PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Možda i ovo što traži MMF možemo prepisat rastu PTKEM!

IZVOR NET.HR

'MMF neće odustati od štednje i privatizacije'

'MMF je Hrvatsku također upozorio na vrijeme, ali mi zapravo još nismo shvatili, ili ne želimo shvatiti, da oni neće odustati od svog modela i namjera daljnjih smanjenja javnih rashoda i daljnje privatizacije', kazao je Kulić ističući kako je i Hrvatska upozoravana da troši iznad svojih mogućnosti.

tko zna jesu li ulagači dovoljno glu-pi da zaborave kako ste ih na istu foru pred niti godinu dana ošišali -50%???
[/quote]

radije bi sačekao poslovni izvještaj za 2012. nego sada kupova na slijepo.
[/quote]

Što misliš kakav rezultat FI diže ili ruši cijenu dionice ?

al će ovce opet biti ošišane, hohoho

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Bas sam to i ja napisao, al mi nece pustit post, al nalijepsa dionica za zaradit 20% u mjesec dana


al će ovce opet biti ošišane, hohoho

evo javili se dušebrižnici….samo Odluka Vlade RH može katapultirati dionicu preko ATH…upravo se to i čeka…meni nije problem, ja mogu čekati i do 2014.godine…kad odluka padne, biti će je…sve ukazuje da će donijeti…DUUDI je tu meni glavni….to je malte ne poluslužbena objava, odnosno odluka; pomalo žalosna što DUUDI kao institucija prenosi jedne poslovne novine….to je vjerojatno samo probni balon, koji druge novine prenose zatim dalje (večernji list)…i priprema za konačnu Odluku..do sada nisam čuo niti jednog sindikalistu….ovaj put šutnja?

http://www.duudi.hr/pejnovic-za-lider-za-prodaju-se-pripremaju-riz-i-petrokemija-ali-ne-i-podravka/

Re Faust;
Jučer sam dosta kupio. Sve po 240-242. Da li ja spadam među ovnove za šišanje ?


Re Faust;
Jučer sam dosta kupio. Sve po 240-242. Da li ja spadam među ovnove za šišanje ?

pa…….[emo_smijeh][emo_smijeh]


Re Faust;
Jučer sam dosta kupio. Sve po 240-242. Da li ja spadam među ovnove za šišanje ?

… kolega dobro ste napravili. Sad je zima pa je dobo što imate dobro vuneno krzno. Računajte kao da ste ovan sa Paga 🙂

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ha, ha, dobri ste.
Nadam se da ću imati uskoro prilike citirati vas i zadnji se smijati.


Ha, ha, dobri ste.
Nadam se da ću imati uskoro prilike citirati vas i zadnji se smijati.

…he..sve o.k…malo zaj..mora bit..Ja ti od srca poželim da češ se smijat sa ulazom 240kn..jer tad ču ja na moj ulaz eksplodirat od smija [emo_smijeh]

Dolaze novi članovi uprave?

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/priopcenja_za_javnost/2013/sijecanj/priopcenje_sa_zatvorenog_dijela_71_sjednice_vlade_rh

Nadzornom odboru društva Petrokemija d.d. predlaže se, uz dobiveno pozitivno mišljenje Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom, opoziv dosadašnjih članova Uprave Tomislava Seletkovića, Antonije Perošević-Galović i Nenada Marinovića te imenovanje Žarka Rijetkovića, Krešimira Kvaternika i Karla Došena novim članovima navedenog Društva.

Jesu li to neki lokalni SDP-ovci ili ljudi od struke?

Stručni SDP-ovci[emo_zloban]

Prema podatcima s interneta, zaista se radi o ljudima bez kojih najavljivani zahtjevni procesi u Ptkm-u, nebi mogli ni krenuti.
Zapravo se formira jaka baza stručnjaka, sa strašnim iskustvom i vidi zanimljivosti, neki od njih u prošlosti, imaju itekakve veze s tržištem kapitala.

New Report

Close