PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što se dogodilo, jel nešto u podnednom dnevniku? PANIKA!!!![emo_smijeh]

PTKM CLEAN START !!!!![emo_smijesak]
[/quote]

Daj ako ima netko iz Zagreba, jeste li na Jelačić placu primijetili neuobičajeno velik broj šubara?




Što se dogodilo, jel nešto u podnednom dnevniku? PANIKA!!!![emo_smijeh]

PTKM CLEAN START !!!!![emo_smijesak]
[/quote]

Daj ako ima netko iz Zagreba, jeste li na Jelačić placu primijetili neuobičajeno velik broj šubara?

DI ćeš bolan šubare u Zagrebu i još na Jelačić placu1? Pa tamo Milenko iz Vikovaca na harmoniki dere one borbene ustani Bane, Vilo Velebita… Šubare nikad više u zagrebu 🙂
[/quote]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

I samo dodatak!!!!
Radnici su kupili dionice po 20 kunića!!!!!!
Ljepo iskrcavanje i zarada!!!!


I samo dodatak!!!!
Radnici su kupili dionice po 20 kunića!!!!!!
Ljepo iskrcavanje i zarada!!!!

U tvojim mokrim snovima su radnici kupili dionice po 20 kunića…


I samo dodatak!!!!
Radnici su kupili dionice po 20 kunića!!!!!!
Ljepo iskrcavanje i zarada!!!!

A sto reci na ovo?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ne razumijem, sad je na bidu 238-239kn bilo par većih naloga, vidim da nisu zatvoreni.
di su nestali?
maknuli se?
preselili na DDJH?

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.

Dašak svježine
Kad su prognoze za 2013. u pitanju, Austrijanci ukazuju da bi privatizacije tvrtki u državnom vlasništvu, kao što su Hrvatska poštanska banka, Croatia osiguranje, a možda i Petrokemija mogle donijeti “svježinu na tržište”, pogotovo poveća li se “free float” tih kompanija. Privatizacija o kojoj govore austrijski bankari je i prema mišljenju domaćih aktera tržišta kapitala jedan od najvažnijih i itekako potrebnih okidača za naše tržište. Uz nju, hrvatski brokeri, portfelj menadžeri i analitičari kao ključni događaj u ovoj godini očekivano izdvajaju ulazak u EU. “Razvoj gospodarske aktivnosti u zemlji je vrlo neizvjestan pa je u 2013. teško očekivati rast poslovanja kompanija i veću efikasnost. Ipak, za očekivati je da ćemo postati član EU pa vjerujem da bi moglo doći do pojačanog interesa za naše tržište kapitala. Ostaju i realizacije najavljenih privatizacija, spajanja i preuzimanja koje se mogu očekivati kao posljedice potrebe konsolidacija na tržištu, a koje bi također mogle pobuditi dodatni interes investitora”, smatra Silvana Milić iz PBZ Investa. Milan Senjanović iz Hypo Investa nada se da će negativni događaji s kraja 2012. poslužiti vladi kao dodatan motiv rješavanja dramatične gospodarske situacije, što bi napokon trebalo dovesti do preokreta i početka gospodarskog rasta. Dodaje kako je na domaćoj burzi u trenutnoj situaciji teško očekivati bitniji preokret, iako će, uvjeren je, biti i prilika za zaradu.

Možda i ovo što traži MMF možemo prepisat rastu PTKEM!

IZVOR NET.HR

‘MMF neće odustati od štednje i privatizacije’

‘MMF je Hrvatsku također upozorio na vrijeme, ali mi zapravo još nismo shvatili, ili ne želimo shvatiti, da oni neće odustati od svog modela i namjera daljnjih smanjenja javnih rashoda i daljnje privatizacije’, kazao je Kulić ističući kako je i Hrvatska upozoravana da troši iznad svojih mogućnosti.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Možda i ovo što traži MMF možemo prepisat rastu PTKEM!

IZVOR NET.HR

'MMF neće odustati od štednje i privatizacije'

'MMF je Hrvatsku također upozorio na vrijeme, ali mi zapravo još nismo shvatili, ili ne želimo shvatiti, da oni neće odustati od svog modela i namjera daljnjih smanjenja javnih rashoda i daljnje privatizacije', kazao je Kulić ističući kako je i Hrvatska upozoravana da troši iznad svojih mogućnosti.

tko zna jesu li ulagači dovoljno glu-pi da zaborave kako ste ih na istu foru pred niti godinu dana ošišali -50%???

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica



Možda i ovo što traži MMF možemo prepisat rastu PTKEM!

IZVOR NET.HR

'MMF neće odustati od štednje i privatizacije'

'MMF je Hrvatsku također upozorio na vrijeme, ali mi zapravo još nismo shvatili, ili ne želimo shvatiti, da oni neće odustati od svog modela i namjera daljnjih smanjenja javnih rashoda i daljnje privatizacije', kazao je Kulić ističući kako je i Hrvatska upozoravana da troši iznad svojih mogućnosti.

tko zna jesu li ulagači dovoljno glu-pi da zaborave kako ste ih na istu foru pred niti godinu dana ošišali -50%???
[/quote]

netko čeka (bolje reć “peca” sutra) na bidu…neka, neka…samo pecaj…



Možda i ovo što traži MMF možemo prepisat rastu PTKEM!

IZVOR NET.HR

'MMF neće odustati od štednje i privatizacije'

'MMF je Hrvatsku također upozorio na vrijeme, ali mi zapravo još nismo shvatili, ili ne želimo shvatiti, da oni neće odustati od svog modela i namjera daljnjih smanjenja javnih rashoda i daljnje privatizacije', kazao je Kulić ističući kako je i Hrvatska upozoravana da troši iznad svojih mogućnosti.

tko zna jesu li ulagači dovoljno glu-pi da zaborave kako ste ih na istu foru pred niti godinu dana ošišali -50%???
[/quote]

radije bi sačekao poslovni izvještaj za 2012. nego sada kupova na slijepo.

Ovo je najbolja dionica na zse, svaka 3 mjeseca 30-40 kn po dionici zaradit….

prekrasno, za mjeseca dana opet isto kupnja na 190, a onda prodaja preko 230

New Report

Close