PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrvatski radio; Gospodarska minuta – danas_

…..u pripremi je stavljanje u funkciju 1 milion hektara neobrađenog zemljišta.

Ili tak nekaj slično.
Novinar ne navodi izvor informacije.

marcello

Je naročito Linić će državnu zemlju staviti u funkciju, on je jedan jako sposoban seljak.
Jer ako je ne stavi u funkciju doći će mu račun za neobrađeno zemljište da boli glava.

http://www.seebiz.eu/drasko-lambasa-petrokemija-ce-luci-sibenik-donijeti-investicije-i-nove-poslove/ar-36413/

NOVI VLASNIK
Draško Lambaša: Petrokemija će Luci Šibenik donijeti investicije i nove poslove Autor/izvor: SEEbiz / Slobodna Dalmacija
Datum objave: 31.05.2012. – 23:07:45

"…..S obzirom na to da je ukupni kapital Luke 27 milijuna kuna, temeljni samo 15, a 50 posto udjela je prodano za čak 24,2 milijuna, što je vrlo dobra cijena, to znači, smatra predsjednik uprave Luke Šibenik, Draško Lambaša, da Petrokemija ozbiljno računa s našom Lukom.

– Ovo je, ističe Lambaša, – očekivani i vrlo dobar razvoj događaja, u ovom trenutku, za šibensku Luku najbolji. To što je "Petrokemija" sada vlasnik gotovo 80 posto lučkih udjela trebalo bi značiti i investicije i još više poslova te tvrtke s Lukom Šibenik – komentirao je kutinsko preuzimanje Luke predsjednik Uprave….."

Cijeli tekst na:
http://www.seebiz.eu/drasko-lambasa-petrokemija-ce-luci-sibenik-donijeti-investicije-i-nove-poslove/ar-36413/

marcello



PTKM sad treba proširiti djelatnost i na pomorstvo.U najkraćim crtama ;
…za početak kupiti brodić i sami obavljati prijevoz ,u povratku broda dopremit nešto drugo …da se još nešto i zaradi…kasnije povećavati flotu ,,,bacam bezveze npr.prevoziti plin …velike su tu mogućnosti samo treba kreativaca s znanjem…
Novaca ima,EBRD čeka , treba zavrnuti rukave i uključiti domaću pamet… [thumbsup]

http://www.poduzetnistvo.org/news/ebrd-financira-modernizaciju-luke-sibenik

svi su u igri već davno, a borba treba da krene svakoga trena …

… kad god otvoriš radio i TV investicije, investicije investicije [proud] [wink] [cool]
[/quote]

… evo tko je još bio u gostima !!!
http://www.vecernji.hr/vijesti/sibenik-kraljevski-docekao-norveskog-kralja-kraljicu-clanak-287395

…kažu da su iza toga privatnim helikopterom jednog našeg poduzetnika prebačeni na ovo mjesto gdje su i prenočili. Ovoga nije bilo u novinama.
http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=6409

Kažu da su tu bili u mladim danima. U svakom slučaju možda će budučnost pokazati da ništa nije slučajno. I dok kralj i kraljica služe svom narodu i državi, naši demokrati koje je izabrao taj narod pelješe sve redom. U svakom slučaju borba oko ove tvornice mogla bi biti kao prije u Bejrutu ili sada u Siriji !!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Gdje nestadoše svi oni bidovi?
Gdje je nestao Lynx?
Gdje je nestao Big Boss?

Počelo je....

Netko za kraj skinuo 10 ptkm , 10 arnt i 10 adpl po asku.
Zgodno ha, pitam se tko li je to [rolleyes]

Počelo je....

Dragi moji prijatelji mi možemo dragom Bogu zahvaliti što na ZSE imamo jednu fizičku osobu kao velikog investitora koji čuvajući i braneći svoje interese i kupujući određene dionice brani i naše interese.
Fundamenti pobjeđujeu na staze od 10-15 godina a struktura ulagača daje rezultate u puno kraćem roku

Ovo je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica ptkm-r-a ili bilo kojih drugih dionica na ZSE.

Imam interes da dionice ptkm-r-a rastu

Također mislim da će tvrtka Petrokemija biti izložena sanažnom pritisku gomilanja zaliha koji vrlo brzo mogu prisiliti tvrtku da potraži izvore financiranja bilo kroz kredite ili prikupljanje stredstava preko burze u cilju osiguranja likvidnosti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

kolega gorane ja se slažem s tim, ali također mislim da je glupo da ga moderatori brane brišući postove u kojima neko spomene riječ "tužbe".
ako mali dioničari smatraju da ga mogu dobiti na sudu, neka tuže.

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

mali trebaju konzultirati kolegu plavog, on ima iskustva sa tužbama…..


kolega gorane ja se slažem s tim, ali također mislim da je glupo da ga moderatori brane brišući postove u kojima neko spomene riječ "tužbe".
ako mali dioničari smatraju da ga mogu dobiti na sudu, neka tuže.

ja priznajem da sam bio naivan i pohlepan kad sam kupovao po 350.
ali sam bio i labilan i sigurno ne bi kupio da nije bilo nekih napisa. dakle, ja sam i zaveden i navučen i za to netko treba odgovarati!!
ja bar tako smatram ako neko misli drugačije, neka sud odluči ko je u pravu.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


ja priznajem da sam bio naivan i pohlepan kad sam kupovao po 350.
ali sam bio i labilan i sigurno ne bi kupio da nije bilo nekih napisa. dakle, ja sam i zaveden i navučen i za to netko treba odgovarati!!
ja bar tako smatram ako neko misli drugačije, neka sud odluči ko je u pravu.

1) Tko je navukao i kojom to točno rečenicom?
2) Koliko si izgubio i na koji način?

New Report

Close