PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clanak/ako-vlada-proda-petrokemiju-izbit-ce-velika-kutinska-buna-655
[thumbsup]

Citat: ”Ako se bude torbarilo s prodajom Petrokemije, onda ja i moji sugrađani izlazimo na ulice …”

Molim malo razumjevanja u čitanju članka, obrati pažnju na ”Ako se bude torbarilo s prodajom …”, dakle ne ako se bude prodavalo, nego ako se bude ”TORBARILO” sa prodajom.

U slučaju ”torbarenja” i ja ću im se pridružiti u prosvjedu, jer ni meni to kao dioničaru nije u interesu.

I daj više makni se s teme u kojoj nemaš dionice i ne tlači ljude s glupostima.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

minimaxi,žao mi je ako tebi treba nacrtati što se sve podrazumijeva "pod torbarenje" !
Ovo što je izveo cacic je čista manipulacija javnosti !
Za takve neprovijerene inf.iznosit u javnost ,firme koja kotira na burzi …vani se ide u zatvor!

Ako se milanović izjasnio da vlada nema služb.stav oko ptkm,kako ovaj klaun može pričat o privatizaciji -prodaji rusima, onda se trebao odma ogradit i pričat samo u svoje ime ,,,pa nije to pinka kruha …
Ako taj isiti "papundek"po povratku iz rusije ima sasma sasma drugu priču…kako on kaže ptkm nije bila predmet razgovora …e pa ko je onda ovdje lud!?
Ponovno ponavljam ,ja jesam za privatizaciju ,poštenu i legalnu ,a ne ovako na brzinu i ispod stola ! [thumbsup]

POKRET OTPORA


Molim malo razumjevanja u čitanju članka, obrati pažnju na ”Ako se bude torbarilo s prodajom …”, dakle ne ako se bude prodavalo, nego ako se bude ”TORBARILO” sa prodajom.

Još od onog legendarnog priloga u Dnevniku i Otvorenom, gdje radnik PTKM s kacigom na kojoj je sindikalni logo objašnjava kako je protiv Rusa ‘jer će oni od PTKM napraviti pakirnicu’, preko proglasa kutinskog gradonačelnika Žmegača, jasno je da je kutinska javnost izmanipulirana.

A kako je još jasnije da Ajfon nikad nije prežalio svoj 50-postotni pušing na PTKM, meni doista nije jasno zašto se s njim ovdje uopće polemizira? 😀

Fino su vas pričekali na bidu. E kupci, koji ste vi naivci. Pa dionica vam ide natrag na 200 kn.
a Atpl 340 kn..smiješno da bolje ne može biti. [shocked]

Čudnovate ste vi biljke ,sad vam je caic idol ,podržavate njegovu aroganciju i bahatost ,nadasve nestručnost i nesposobnost… koja će uskoro svima biti jasna kad se opečete ,a onda čete kao horda …po njemu ..
već viđeno …!Tako ste vrlo brzo zaboravili upravu i radnike ,oni vam više nisu u prvom planu -samo lova-lova ,na njih se ide drvljem i kamenjem …naš kolega haoren i "maricama "…
Očito se i ovdje potvrđuje ona stara :-cilj,ne bira sredstvo! [bye]

POKRET OTPORA


Čudnovate ste vi biljke ,sad vam je caic idol ,podržavate njegovu aroganciju i bahatost ,nadasve nestručnost i nesposobnost… koja će uskoro svima biti jasna kad se opečete ,a onda čete kao horda …po njemu ..
već viđeno …!Tako ste vrlo brzo zaboravili upravu i radnike ,oni vam više nisu u prvom planu -samo lova-lova ,na njih se ide drvljem i kamenjem …naš kolega haoren i "maricama "…
Očito se i ovdje potvrđuje ona stara :-cilj,ne bira sredstvo! [bye]

… jedno je forma, drugo je suština ! što se tiče čačića !!!
… nije važno što se priča, nego tko priča !! što se tiče tebe !!!

"tata kupi mi auto"!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !



Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clana…-velika-kutinska-buna-655%5B/i%5D
thumbsup

To je stari članak……..

……. kao i retorika i stil pisanja.

dobro jutro !!!!
[/quote]

Pa šta ako je članak star 15-ak dana !? (…a nitko ga ovdje nije postao…)
Živiš u nadi da se raspoloženje radnika i građana Kutine u međuvremenu promijenio na bolje —
Ahaa ,nada živi vječno…!
To je samo komparacija da se ne čudite zašto se balon ispuhuje … [thumbsup]
[/quote]
O.K.

Petrokemija je balon!

Privatizacija i to tuđinaca je vodik!

Privatizacija domaćih investitora je teški plin teži od zraka.

Ako ne bude vodika balon pada.

Ako bude vodika balon se možda podigne.

Ako se balon napuni plinom težim od zraka jasno je da pada.

