PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno o kakvom duelu govorite?? Kao radnici s jedne, a dioničari s druge.. Da je se slušalo dioničare danas bi ti radnici imali razvojnu perspektivu i sigurno radno mjesto.. ovako su na dva loša kvartalna izviješća daleko od stečaja.. Mogu onda skupa sa Srečkom Horvatom i ostalim mrziteljima kapitala ići pitati novce državnih obveznika da ih spase. I osnivati stožer za zaštitu od rastrošnbe i nesposobno uprave o čijim radnjama niko ništa nije znao. Pljuc pljuc.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ja ču uzet kad bude ispod 200kn…pa ču tužit ako ukratko ne ide opet na 380kn..jer je neko nekad reka da vridi tolko +++ ajde Gandi dosadan si več..

Ovaj, a zašto ste tako optimistični?

Pa kad su imali dobit mogli su uložiti u zelene tehnologije.

Pogledajte gdje su bile petrokemijske firme u Hrvata 2009. godine.

Zadnjih deset godina se nisu pomakli, osim što im je za sve kriva INA.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

… jel imaju pravu tužiti oni što kupe po 200, prodaju po 300, a onda ode na 700, a oni prodaju po 300 zato što je neki anonimac ovdje nešto piskarao !!![emo_namigusa]… kao da su svi oni što stalno viću bum te tužil !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Jasno ko dan iskrcaj na PTKM već traje neko vrijeme. Problem se iskrcat sa većim količinama!Evidentno, da vas ne zavaraju ovi lažnjaci koji se poredaju malo iznad!!

Nadam se da potencijalni kupci to vide i da je na temelju ovakvih uzastopnih milijunskih gubitaka kupovat PTKM iznad 200 kn ogroman rizik!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ja ču uzet kad bude ispod 200kn…pa ču tužit ako ukratko ne ide opet na 380kn..jer je neko nekad reka da vridi tolko

Nije van mozga

Ma ja se dam kladiti da pola ekipe kaj se danas ukrcalo inače redovito pljuje po petrici ali mogu vam samo jedno poručiti: dabog da je prodali po 1000kn jer če tolko uskoro i biti(ako ne odemo u stečaj)[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
pozdrav strpljivima i zapamtite što je uvijek jedi govorio” may the force be with
you”

10:31:15 1.200 206,90
10:20:32 100 206,97
10:01:12 10 206,98
10:01:12 100 206,98

… evo “mali” se preplašili pa u skroz nelikvidnom tržištu i vremenu okrenili iljadarku u komadu…. pohvalno

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

izgleda da sam se zahebao što sam ovo držao, trebao sam to prodat na 350kn, ali čekao sam privatizaciju.
napravio sam puni krug u više od godinu dana, doduše još sam u plusu 10ak%, ali toliko bih bio i u banci skoro, a bez živciranja i praćenja. možda je zaista bolje držati u banci kako je žena govorila dok se ova situacija ne smiri, ali čudi me XY, on je to fino pogurao, dobro je radio s onim bidovima i cijena je išla gore. čudi me da je pustio da se ovako stropošta cijena, ne razumijem zašto je onda uopće dizao.
a i s ovim minusom ne znam šta misliti, je li to dobro ili loše za nas, samo se bojim da od rusa najvljivanih nećemo vidjeti ni R…
gdje je onaj Adolf, šta on sad radi, enma ni njega više tu da zanovijeta.

disc:imam dionice PTKM-RA i ovo nije nagovor na prodaju ili kupnju istih

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Javio se gradonacelnik Kutine na blogu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

jaka stvar…svako vuče na svoju stranu.

bolje bi bilo da se ne miču bidovi, jer to samo izaziva dodatnu paniku.
rađe nek ih onda ne stavlja, ako ih misli povlačit

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


izgleda da sam se zahebao što sam ovo držao, trebao sam to prodat na 350kn, ali čekao sam privatizaciju.
napravio sam puni krug u više od godinu dana, doduše još sam u plusu 10ak%, ali toliko bih bio i u banci skoro, a bez živciranja i praćenja. možda je zaista bolje držati u banci kako je žena govorila dok se ova situacija ne smiri, ali čudi me XY, on je to fino pogurao, dobro je radio s onim bidovima i cijena je išla gore. čudi me da je pustio da se ovako stropošta cijena, ne razumijem zašto je onda uopće dizao.
a i s ovim minusom ne znam šta misliti, je li to dobro ili loše za nas, samo se bojim da od rusa najvljivanih nećemo vidjeti ni R…
gdje je onaj Adolf, šta on sad radi, enma ni njega više tu da zanovijeta.

disc:imam dionice PTKM-RA i ovo nije nagovor na prodaju ili kupnju istih

Ode cijena ispod 200
A ko je uzeo u obzir što je markušić naveo, sad ima gute za vatru naložit[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

New Report

Close