PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… trenutno se igra igra “moj tata je mudriji od tvoga tate”[emo_smijesak][emo_mrgud]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Nadam se da će se već više nešto prodati, pa da se slije malo novca na burzu.
Petrica nam je trenutno u remontu do 31.1.2013.

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=52

Kad se pogleda izvještaj DSZ -a dolazimo do vrlo dobrog plasmana umjetnih gnojiva za 10 i 11 mj.
To je dobar znak i predstavlja apsorpcijsku moć tržišta da primi pojačanu količinu gnojiva iz Kutine.

Međutim a ostaje da vidimo da li je Petrokemija povećanjem plasmana generirala dobit ili je bila pritisnuta problemima sa likvidnošću te prodala pošto poto robu ( ispod granice pokrića troška) . U tom slučaju ponovila bi se situacija iz ne tako davne prošlosti kad smo imali rekordne isporuke i rekordne gubitke.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

U današnjem Lideru, Mladen Pejnović iz DUUDI-ja, izrijekom spominje privatizaciju PTKM, a indikativno je i što se ne spominje zadržavanje kontrolnog paketa od strane države.


U današnjem Lideru, Mladen Pejnović iz DUUDI-ja, izrijekom spominje privatizaciju PTKM, a indikativno je i što se ne spominje zadržavanje kontrolnog paketa od strane države.

DUUDI prenosi izjavu LIDERA…ovo je ipak malo službenije, a ne pak samo novinarstvo….samo treba prvo opravdati Linićev račun za Dubai….pa možemo u sale..
http://www.duudi.hr/pejnovic-za-lider-za-prodaju-se-pripremaju-riz-i-petrokemija-ali-ne-i-podravka/

ptkm je po tehničkoj analizi izašla iz padajućeg kanala, trend se promijenio u rastući. uz ovo što ste naveli u prethodnim postovima, dioničari bi se mogli jako zadovoljno smješkati [emo_novac]

al se ljudi pale na rijec privatizacija, jel to ona ista rijec koja je digla badel na 86 pa ga sad spustila na 38, povijest je uciteljica zivota,pazljivo sa svojom tesko stecenom imovinom dragi forumasi[emo_zacudjen]

ne razumijem kako onaj čovjek ne konta da svi ovi plaćeni članci i lažnjaci na bidu samo odmažu rastu ove dionice.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Kako god bilo, opća je bježanija s prodaje.
Do 300 kn 1600 komada a neki dan je bilo 200 kn.
Da li je opet lažnjak ili ne vidjet ćemo.
Ja što imam -imam, keša nemam, pa u miru samo promatram.


al se ljudi pale na rijec privatizacija, jel to ona ista rijec koja je digla badel na 86 pa ga sad spustila na 38, povijest je uciteljica zivota,pazljivo sa svojom tesko stecenom imovinom dragi forumasi[emo_zacudjen]

Gledaj i plači.



al se ljudi pale na rijec privatizacija, jel to ona ista rijec koja je digla badel na 86 pa ga sad spustila na 38, povijest je uciteljica zivota,pazljivo sa svojom tesko stecenom imovinom dragi forumasi[emo_zacudjen]

Gledaj i plači.
[/quote]

… ali ne od sreće, nego tuge !!!![emo_smijeh]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

decki na kraju bic puca[emo_smijeh]

New Report

Close