem krava muzara na Filipinima?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

ne kolega, razgovori su obavljeni, sutra idu samo potpisi od Zokija i Milera!
nadam se da će pozvtai i veličanestvenog Željka Klausa na to potpisivanje, čovjek je to svojim radom i zalaganjem zaslužio!

kolega ja navijam za gazprom i za Petricu!
želim da naša petrica radi i proizvodi i da radnici dobijaju plaću, da ostane u hrvatskim radničkim rukama i da nikad više ne radi u minusu, jer će dušmani opet kao gladni vuci jurišati!
mi mrzimo svaki kapital!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Što Gazprom zanima u RH

… evo da prošire asortiman mogu još puniti upaljače plinom[emo_namigusa]
Il sam ja kr…. ili onaj tko vjeruje u ove navode!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ja danas kupio, jer to što s Vrdoljakom nisu razgovarali o privatizaciji ne znači kako sutra neće s Milanovićem [emo_namigusa]

a vjerovali ste u navode kad je onaj mali najavio privatizaciju, a da ga niko nista nije pitao?
a sad kad je sve gotovo, ne vjerujete?

onima koji su navučeni opet ostaju tužbe i (ne)vjerovanje[emo_palacg]
drugi puta će pametnije.

a i kolega, od Vas koji imate sliku Hrvatskog donmoljuba sam više očekivao.zašto nešto ne valja nama, ali valja strancu?zar vas nije briga za one hrvatske branitelje koji rade u Petrokemiji, imaju kredite i djecu, a stranac bi im odmah uručio otkaz radi maximizacije svog profita (vidi HT slučaj).
kako ćemo dalje, kad smo jedni drugima vuci, ko će se brinuti za nas ako sami za sebe nećemo?
sva sreća ima još poštenih ljudi koji rade za opće dobro poput veličanstvenog gosp. Željka Klausa!!svako dobro i da ga Bog poživi!!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


ja danas kupio, jer to što s Vrdoljakom nisu razgovarali o privatizaciji ne znači kako sutra neće s Milanovićem [emo_namigusa]

Milanović samo potpisuje kao i direktor Miler!
razgovori su obavljeni danas!
ali nada umire zadnja, iako, mada vam se to sad ne čini, ovo je dobro i za vas!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

sva sreća ima još poštenih ljudi koji rade za opće dobro poput veličanstvenog gosp. Željka Klausa!!svako dobro i da ga Bog poživi!!

Hajde da je i Klaus (poput Bakića) dobio sektu. Da vidimo sad tko ima većeg…[emo_smijesak]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


a vjerovali ste u navode kad je onaj mali najavio privatizaciju, a da ga niko nista nije pitao?
a sad kad je sve gotovo, ne vjerujete?

onima koji su navučeni opet ostaju tužbe i (ne)vjerovanje[emo_palacg]
drugi puta će pametnije.

a i kolega, od Vas koji imate sliku Hrvatskog donmoljuba sam više očekivao.zašto nešto ne valja nama, ali valja strancu?zar vas nije briga za one hrvatske branitelje koji rade u Petrokemiji, imaju kredite i djecu, a stranac bi im odmah uručio otkaz radi maximizacije svog profita (vidi HT slučaj).
kako ćemo dalje, kad smo jedni drugima vuci, ko će se brinuti za nas ako sami za sebe nećemo?
sva sreća ima još poštenih ljudi koji rade za opće dobro poput veličanstvenog gosp. Željka Klausa!!svako dobro i da ga Bog poživi!!

onda su pošteni i svi ministri i oni voze Audije koje tenkiraju oni što rade za 3000,00 kuna. Pošteno – zna se !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Najjači su mi protivnici privatizacije ovi što mašu Klausom, braniteljima, gladnom djecom i kreditima.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

pa naravno da je dobro, značajno jeftinija glavna sirovina…a još kad ju privatiziraju…[emo_namigusa]

New Report

Close