PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne bu nitko meni rušil PTKM

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo i još jedna sitnica. PTKM je 15. travnja objavila novi cjenik đubriva:
http://www.petrokemija.hr/Portals/0/Cjenici/Cjenik15042012.jpg

Cijene se mogu usporediti s prošlogodišnjim cjenikom, ali ono što je bitno jest sljedeće: Nit ih novi ministar poljoprivrede osporio novi cjenik, nit su seljački vođe uslijed poskupljenja organizirali seljačku bunu. Pobijedilo je, dakle, tržište!

Eto kako sam napisao i ranije da su cijene vani veće nego u RH, pa je došlo vrijeme da se korigiraju i cijene u RH………….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bavite se minornim detaljima, prava stvar je pitanje uvjeta valjda ponajvećeg kupca i velikog dobavljača. Kako guru i sljedba ima puno više od 5% dionica razumno bi bilo upitati upravu zašto sama služba nabave ne kupuje određene sirovine od proizvođaća već ih navodno kompenzira po izrazito nepovoljnim uvjetima, birtijaške priče ali odgovorni suvlasnici trebali bi biti informirani.


Što se tiče u vezi rezultata PTKM će objaviti svoje rezultate 27.04.još tjedan dana 🙂 Bolji rezultati podižu cijenu privatizacije, a lošiji ubrzavaju 🙂 win win situacija

Ti najavljuješ oko 80 milijuna kuna dobiti. Vidjet ćemo kad dođe izvješće. Imamo sve linkano i dokumentirano gdje prognoziraš 80 milijuna kn dobiti u 1.q 2012
http://www.poslovni.hr/forum/ptkm-petrokemija-dd-608-pg2860.aspx#post1261013

Ja ne posjedujem dionice ptkm i ovaj post ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju ptkm

Mislim da je svima realnima jasno da će 1. kvartal biti negativan. Što mislite do koliko može pasti cijena?

Tehničari?

P.S. Posjedujem dionice PTKM.

to kod ove dionice nema veze oce li biti negativan ili ne ja osobno ocekujem od oko 80mil minusa i to je nebitno

Miro H,
Pokvarenjaci ti neće ništa napisati? Ti samo čekaj, čekaj, čekaj……i onda uleti. [thumbsup]

marcello


Mislim da je svima realnima jasno da će 1. kvartal biti negativan. Što mislite do koliko može pasti cijena?

Tehničari?

P.S. Posjedujem dionice PTKM.

moja procjena je izme]u 10 i 35 milijuna kuna dobiti…to nitko ne zna…rezultat će pokazati vjerojatno kakav je ugovor potpisan sa Prirodnim plinom na 2 godine…koliko je on dobar ili loš…

IMHO nema tu velike dileme. Rezultat 1Q će pokazati koliko je Upravi (i sindikalnim "vođama") stalo do ostanka na funkcijama. Sve ostalo su varijante……..Čačić ne gubi vrijeme po tim pitanjima [angry]

Ako može pokazati zube Europi može i Petrokemiji. Ne bude li dobro, letit će perje!

marcello

Nemam dionicu, čestitam imaocima.
Zanima me jer pokušavam shvatiti principe.
Zna li se tko je ulupao cca 100 M kn u dionicu od početka ožujka i digao cijenu cca 60% ?
Svota je prevelika za manje igrače, pa i mr XY.
Pozzz :)))


Mislim da je svima realnima jasno da će 1. kvartal biti negativan. Što mislite do koliko može pasti cijena?

Tehničari?

P.S. Posjedujem dionice PTKM.

Po TA u slučaju pada prvi otpor na cca 245,drugi na cca 205, da bi se isti smjer potvrdio izvještaj mora biti vrlo loš i mora se poklopit s višednevnim negativnim signalima s svjetskih burzi…!
U suprotnom nema šanse da padne …
ali otom/potom [thumbsup]

POKRET OTPORA

"borna st" provjerio prije 10 dana i nema nikakve akumulacije ispod 10 mjesta. nema novih s.r. i sve bitno je u prvih 10.
ne brinite se za rezultat 1q jer nije toliko bitan.
pozdrav

New Report

Close