PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na svu sreću nisam podlegao raznim organiziranim drukovima po forumima i blogovima te nisam kupio ovu dionicu prije nekoliko tjedana kada je bila 380 kn

Da li oni koji su nasjeli mogu tužiti stanovite osobe?

Ja nemam ptkm i ne nagovaram na kupnju ili prodaju ptkm

…vrlo perfidno.Nikoga ne nagovaraš, ali sugeriraš tužbu stanovitim osobama. Da malo okrenemo ploču i kažemo možeš li ti i takvi biti tuženi što neke odgovarate od njihove eventualne kupnje da bi vi kupili što jeftinije?

Prije će na kat nego u podrum… pazite se….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Tvrtko

Nikoga ništa ne nagovaram, nemam ptkm i ponavljam

MOJ POST NIJE NAGOVOR NA KUPNJU ILI PRODAJU PTKM!!

A pogledajte kakav vizionar je bio novinar Markušić
http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-preranog-uzleta-petrokemije-slijedi-pad-200405.aspx

Počelo je....


Ide ovo polako ali sigurno odakle je i krenulo, na cca 200 kn. Pametni prodaju i kupuju ddjh. [thumbsup]

Ček kaj ti ne drukaš više za ATPL, sad si se na DDJH prebacio :)—btw hvala na savjetu long ptkm, short ddjh :p


@Hordak

Ne može ga nitko tužiti jer čovjek druka jako inteligentno i sve "je po zakonu", ima disclimer, svuda piše da niša ne preporučuje nego daje samo svoje mišljenje itd..S druge strane urednika Poslovnog radi onog teksta se može tužiti jer ga je izrazito neoprezno napisao…čak se i ovog Lojtru može tužiti kome se tuži

Autor ima dionice PTKM nije nagovor na kupnju/prodaju

...



Ide ovo polako ali sigurno odakle je i krenulo, na cca 200 kn. Pametni prodaju i kupuju ddjh. [thumbsup]

Ček kaj ti ne drukaš više za ATPL, sad si se na DDJH prebacio :)—btw hvala na savjetu long ptkm, short ddjh :p

[/quote]

majstor fakat nikad ne fula hehe


Tvrtko

Nikoga ništa ne nagovaram, nemam ptkm i ponavljam

MOJ POST NIJE NAGOVOR NA KUPNJU ILI PRODAJU PTKM!!

A pogledajte kakav vizionar je bio novinar Markušić
http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-preranog-uzleta-petrokemije-slijedi-pad-200405.aspx

a kako su ga (Markušića) neznalice žestoko napadale! [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

[proud]

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 1.691.742 50,63 Zast. račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND (37688683890) 184.883 5,53 Skrb. račun
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 160.549 4,81 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 148.064 4,43 Skrb. račun
5. BAKIĆ NENAD (13987237540) 109.769 3,29 Osnovni račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. (08269700991) 95.273 2,85 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND (22134623145) 72.462 2,17 Skrb. račun
8. PBZ D.D. (02535697732) 53.105 1,59 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 29.771 0,89 Skrb. račun
10. PBZ D.D. (02535697732) 23.867 0,71 Skrb. račun
Ukupno: 76,90

marcello

media tu smo ne brini ova dionica i dalje vrijedi 1000kn i na tolko je čekam. a sad dali če ona u međuvremenu pasti još na 1ookn to me nije briga ali doči če i do ove druge cifre. i dali če netko nju kupiti zato što sam ja to rekao ni to me nije briga jer znam da je nit spušta nit diže forum i ako malo bolje razmislite skužit čete da je to istina. isto je istina da novinare i druge kvazi analitičare na forumu ozbiljno ne doživljava onaj tko je siguran u ovu dionicu i zna zašto je unutra a svi ostali su osuđeni na cmizdrenje i kukanje kako su im drugi krivi za sve. danas je samo jedan uobičajen radni dan na burzi i uskoro sljedi objava tendera(ja se nadam do ljeta) pa da krenemo na next level.
pozdrav svima

Valjda je ovdje svima sve jasno, a za pojedince kojima nije

http://www.jutarnji.hr/zoran-milanovic–teske-odluke-vlade-nepovoljno-ce-se-odraziti-na-vec-isrpljeni-standard-samo-u-kratkom-roku/1025165/

Čini mi se da sam zaboravio da imam ovu dionicu – a sad vidim, i dalje najveća mi pozicija u portfelju. To su prave dionice. Imaš i zaboraviš da imaš.

Jedan od uvjerljivijih pokazatelja poslovanja PTKM svakako je i robna razmjena. U siječnju je bila na 70% lanjske, u prva dva mjeseca 80%, a u prva tri 109,3 %. Inače, za Upravu PTKM ostvareni rezultati u 1q bolji su od planiranih.


Čini mi se da sam zaboravio da imam ovu dionicu – a sad vidim, i dalje najveća mi pozicija u portfelju. To su prave dionice. Imaš i zaboraviš da imaš.

Interesantno da dok se dionica pumpala nisi bio toliko zaboravan, postao si barem 3 puta dnevno da uvjeris ljude kako je ovo izvrsna kupnja na 350. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Na svu sreću nisam podlegao raznim organiziranim drukovima po forumima i blogovima te nisam kupio ovu dionicu prije nekoliko tjedana kada je bila 380 kn

Da li oni koji su nasjeli mogu tužiti stanovite osobe?

Ja nemam ptkm i ne nagovaram na kupnju ili prodaju ptkm

Mislim da nemozes tuziti nikoga. Uprava se izjavom ogradila da ne zna za materijalne cinjenice koje podupiru rast cijene dionice. Cacic nikada nije rekao da ima ponude, rekao je da ce biti zainteresiranih ako vlada odluci privatizirati PTKM. Pavica i EPH nemozes tuziti jer oni niti su insideri u PTKM niti u procesu privatizacije. Sto se tice svih ostalih koji pisu po blogovima, forumima i slicno, pod pretpostavkom da ne posjeduju povlastene informacije, oni nemaju nikakvu odgovornost.

Ja zbilja ne vidim nikakve osnove za tuzbu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close