Očekuje se okidač.I to ne plinski. A prvi okidač bi trebalo biti loše izvješće za prvi kvartal.

Ovo nije nagovor za kupnju ili prodaju dionice,ovo je prijedlog za razmišljanje.




Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clana…-velika-kutinska-buna-655%5B/i%5D
thumbsup

To je stari članak……..

……. kao i retorika i stil pisanja.

dobro jutro !!!!
[/quote]

Pa šta ako je članak star 15-ak dana !? (…a nitko ga ovdje nije postao…)
Živiš u nadi da se raspoloženje radnika i građana Kutine u međuvremenu promijenio na bolje —
Ahaa ,nada živi vječno…!
To je samo komparacija da se ne čudite zašto se balon ispuhuje … [thumbsup]
[/quote]
O.K.

Petrokemija je balon!

Privatizacija i to tuđinaca je vodik!

Privatizacija domaćih investitora je teški plin teži od zraka.

Ako ne bude vodika balon pada.

Ako bude vodika balon se možda podigne.

Ako se balon napuni plinom težim od zraka jasno je da pada.

Očekuje se okidač.I to ne plinski. A prvi okidač bi trebalo biti loše izvješće za prvi kvartal.

Ovo nije nagovor za kupnju ili prodaju dionice,ovo je prijedlog za razmišljanje.

[/quote]

… Branimir Bilić bi rekao "Misli 21. stoljeća" !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Svi vi koji ste trenutno u dionicama možete ljubit ruke dotičnoj osobi xy,jer je on jedini razlog zašto je dionica na cca 300kn…
[thumbsup]

POKRET OTPORA



Molim malo razumjevanja u čitanju članka, obrati pažnju na ”Ako se bude torbarilo s prodajom …”, dakle ne ako se bude prodavalo, nego ako se bude ”TORBARILO” sa prodajom.

Još od onog legendarnog priloga u Dnevniku i Otvorenom, gdje radnik PTKM s kacigom na kojoj je sindikalni logo objašnjava kako je protiv Rusa ‘jer će oni od PTKM napraviti pakirnicu’, preko proglasa kutinskog gradonačelnika Žmegača, jasno je da je kutinska javnost izmanipulirana.

A kako je još jasnije da Ajfon nikad nije prežalio svoj 50-postotni pušing na PTKM, meni doista nije jasno zašto se s njim ovdje uopće polemizira? 😀
[/quote]

Podsjeća me malo na ovog [sealed]
Vaš link

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

minimaxi ,mene taj "garavi" rus podsijeća na cacicevu kontakt osobu u rusiji vezano za privatizaciju tešku nekoliko stotina miliona eurića he,he… [thumbsup]

POKRET OTPORA




Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clana…-velika-kutinska-buna-655%5B/i%5D
thumbsup

To je stari članak……..

……. kao i retorika i stil pisanja.

dobro jutro !!!!
[/quote]

Pa šta ako je članak star 15-ak dana !? (…a nitko ga ovdje nije postao…)
Živiš u nadi da se raspoloženje radnika i građana Kutine u međuvremenu promijenio na bolje —
Ahaa ,nada živi vječno…!
To je samo komparacija da se ne čudite zašto se balon ispuhuje … [thumbsup]
[/quote]
O.K.

Petrokemija je balon!

Privatizacija i to tuđinaca je vodik!

Privatizacija domaćih investitora je teški plin teži od zraka.

Ako ne bude vodika balon pada.

Ako bude vodika balon se možda podigne.

Ako se balon napuni plinom težim od zraka jasno je da pada.

Očekuje se okidač.I to ne plinski. A prvi okidač bi trebalo biti loše izvješće za prvi kvartal.

Ovo nije nagovor za kupnju ili prodaju dionice,ovo je prijedlog za razmišljanje.

[/quote]
Pozornost vlasti je napokon usmjerena na Petrokemiju na način, da od nje očekiva profit.
Ako se prikaže minus iz prvog kvartala, po prvi puta će odgovarati javnosti, a ne spavalicama i "Lukavim puščicama" u nadzornom odboru.
Ako se prikaže pozitiva u vidu, jedva za čačkalice, opet će dobiti pitanje ˝dali je to fer povratak na uloženi KAPITAL˝, hm, opet taj naziv ˝KAPITAL˝!!!!
Gospoda nikako da shvati, da se službeno po Zakonu RH. o trgovačkim društvima radi, o društvo ˝KAPITALA˝ a ne o društvu Osoba( sindikalaca, bojovnika, barikadaša, bukađija, ljepotana itd), te da je po istim propisima RH. dioničar( Kapitalista) NAJVEĆI NOSITELJ RIZIKA, jer je društvu upravo ON povjerio svoj NOVAC, a ne gomila na barikadama.
Tako, kako bilo da bilo, u Petrokemiji pušu neki drugi vjetrovi.

lp.

New Report

Close