PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Izaslo i gubitak

koliki je?
[/quote]

91 milja ovaj kvartal.



Izaslo i gubitak

koliki je?
[/quote]
90

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Izaslo i gubitak

koliki je?
[/quote]
90
[/quote]

Ajme….koja katastrofa [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Eto očekivani gubitak, samo što je veći od mojeg očekivanja, mali broj racionalnih investitora zalaže se za privatizaciju PTKM i pod hitno mora se ići jer inače će završiti kao Dioki inače vidjeli smo kako mediji i neznalica zalažu se za propast petrokemije i da ju netko kupi po kunu taj epilog smo vidjeli previše puta, ako poduzeće ne jačaš onda ga prepuštaš uništenju , Yara i dalje ostvaruje ogromnu dobit dok Petrokemija jede kapital dioničara……..
http://cws.huginonline.com/Y/134793/PR/201210/1650552_5.html

Gdje su sada sindikati zašto se sada ne organizira bunt protiv negativnog rezultata u petrokemiji.

Šta ti nisi najavljivao plus ove godine od 100 milijuna kn?
Nadam se da ćete mnogi tužiti za prouzrokovani gubitak, svi oni koji su na tvoj nagovor kupovali

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Nema se vise sto cekati.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Rezultat je primjeren trenutku. Odgovarat će Čačiću i politici Vlade da se i oni koji to nisu do sad, uvjere da Petrokemija ne može funkcionirati bez kvalitetnog strateškog partnera. Ubrzat će proces privatizacije…….[emo_palacg]

marcello


Rezultat je primjeren trenutku. Odgovarat će Čačiću i politici Vlade da se i oni koji to nisu do sad, uvjere da Petrokemija ne može funkcionirati bez kvalitetnog strateškog partnera. Ubrzat će proces privatizacije…….[emo_palacg]

AHAHAHAHAAH
AHAHAHAHAHAH

hoces reci da je dobro što je minus??
Ajde molim te u godinu dana skureno je 20% booka.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


Nema se vise sto cekati.

Sto ste mislili kolega?
Ne cekati unutra i prodati ili sto?
Petrica je moja stara ljubav ali realnost je druga..to je jos uvijek mastodont i kronicni gubitas.Nevjerojatno je koliko je rasla( s 130kn na 370..)na spekulaciji.
zar ste mislili da je to opravdano.Zelim vam svaku srecu u njoj ali da bi mogla zdravo i dugotrajno rasti mora se vratiti na polazne polozaje..
I nemojte misliti da se nasladjujem jer imam svojih problema u IGH gdje su ju zatukli na ATL( najniza ikada) a poslovao JE POZITIVNO SVO VRIJEME.
Mogu zamisliti sto bi bilo s IGH da ima 90 milja gubitka.
lp

Možda je Čačić sad frkne u paketu sa Južnim tokom. Čekat se nema više što.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Dioničari PTKM imaju nekakvu “zaštitu” na dvije strane koja bi “trebala držati cijenu” – jedna je mogučnost stranog investitora a druga je loša profitabilnost i katastrofalna izvješća koja “kao” doprinose tome da se vidi kako firma nije dovoljna sama sebi i potreban je strani partner iz razloga jedan.

Dakle, loša firma postaje jako dobra i vrlo potencijalna i čim je gora to je bolja.

Strani investitor?

Da, izvješća ga samo zovu/svaki partner traži gubitaša.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Bogati 141 milijun gubitka !!! Ja sam u najcrnjim prognozama mislio da ce biti 80-90milijuna ! Tesko ce ovo i prodati nekome ako su ovako neprofitabilni, a ako i do prodaje dode pitanje pod kojim uvjetima

U PTKM sam ulazio po 180kn , propustio sam izaci na 3xx i na kraju prodao sve po 240-250 kad sam realno sagledao situaciju i vidio da je vjerojatnost prodaje po dobroj cijeni jako mala… puno puta sam se pitao jesam li pogrjesio al sada mi je drago da sam tada prodao

Nemam dionice PTKM nije nagovor na kupnju/prodaju

...


Bogati 141 milijun gubitka !!! Ja sam u najcrnjim prognozama mislio da ce biti 80-90milijuna ! Tesko ce ovo i prodati nekome ako su ovako neprofitabilni, a ako i do prodaje dode pitanje pod kojim uvjetima

U PTKM sam ulazio po 180kn , propustio sam izaci na 3xx i na kraju prodao sve po 240-250 kad sam realno sagledao situaciju i vidio da je vjerojatnost prodaje po dobroj cijeni jako mala… puno puta sam se pitao jesam li pogrjesio al sada mi je drago da sam tada prodao

Nemam dionice PTKM nije nagovor na kupnju/prodaju

mislim da prodaja neće biti upitna ali definitvno prodaje po nekoj velikoj cijeni neće biti. strašna je činjenica da je cijena plina koju plaća PTKM ove godine 70% veća nego 2010. godine!!! Neki budući vlasnik koji može osigurati plin po razumnoj cijeni može vratit profitabilnost ovoj firmi, mislim. Naravno uz racionalizaciju i nekih drugih troškova ali prvenstveni je problem u cijeni plina.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close