PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro je narasla da se neko iskrca i pokupi 10-15 %…moglo bi sad to nazad kako je i prije



Da izgleda da je to to. Slavekova blagajna je jadnija od bušmanskog odijela.
Zato i potvrda privatizacije Kutine nije više nikakvo iznenađenje. Prema zadnjim informacijama cijena neće biti kao što je mogla biti prije 4 godine , ali su zainteresirani spremni ponuditi fini novac. Ruski ambasador je bio prošli tjedan kod Mimice i vjerujem da su dogovarani konkretni potezi. Ruski interes nikad nije bio upitan, ali već godinama su odbijani kao šugavi psi.
Vjerujem da rast cijene dionice nakon ovoga mora biti okomit. Također ako se određene informacije pokažu imalo istinite Rusi za ovu državu spremaju takvu igru da je ptkm crtani film za ono šta slijedi.
Ajmoooooooo.

Postoji jedna izreka u investiranju; vjera nije i ne može biti strategija.

[/quote]

Žao mi je što ti ne mogu napisati sve što se ovdje trenutno događa jer ovo je početak jedne lijepe priče ne samo za nas dioničare nego za sve ljude u Hrvatskoj. Bez obzira što je bilo zadnjih par mjeseci bilo je ljudi koji su ovo kočili što namjerno što svojim neznanjem i bahatošću.
A drugo stvarno ne znam što imaš od želje da ptkm propadne i ode u stečaj. (vidim da to jako želiš). Takav scenario za tebe može biti dobar jedino ako pišeš iz neke Kanade ili Australije. Ali ako živiš ovdje takav scenario će i za tebe biti poguban.

živio.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ajde više prestani

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma koja privatizacija opet ćete dobit po prstima i tu kukati(pa jel ste tvrdili da će petrokemija sama ugovarati plin a kad ono izvješće katastrofa,problem je što seljaci umjetni đubar bacaju sve manje, preskup je,a ono što izvezu i tako prodaju s gubitkom ,ako povećaju cijenu bacat će se još manje ,mislim da ovdje slijedi puno veći gubitak jer se i poticaji smanjuju, još da nemate xy koji to gura palo bi to puno više)

Companija u tri kvartala napravi gubitak 140 miljona kuna, uprava rastrošno kupuje aute, Klaus se odupire ulazku stranog kapitala u istu, jer kad stranac dođe nema više socjalističkog upravljanja, već reže radna mjesta 50%, plaće isto, i ostale beneficije a učinak povećava za 50%….al to očito njima ne odgovara…

PS Tko nije naučio ili vidio do sada, imamo čisti primjer iskrcaja na PTKM…

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




Da izgleda da je to to. Slavekova blagajna je jadnija od bušmanskog odijela.
Zato i potvrda privatizacije Kutine nije više nikakvo iznenađenje. Prema zadnjim informacijama cijena neće biti kao što je mogla biti prije 4 godine , ali su zainteresirani spremni ponuditi fini novac. Ruski ambasador je bio prošli tjedan kod Mimice i vjerujem da su dogovarani konkretni potezi. Ruski interes nikad nije bio upitan, ali već godinama su odbijani kao šugavi psi.
Vjerujem da rast cijene dionice nakon ovoga mora biti okomit. Također ako se određene informacije pokažu imalo istinite Rusi za ovu državu spremaju takvu igru da je ptkm crtani film za ono šta slijedi.
Ajmoooooooo.

Postoji jedna izreka u investiranju; vjera nije i ne može biti strategija.

[/quote]

Žao mi je što ti ne mogu napisati sve što se ovdje trenutno događa jer ovo je početak jedne lijepe priče ne samo za nas dioničare nego za sve ljude u Hrvatskoj. Bez obzira što je bilo zadnjih par mjeseci bilo je ljudi koji su ovo kočili što namjerno što svojim neznanjem i bahatošću.
A drugo stvarno ne znam što imaš od želje da ptkm propadne i ode u stečaj. (vidim da to jako želiš). Takav scenario za tebe može biti dobar jedino ako pišeš iz neke Kanade ili Australije. Ali ako živiš ovdje takav scenario će i za tebe biti poguban.

živio.
[/quote]

A čuj energija ne nestaje nego mijenja oblik.

Dakle neki su kočili a drugi su uzdizali. KAd se zborji i oduzme sve, dosta je ljudi izgubilo novac.

Da bi PTKM bila ikome idealna za investiciju u ovoj cijeni, morala bi i bez stranog investitora promjeniti svoju stopu profitabilnosti.

Naravno, ako bi to učinila, onda strani investitor nije niti potreban.

Ne ne, nisam d/ebil da želim propast petrokemije ali mi je zao da propadnu mali ulagači koji stvarno i kupuju te proizvode PTKM dok blogeri trpaju i guraju svoj rast . Pogledajte kupnju sa one 2000, samo se pomakne prema dolje kada joj dolazi blizina cijene kupnje.

Krasna priča?

Minus 140 milijuna kuna, poljoprivredna budućnost vrlo vrlo upitna regije i općenito disparitet cijene plina u EU i USA, korumpiranost političara je tek show.

Što je onda loša priča?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo novi graf

Ptkm je došla do gornje linije kanala.
Prodao sam dionice ptkm te ih više ne posjedujem

Ovim postom vas ne pozivam da ih kupujete ili prodajete te navedeni graf ne može biti shvacen kao savjet za bilo kakav orjentir pri ulaganju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Postoji jedna izreka u investiranju; vjera nije i ne može biti strategija.

Konfućije, jel te malo boli ovaj skokić? Ne kužiš da je to samo uvertira prije službene objave. Izgleda da još nisi naišao na mudraca koji je rekao da bez dobre priče nema dobre cijene. Pa evo, ja ću biti taj. [emo_namigusa]
[/quote]

Skokić – dead cat bounce.

Daj Bože da nije tako zbog svih vas.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo novi graf

Ptkm je došla do gornje linije kanala.
Prodao sam dionice ptkm te ih više ne posjedujem

Ovim postom vas ne pozivam da ih kupujete ili prodajete te navedeni graf ne može biti shvacen kao savjet za bilo kakav orjentir pri ulaganju

DELUX, ajde makni onaj lijevi dio sve do nekih 180 kuna cijene, a onaj ostatak proširi, pa nacrtaj novi kanal, završi ga negdje na 300.

Hvala.

Danas bi trebala biti repriza Linicevog gostovanja u 13:45 2u9 (R) na JabukaTV.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Danas bi trebala biti repriza Linicevog gostovanja u 13:45 2u9 (R) na JabukaTV.

Čudim se da ga XY nema na blogu i da ga vrti non stop.

Ajme majko mila, držite se za reprize Linića.

to je stvarno grdno smiješno (ne ide direktno autoru članka nego općenito smiješno).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@Domach1984
Tko se zadnji smije, najsladje se smije. Tebi je stvarno dosadno u zivotu kad pises na temi cije dionice ne posjedujes ili ipak imas neku skrivenu namjeru kao i ostali dusebriznici. Svi znamo da je privatizacija neminovna, a takodjer ce to lansirati dionicu. Pisem sa mobitela.. Pozdrav!

New Report

Close