PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa u kojoj je Vladi bio Čačić kada je prije godinu dana najavljivao privatizaciju ???
Vrdoljak kaže da niti ne razmišljaju !!!

Ja tom tipu ništa ne vjerujem!! Moje mišljenje je da je on na tim svojim izjavama debelo zaradio. Otišao je u Rusiju i najavio privatizaciju, al nitko ništa nije znao. I da ja vjerujem kako se on nije okoristio.. aha, kako da ne..

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Kakva je to burza, koja ovisi o tome što je izjavio tamo neki Vrdoljak?

Mora se priznati da ovaj sa 1000 kom na kupnji za sada radi dobar posao.
Nakon paničnog istresanja vraća cijenu na -5% bez ikakvih gubitaka.


Kakva je to burza, koja ovisi o tome što je izjavio tamo neki Vrdoljak?

taj “tamo neki Vrdoljak” je ministar gospodarstva RH bez kojeg nema šanse da se pokrene privatizacija PTKM…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Kakva je to burza, koja ovisi o tome što je izjavio tamo neki Vrdoljak?

A što bi ti rekao na USA indexe i Ben Bernankea.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Kakva je to burza, koja ovisi o tome što je izjavio tamo neki Vrdoljak?

A što bi ti rekao na USA indexe i Ben Bernankea.
[/quote]

Bernanke se ne oslanja na SMS poruke svog prethodnika, pa je i njegova riječ malkice jača od riječi “tamo nekog Vrdoljaka”.

http://www.seebiz.eu/vlada-zbog-lokalnih-izbora-zasad-odustala-od-privatizacije-petrokemije/ar-54547/

Eto sad i Seebiz
[emo_mrgud]

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA


http://www.seebiz.eu/vlada-zbog-lokalnih-izbora-zasad-odustala-od-privatizacije-petrokemije/ar-54547/

Eto sad i Seebiz
[emo_mrgud]

HANFA bi svakako trebala ispitati SEEBizove navode, jer oni su i započeli ovu fantomsku privatizacijsku priču.
sad jedan ministar kaže da se nikad nije razgovaralo o privatizaciji čak ni neslužbeno, a oni pišu sad da je to zbog izbora.
nečuveno!

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Tko je kuppovao danas po 226 dobro je i prošao na kraju trgovinskog dana.


HANFA bi svakako trebala ispitati SEEBizove navode, jer oni su i započeli ovu fantomsku privatizacijsku priču.
sad jedan ministar kaže da se nikad nije razgovaralo o privatizaciji čak ni neslužbeno, a oni pišu sad da je to zbog izbora.
nečuveno!

od 01.01 2013. na snazi su izmjene kaznenog zakona koje bi trebale sankcionirati takve laži i manipulacije s lažnim privatizacijama, a možda i otkriti nalogodavce pa da se konačno tome stane na kraj!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

12. minuta HRT dnevnika u 19:30h:

reporter: “najava privatizacije ponovno je uzburkala duhove u kutinskoj tvornici…i nije ju najavio bilo tko, već čelnog ureda za upravljanje državnom imovinom, MLaden Pejnović

Klaus: “…dakle ne radi se o izjavi iz kuloara ili nekog sa strane nego je ta izjava došla iz zaista najmjerodavnijeg tijela u RH kad je u pitanju privatizacija.

dakle, sigurno nije riječ o neusklađenosti DUUDI-ja i ministra nego neozbiljnost u planovima….za ovakve stvari se u ozbiljnim državama podnosi odmah ostavka (bilo ministar, bilo čelnik DUUDI-ja-koji očigledno želi prodati hrvatsku imovinu u milijardama a da nitko drugi o tome ne zna ili da ne postoji plan…

naravno da postoji plan za privatizaciju, ali gledatelji i birači se drže kao da su ovce….
http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119&cHash=d7f45f87cb

ovo je svakako za HANFU, dioničari koji su kupili na temelju izjave DUUDI-ja imaju sve osnove za žalbu…., naravno ako cijena padne i oni prodaju

Dok Vrdoljak umiruje Stožer, Pejnović i dalje o privatizaciji
HRVATSKA15.1.2013. 22:01 Ksenija Puškarić

Privatizacija Petrokemije je ponovno uzrok trzavica u Kukuriku koaliciji. I dok Čačićev nasljednik Ivan Vrdoljak kaže da Ministarstvo gospodarstva trenutno ne razmišlja o privatizaciji kutinske Petrokemije, Mladen Pejnović iz Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom, osoba od povjerenja premijera Milanovića, privatizaciju još uvijek ne isključuje.

Iako se u medijima često u prvi plan stavlja privatizacija ili prodaja Petrokemije, to nije naša osnovna ideja ili jedina opcija. Sve želimo, pa i daljnju privatizaciju, podrediti potrebi restrukturiranja Petrokemije s ciljem tržišne održivosti, profitabilnosti i zaposlenosti radnika ovog trgovačkog društva.U sljedećem će razdoblju Uprava, Nadzorni odbor i resorno ministarstvo, a kada će biti riječi o vlasničkim pitanjima i Državni ured za upravljanje državnom imovinom, biti aktivni u analizi tih pitanja i ciljeva
Mladen Pejnović, Državni ured za upravljanje državnom imovinom

Dok Vrdoljak umiruje Stožer, Pejnović i dalje o privatizaciji

izgleda da Pejnović vodi glavnu riječ ovdje:)

New Report

Close