PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“stožer”..sad je ipak nego drugo vrijeme, od tada je prošlo 10+ godina, a u međuvremenu se i svašta “izdogađalo”,
Napisao je već netko gore da nije Kutinjanima dim pojeo mozak.

i mislim da je vremenski okvir privatizacije do kraja 2013 sasvim OK, izvrstan čak.
očekujem cijenu od oko ca 100 US$ po dionici.

p.s.
imam diJonice PTKM, nije preporuka za kupnju ili prodaju.


očekujem cijenu od oko ca 100 US$ po dionici.

p.s.
imam diJonice PTKM, nije preporuka za kupnju ili prodaju.

daj ne lupetaj, ako ikad itko kupi ovog teškog gubitaša, sigurno neće plaćati više od ovih 200-njak kuna koliko je sad na burzi, a i to smatram da je puno previše obzirom na katastrofalno poslovanje! [emo_palacd]

Mi smo tada osjetili opasnost da bi kroz kuponsku privatizaciju Petrokemija mogla nestat’ i tada smo osnovali, i ja sam uvijek ponosan na tu činjenicu, i nek’ mi ne zamjeri ni’ko, prvi stožer za obranu jedne tvrtke u Hrvatskoj i šteta što to nismo nešto zaštitili, bilo bi para vjerojatno, jer je poslije raznoraznih stožera niklo. Ali dobro, bože moj, sindikalci smo, solidarni smo, pa nije problem.

Željko Klaus
Kriza kapitalizma – kapitalizam kao kriza (28.3.2012.)
6’10

Privatizacija ide sad ili nikad. A rast vec gledajte sutra. Nek se sad cohaju po glavi koji su nedavno prodali

ako uzmemo u obzir po kojoj cijeni su išle gnojare po Europi u zadnjih par godina (prosjek preuzimanja = godišnji prihod x ca 0,8) i cijenu plina koju PTKM sada plaća/uzimajući u obzir da gore od toga ne može , mislim da je i tih odokativnih 100 US$ po dioinci vrlo konzervativna procjena.

Ovdje nikada nismo bili bliži jednoj jasnoj zaokruženoj viziji kuda ide Petrokemija. Prošli nagli rast a zatim pad do gotovo početne pozicije sigurno neće pogodovati ponovnoj eksploziji cijene ali jedan fini lagani rast do konačne objave je ono što možemo očekivati.


Ovdje nikada nismo bili bliži jednoj jasnoj zaokruženoj viziji kuda ide Petrokemija.[/b] Prošli nagli rast a zatim pad do gotovo početne pozicije sigurno neće pogodovati ponovnoj eksploziji cijene ali jedan fini lagani rast do konačne objave je ono što možemo očekivati.

U stečaj.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Ovdje nikada nismo bili bliži jednoj jasnoj zaokruženoj viziji kuda ide Petrokemija.[/b] Prošli nagli rast a zatim pad do gotovo početne pozicije sigurno neće pogodovati ponovnoj eksploziji cijene ali jedan fini lagani rast do konačne objave je ono što možemo očekivati.

U stečaj.
[/quote]

[emo_smijeh]
Kratak i upadljiv odgovor samozadovoljnog i nadobudnog mladića.

Preporuka:

Vratiti se svojem gimnasticiranju po Wall Streetu i kojekakvim izvedenicama, tamo je lakše prikriti promašaje nego ovdje.

firma proizvodi velike gubitke.za godinu dana kako to može završiti na kojoj cijeni da netko kupi što povoljnije.pozdrav.

izgleda proša prvi krug euforije….od 255 do 269kn…pa nazad na 258…cca.3000kom

bravo ptkm[emo_palacg]

u zadnjih par godina privatiziralo se:
Končar, Podravka (2x), Petrokemija (evo već 3.put). Kaštelanski steklenici (2x), ACI, Janaf, nebrojene turističke firme, Jadroplov (više puta), Luka Rijeka, Croatia Osiguranje…dodajte još koju ako sam zaboravio…Dalmacijavino? 🙂

od sveha toga privatizirala se INA, a Croatia Osiguranje i HPB, koji su rezolutno najavljeni, cijena skočila, našli se već i kupci, sve spremno bilo, stvari se nisu pomakle s mrtve točko odnosno nije izabran ni savjetnik za prodaju, evo već preko godinu dana.

što se tiče cijene u privatizaciji, nerealno je očekivati da će ovaj gubitaš dobiti preko 1,0BV. Država će vjerojatno tražiti i lock up na otpuštanje radnika neko vrijeme, pa je moguće da će cijena biti manja.

Cijena PTKM je već sad 1,5BV odnosno 50% iznad te cijene.Mašala!

Nemam ptkm, ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju već čisto moje osobno razmišljanje

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close