PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam pošteno rekao kad sam ušao -kad izašao ,trenutno sam u drugim dionicama ,,,sve transparentno ,a može se i dokazat…Vi koji laprdate i lažete javno nikada niste podkrijepili stvarno stanje ulaza -izlaza ili pušinga i zato vas smatram drukerima pa tako i tebe haoren

Pa ti si poceo skretati, smiri malo Alfone nije ti dobro za zdravlje..Pogledaj od kada pisem na ovom forumu s napomenom da imam PTKM, doduse tocno je da nikad nisam napisao "danas sam kupio", "danas izasao" osim kada sam nadokupio na 267 zasto bi to pisao uopce pobogu koga to briga? E da nadji jedan moj drukerski post na ovoj temi, ja za razliku do vas smatram ovaj forum totalno irelevantnim za cijene dionica na ZSE i pisem tu iskljucivo iz razonode i nikada nisam dao neku konkretnu brojku "to vrijedi ovoliko" "to ce rast na toliko" "to ce pasti na toliko" za razliku od tebe koji svako malo pises "past ce to na 150kn" i slicne nebuloze 🙂


glede dokapa ti si jedan od onih koji su kategorično tvrdili da dionica ne može pasti ispod nominale,sad si pročitao dvije knjige i tvrdiš kako dokapitalizacija ne može ispodhttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/36.gif nominale a ja ti tvrdim da može 100%
iako zbog simpatija prema ptkm uistinu to nebi želio ,ali sve je moguće…

Opako si skrenuo Alfone i poceo mjesati ljude po forumu ..kad sam ja to rekao da ne moze dionica pasti ispod nominale??? (btw a po kolko se PTKM trzila u cijelo ovo predprivatizacijsko razdoblje? Da nisi pomjesao s urednikom poslovnog koji je rekao da nemoze preko nominale? (doduse priznajem da sam vjerojatno izvaljao gluposti prije koju g kad sam poceo pisati no ovo za nominalu nema sanse)

Naravno ima nacina da se nominala spusti prije dokapa kao sto je to napravio KORF no neda mi se uopce pisati zasto je to besmisleno kad vidim da ne kuzis neke osnovne pojmove.. U biti neda mi se vise raspravljati s tobom , ljep pozdrav

...

Teška borba živaca Vidi se da nema stihijske rasprodaje Pamet u glavu – treba samo biti još malo strpljiv – Država nema za mirovine i plaće Morat će krenut u prodaju posljednje srebrnine iz miraza


Ima li tko iz Petrokemije na topicu, da potvrdi/opovrgne glasine o tehnološkom problemu u prozvodnji. Navodno, došlo je nedavno do problema sa kotlovima zbog prevelike koncentracije etana u zemnom plinu, iznad 7%.

NUŽNA OBUSTAVA RADA POSTROJENJA
9. travanj 2012

Danas, 9. travnja 2012. godine, zbog propuštanja cjevovoda visokotlačne pare došlo je do nužne obustave rada Postrojenja za proizvodnju amonijaka i Postrojenja za proizvodnju Uree PC Proizvodnja gnojiva Petrokemije d.d. Očekuje se da će zastoj trajati tri dana nakon čega će uslijediti pokretanje proizvodnje na ova dva postrojenja. U vrijeme odvijanja ovih aktivnosti moguća je pojava kratkotrajnog povećanja emisija otpadnih plinova u zrak. Iako se ne očekuje prekoračenje dozvoljenih vrijednosti kakvoća zraka će se intenzivno nadzirati mjerenjima na postajama lokalne mreže.

evo što znači tehnologija II generacije … [bye]

POKRET OTPORA


Al ste se okomili na mene ko psi na malu micamacu… [wink]
Izvršitelj,pišeš napokon će radnicima svanuti bolje sutra ,a tvoj pajdaš haoren u najgornjem postu prijeti tim istim radnicima s 2-3 marice…prijeti on maloviše… al nevjerovatno je upoznat i s njihovim pravima …
Ispada da se neki bore za privatizaciju pod svaku cijenu,više se ne spomijnu prošlogodišnji mega rezultati i hvale vrijedna uprava i radnici .
Do prije mjesec-dva dizali ste ih u nebo ,a sad preko noći postali su vam samo broj,u državnoj firmi pod posebnim ustrojem bez ikakva prava ,koju treba prodat pod svaku cijenu bez obzira na žrtve ,,,
Neda mi se s vama više raspravljat …vidimo se na dokapu s mirovincima na cca 80kuna !
p.s
haoren jesi li skupio bar 5-6 % ,ili više… [thumbsup]

ovaj alfijon me podsjeća na playboya [lol]


Teška borba živaca Vidi se da nema stihijske rasprodaje Pamet u glavu – treba samo biti još malo strpljiv – Država nema za mirovine i plaće Morat će krenut u prodaju posljednje srebrnine iz miraza

Kada se prodaje,jer se mora cijene padaju.
recimo kao BRIN,HEFA,VIS,BPBA ili zgrada Anina 2
S obzirom da su potrebna sredstva za rekonstrukciju cijelog pogona, koji je do sada generirao gubitke
teško se može očekivati ozbiljnog kupca ,koji bi od države preuzeo većinski paket.
A kako se priča da ulaze domaći investotori bilo bi logično da se top napravi slično CEBA,jer tada
cjelokupna sredstva ulaze u firmu.Očekivati da će nam država pomoći da puno zaradimo je iluzija.
Dakle,dokapitalizacija ali sa šansom na dobru zaradu samo za onoga tko dokapitalizira i pušionu svih koji su unutra po ovim cijenama.Po kojoj cijeni.Sve preko 230 tj na sadašnji
BV bi bilo uzaludno bacanje novca.FGC bi mogli ući,ali nakon avanture u brodogradnji nemaju dovoljno
sredstava za ulazak.Ako uđu mirovinci ponovno smo bez ozbiljnog vlasnika i bitnih pomaka na bolje je
nemoguće očekivati.
Jedino ako dođe norveški kralj sa svitom ili možda Putin.
A bloger vas masla.Već ste pripremljeni na loši prvi kvartal i mogući gubitak ,ali drugi bi mogao biti
jako pozitivan.Jedina šansa su Norvežani i Rusi da bi se cijena održala na ovim razinama,a izgleda da su se negdje izgubili.
Normalno da nemam PTKM na ovim cijenama.Preskupo je to!



