PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://sportske.jutarnji.hr/predsjednik-ruske-lige-porucio–medvescak-i-milano-glavni-su-kandidati-za-khl–/1074407/
??????
Sretan i čestit Božić svima !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

…a možda nekad bude i na na dresu NK Moslavine reklama GASPROM, a na semaforu NK Moslavina – GNK Dinamo 3 – 0 !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Stanje u RH gospodarstvu je alarmantno i skoro da nema značajnijeg analitičara iz EU ili RH koji je optimističan u svezi oporavka našeg gospodarstva.
Kad pogledamo kroz povijest kako su Španjolska, Italija i Grčka reagirale u zadnje tri-četiri godine zaključak je da RH sigurno neće bolje proći u narednom periodu.
S druge strane jedini optimistični su političari koji najavljuju uzlet za slijedeću godinu od 1,8% rasta BDP. Također treba podsjetiti da je Vlada najavljivala i ove godine rast od sličnih 1,8 a kako stvari stoje pad će biti od 1,8-2%. Zamislite stručnjaci na vlasti su pogriješili za 3,5 postotnih bodova !!!!!!!!
Također slijedeće godine su lokalni izbori a jučer na Novoj TV gledam anketu gdje 56% građana RH smatra (prema anketama) da Vlada ne radi dobro svoj posao.
Evidentan je pad popularnosti vladajuće stranke i u ovakoj situaciji naš Premijer nije u mogućnosti vući radiklanije poteze jer će izgubiti lokalne izbore i samim time otežati svoju poziciju za Parlamentarne.
U svakom slučaju u Kutini će biti par opcija na lokalnim izborima a sve će imati interesa da radnici Petrokemije i njihove obitelji baš za njih glasaju.
Baš me zanima da li će opcija ZA privatizaciju ili opcija NE privatizaciji pobjediti?
U svakom slučaju osobno u Državi i stim u vezi u Kutini ne očekujem ništa bitnoga osim pada standarda RH građana u slijedećoj godini,

To je moje mišljenje i nije nagovor za kupnju ili prodaju dionica PTKM za koje imam interes da cjenovno narastu.

p.s.
Po meni ovaj članak o Gazpromu je samo početak rasprave o bespotrebnoj visokoj cijeni RH plina koju Ina prodaje Petrokemiji.
O tome bruje već godinama sindikalci i Klaus, bivši i sadašni šef Mesarić i Jagušt, o tome već pišu forumaši na forumimima i o tome pišu i to vrlo glasno manjinski dioničari na internetu i sl.

Ja predviđam rast Hrvatskog gospodarstva od 0,5%- 0,9% GDP-a u 2013.

Vidjeti ćemo.

Analitičari i još mainstream? Oni uvijek idu na trenutni trend pa da u budu gdje i večina i onda kada se trend okrene svi uskaču u trendi prognoze i ostanu u njemu do promjene.

Malo tko ih od njih vidi prije nego se dogode.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ja predviđam rast Hrvatskog gospodarstva od 0,5%- 0,9% GDP-a u 2013.

bit će nekakav jadan rast, ali tih 0,8% ako bude to je kao da smo na 0…nama za nekakav pomak na bolje treba bar 2,5-3%….. rast od 0,8% je još jedna izgubljena godina koja će samo služiti liniću i milanu da se busaju u prsa da su okrenuli trend što je smiješno jer na ovom dnu na koje smo pali svaka mala promjena na bolje ispadne kao rast zbog enormnih padova koje imamo zadnjih 5 godina

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ja predviđam rast Hrvatskog gospodarstva od 0,5%- 0,9% GDP-a u 2013.

Vidjeti ćemo.

Analitičari i još mainstream? Oni uvijek idu na trenutni trend pa da u budu gdje i večina i onda kada se trend okrene svi uskaču u trendi prognoze i ostanu u njemu do promjene.

Malo tko ih od njih vidi prije nego se dogode.

Kolega Vi ste jako optimistični i to je lijepo od Vas!!
Jer po mnogima najbolji poznavatelj RH gospodarstva kaže ovo.

“Donedavni prvi potpredsjednik Vlade rekao je da ne vjeruje u Vladine projekcije kako će iduće godine rast BDP-a iznositi 1,8 posto te je dodao da će svaki rast gospodarstva iznad 0,5 posto biti veliki uspjeh.”

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/232580/Ne-vjerujem-u-Vladine-projekcije-rasta-BDP-a-od-1-8-posto.html#CommentPaging,P:1

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Tu sam slučajno.Samo provjeravam , da li su mrzovoljni investitori smijenili
Upravu PTKM….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

UFFFFFFF

kako je netko okitio bid?

Tko bi to mogao biti?
Tko je prodavao prošli tjedan na tisuće kom????[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Zna li netko???

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

ne znam, ali je indikativno…

naročito ako je kupac Kapitalni državni fond!
onda je sve jasno!
onda je prodavač jedan moj frend kaj misli da je super skijaš bolji jedraš, a najbolji investitor.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


ne znam, ali je indikativno…

naročito ako je kupac Kapitalni državni fond!
onda je sve jasno!
onda je prodavač jedan moj frend kaj misli da je super skijaš bolji jedraš, a najbolji investitor.

ne znam…ako je…onda je..,
Daj ne seru.ckaj, kad ne znaš bolje ništa ne piši, barem onda djeluješ pametniji![emo_smijeh]

bome se žestoko krenulo u Novoj godini…164K kuna prometa u samo 14. minuta…nije loše…. mišljenja sam da će se u ovoj godini dogoditi sve najbolje za PTKM i njihove dioničare, a naposljetku i same radnike…P-word:)

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/drzava-za-prodaju-priprema-riz-i-petrokemiju-ali-ne-i-podravku/

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Za prodaju se pripremaju RIZ i Petrokemija, ali ne i Podravka[/url]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close