PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Do kada petrokemija ima ugovor po sadašnjim cijenama?

Do kraja 2013. godine i po tom ugovoru plaća plin po "ruskoj formuli" . Sad je još manje jasno zašto je prošle godine Uprava potpisala ugovor na čak 2 godine i to nimalo povoljniji ugovor od prošloga ..
[/quote]

DORH,USKOK, Državna revizija,…


Do kada petrokemija ima ugovor po sadašnjim cijenama?

Do kraja 2013. godine i po tom ugovoru plaća plin po "ruskoj formuli" . Sad je još manje jasno zašto je prošle godine Uprava potpisala ugovor na čak 2 godine i to nimalo povoljniji ugovor od prošloga ..
[/quote]

Mislim da će biti puno posla za USKOK!

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Blokada je na 220,76.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

gazprom iduće godine NAVODNO otvara ured u Zg, a tek nakon toga možda će početi planovi za širenje plinske mreže! znači KAD i AKO!
ali bitno da su drukeri brže bolje pokušali dionicu ugurati u +blokadu [emo_palacd]

Investicije, investicije i investicije…

bez investicija propada RH, a propada i SDP i Kukuriku…valjda je to svima jasno..izgleda da je odlazak u Katar bio samo mamac Putinu…

@kozmo1: nije navodno nego “neslužbeno potvrđeno Večernjem listu iz izvora u samoj kompaniji”

sirovina ce mozda pojeftiniti 2014 i to je razlog da cijena dionice poraste DANAS za 10% neki ljudi zive u la,la landu


gazprom iduće godine NAVODNO otvara ured u Zg, a tek nakon toga možda će početi planovi za širenje plinske mreže! znači KAD i AKO!
ali bitno da su drukeri brže bolje pokušali dionicu ugurati u +blokadu [emo_palacd]

Nas i Rusa 300 milijuna!

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:3014078213442871::NO:28:P28_SBT_MBS:080818498

Gdine ivanoreskovic, vidim da ste potpuno ignorirali mogućnost da PTKM u četvrtom kvartalu posluje s dobiti. Ne znam koliko vam je to pametno.

Nema teoretske sanse, vjerujte mi, 1.nema novih oranica u funkciji(zakon o poljoprivredi), 2.cijena plina se nije smanjila 3.kasne sa prodajom zaliha(to smo svi vidjeli, 4.ne razmisljaju racionalno, 5.ovaj plin nece doci prije 2014, 6. pa nece ina samo tako pustiti takav ugovor(prvo ce oni spustiti cijenu al ne prije 2014), 7.privatizacije nece biti ohoho, jer mi nesmijemo dopustiti ruskom kapitalu mjesanje zbog SAD-a


sirovina ce mozda pojeftiniti 2014 i to je razlog da cijena dionice poraste DANAS za 10% neki ljudi zive u la,la landu

Nemaš brige, kupit ćeš dionice od mene 2014. po 500 kn[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

necu 2014 kupovat, nego cu ih kupit u 2 mjesecu, cim izade izvjestaj godisnji, tj u peeku panike, na 180

Još se može kupiti. Trebaju sad izaći “zenprozenteri” pa onda dalje…..tko uspije.
Gazprom je malo ljut na LPG-Krk, hoče ublažiti prijetnju a za to treba platiti.
[emo_plazi]

marcello

New Report

Close