Ima li tko iz Petrokemije na topicu, da potvrdi/opovrgne glasine o tehnološkom problemu u prozvodnji. Navodno, došlo je nedavno do problema sa kotlovima zbog prevelike koncentracije etana u zemnom plinu, iznad 7%.

NUŽNA OBUSTAVA RADA POSTROJENJA
9. travanj 2012

Danas, 9. travnja 2012. godine, zbog propuštanja cjevovoda visokotlačne pare došlo je do nužne obustave rada Postrojenja za proizvodnju amonijaka i Postrojenja za proizvodnju Uree PC Proizvodnja gnojiva Petrokemije d.d. Očekuje se da će zastoj trajati tri dana nakon čega će uslijediti pokretanje proizvodnje na ova dva postrojenja. U vrijeme odvijanja ovih aktivnosti moguća je pojava kratkotrajnog povećanja emisija otpadnih plinova u zrak. Iako se ne očekuje prekoračenje dozvoljenih vrijednosti kakvoća zraka će se intenzivno nadzirati mjerenjima na postajama lokalne mreže.

evo što znači tehnologija II generacije … [bye]
[/quote]

… sigurno je "veliki kvar" kad će popravak cjevovoda trajati duga tri dana. Pa zamisli kakvu su tehnologiju koristili oni u Fukosihmi.
Ja bi prije rekao da se radi 100 % tnim kapacitetom, 24 sata na dan od remonta pa na ovamo…

U svakom slučaju nema zataškavanja, sve je transparentno i mora se znati !!!

"tata kupi mi auto, bicikli i romobil…"

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !



Ima li tko iz Petrokemije na topicu, da potvrdi/opovrgne glasine o tehnološkom problemu u prozvodnji. Navodno, došlo je nedavno do problema sa kotlovima zbog prevelike koncentracije etana u zemnom plinu, iznad 7%.

NUŽNA OBUSTAVA RADA POSTROJENJA
9. travanj 2012

Danas, 9. travnja 2012. godine, zbog propuštanja cjevovoda visokotlačne pare došlo je do nužne obustave rada Postrojenja za proizvodnju amonijaka i Postrojenja za proizvodnju Uree PC Proizvodnja gnojiva Petrokemije d.d. Očekuje se da će zastoj trajati tri dana nakon čega će uslijediti pokretanje proizvodnje na ova dva postrojenja. U vrijeme odvijanja ovih aktivnosti moguća je pojava kratkotrajnog povećanja emisija otpadnih plinova u zrak. Iako se ne očekuje prekoračenje dozvoljenih vrijednosti kakvoća zraka će se intenzivno nadzirati mjerenjima na postajama lokalne mreže.

evo što znači tehnologija II generacije … [bye]
[/quote]
Sve izvanredne situacije traže dodatna sredstva izdvajanja. Hoće li i sada sindikalci vikati ˝MRZIM KAPITA˝?????????
Oni bi popravljali i radili tuđim novcima, kad njima odgovara, a kad treba platit, tada rade obračun bez krčmara i neka plaćaju drugi ( KAPITALISTI ).
E gospodo, nećete vi tako daleko. Tog nije bilo ni u Staljinovoj Rusiji, oni bi papali( stvarali gubitke) a drugi neka plaćaju!!!!!!!

E kakvi su nam ovo sad jadni prometi zadnja dva dana… to sad više nije prikladno za "velike investitore"… Eh kako je lijepo biti mali, ništa nas ovo ne mora zamarati, možemo i kupovati i prodavati kad god smislimo!

Evenutalno bi "veliki" ako probaju povećati cijene, možda i mogli doživjeti povratak onih multimilijunskih likvidnosti? 😀 Pri ovim cijenama, i na ovaj dan svjetskog sveopćeg crvenila/"rasprodaje" jedva prošlo 2 tisuća dionica. Niti se ne sjećam kada smo imali tako malu likvidnost ovdje!

Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clanak/ako-vlada-proda-petrokemiju-izbit-ce-velika-kutinska-buna-655
[thumbsup]

POKRET OTPORA

To je stari članak……..

marcello

Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clana…-velika-kutinska-buna-655%5B/i%5D
thumbsup


To je stari članak……..

……. kao i retorika i stil pisanja.

dobro jutro !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Ako ikad dođu ti famozni cacicevi rursi,čeka ih topla dobrodošlica .. http://www.forum.tm/clana…-velika-kutinska-buna-655%5B/i%5D
thumbsup

To je stari članak……..

……. kao i retorika i stil pisanja.

dobro jutro !!!!
[/quote]

Pa šta ako je članak star 15-ak dana !? (…a nitko ga ovdje nije postao…)
Živiš u nadi da se raspoloženje radnika i građana Kutine u međuvremenu promijenio na bolje —
Ahaa ,nada živi vječno…!
To je samo komparacija da se ne čudite zašto se balon ispuhuje … [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close