PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino…230kn….-11,50%…[emo_smijeh]

Sad će radi petrice pasti i ostale xy dionice.

Pa u kojoj je Vladi bio Čačić kada je prije godinu dana najavljivao privatizaciju ???
Vrdoljak kaže da niti ne razmišljaju !!!

Da nije u međuvremenu došlo do kakvog puča a da nisam primjetio !?

Ja što imam- imam i to ne prodajem u panici, ne žuri mi se čekati ću,
ali žao mi je ljudi što su prodali ili će prodati s gubitkom.

A najviše mi je žao što imamo ovako odrješitu i hrabru Vladu koja će nas ovakvim stavom sigurno izvući iz krize.

A kakve ce izjave i clanci biti sutra, preksutra?

U svakom slucaju, zanimljiv tjedan za PTKM.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

evo još sekund pa 20.000 kom…

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vaš link …

ajdmo sad nazad na 250kn….pa koje su to igrice[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

A ljudi još jučer sam ovdje naveo da se netko iskrcava prije objave FI-a na začuđjujuće velikom volumenu i cijeni. Svaka čast brokerima, naućili i oni u ovoj krizi kako se upravlja portfeljom (prvenstveno svojim).[emo_smijeh]


A kakve ce izjave i clanci biti sutra, preksutra?

U svakom slucaju, zanimljiv tjedan za PTKM.

Pa evo već s desne strane “Vrdoljak i Linić sutra se sastaju s predstavnicima Gazproma”.

Točan odgovor je...


A ljudi još jučer sam ovdje naveo da se netko iskrcava prije objave FI-a na začuđjujuće velikom volumenu i cijeni. Svaka čast brokerima, naućili i oni u ovoj krizi kako se upravlja portfeljom (prvenstveno svojim).[emo_smijeh]

ej a neko ne napisa da se neko ukrcava…ko je pogodia?[emo_smijeh]

Da mi je netko jučer postavio pitanje za danas: 10%+ ili 10%- ne bih ni sekunde dvojio, ali eto i to je Burza.
Vlada RH i njeni ministri su glavni uzročnici nestabilnosti na tržištu kapitala i to treba imati na umu. Izjave koje direktno utječu na cijenu dionice kontrolira HANFA i svatko je podložan njihovoj provjeri ali ministri ako što takvo provale,
tko će njima zamjeriti …

bas me interesira sada kad je clan vlade opet izjavio da nece prodat PTKM oce li se opet spekulirat sa CROS…
pa idemo opet sisanje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close