PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bila je pred 5 godina, a bit će i za 5 godina

Nastave li se ovakvi rezultati za 5godina nema vise PTKM

...



ovo je zrelo za privatizaciju…odavno je bilo, a i danas je….

bila je pred 5 godina, a bit će i za 5 godina
[/quote]

Ako se ovo ne privatizira u roku godine dana, Čačić će hodati uokolo
tražeći kupca koji bi ponudio kunu.

A za pet godina bez strateškog partnera tamo neće biti kamena na kamenu.



bila je pred 5 godina, a bit će i za 5 godina

Nastave li se ovakvi rezultati za 5godina nema vise PTKM
[/quote]

MOžda to netko i čeka? Toda je poznat da kupuje firme za 1 kn [emo_zloban]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Skoro 40 posto povećanje cijena plina u odnosu na prošlu godinu za prvih 9 mjeseci to je stvarno enormno povećanje, osim što se neki vođe sindikata postavljaju iz svojih interesa, ali i mediji protiv privatizacije. A mogla se i vlast malo drugačije se postaviti, nabavljati plina po jeftinijoj cijeni tako da se HEP i PTKM zajedno udruže u potragu za plinom, to je skoro 1.5 milijardi m3 plina godišnje, i tko ponudi jeftinije zajedno kupe. Za tako velike kupce pronašli bi se veliki dobavljači i veliki popusti, sigurno bi cijena plina bila manja od 50 posto od danjašnje cijene koju plaća INI….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


osim što se neki vođe sindikata postavljaju iz svojih interesa, ali i mediji protiv privatizacije.

Dok se poneki blogeri i poneki dioničari navijački postavljaju spram privatizacije, isključivo zbog sam PTKM i budućnosti ove firme u slijedećih 100 godina.

Ne, nema tu interesa, ovdje se radi o višem dobru.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



ovo je zrelo za privatizaciju…odavno je bilo, a i danas je….

bila je pred 5 godina, a bit će i za 5 godina
[/quote]

Što bi na to rekao Polaroid.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



osim što se neki vođe sindikata postavljaju iz svojih interesa, ali i mediji protiv privatizacije.

Dok se poneki blogeri i poneki dioničari navijački postavljaju spram privatizacije, isključivo zbog sam PTKM i budućnosti ove firme u slijedećih 100 godina.

Ne, nema tu interesa, ovdje se radi o višem dobru.
[/quote]

Jedno je interes pojedinca koji ide na štetu svih okolo, a drugi interes je na korist njega i svih uokolo. A svatko bi za početak svatko mogao proučiti nevidljivu ruku Adama Smitha, refers to an “invisible hand” (“By preferring the support of domestic to that of foreign industry, [an individual] intends only his own security; and by directing that industry in such a manner as its produce may be of the greatest value, intends only his own gain, and he is in this, as in many other eases, led by an invisible hand to promote an end which was no part of his intention……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

UPRAVA sposobna je kupila jeftiniji plin za III kvartal, pa mi nije jasno otkud ovakav gubitak.

Pa koliko bi bili u minusu da su kupili plin od INE?

Da li UPRAVA bilo što radi, ili se priprema za skijanje?

[emo_zacudjen]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

sreca sve sam prodao na vrijeme…ide SENDI i na Kutinu

Da li se ulaganje u konegeraciju u Petrokemiji vidi iz ovoga……?

Čačić o megavatima i 350 do 400 milijuna eura privatnog kapitala

marcello

Član NO Petrokemije prodao dionice
03.06.2009.
http://www.business.hr/burza/clan-no-petrokemije-prodao-dionice

Goran Kralj na čelu NO Petrokemije
Lider, 27. srpnja 2012. 14:14
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/goran-kralj-novi-predsjednik-no-petrokemije/

Erste banka: Preporuka za dionicu Petrokemije ‘držati’
14.10.2012

Erste banka: Preporuka za dionicu Petrokemije ‘držati’

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

uz ovakve cijene gnoja tijekom godine ovakvi gubitak i poslovanje u buducnosti dolazi u pitanje sta da je cijena gnoja bila kao prosle godine onda kad je u 12mj Ptkm potpisala ugovor sa Inom a imali su izbor za mene je tad nakon 4godine bio game over sto se Ptkm tice [emo_beztona]

New Report

Close