PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

alfon, ne može se poreći da tebi ptkm nije interesantna…
i na bidu si i drukaš kako bi dokupio…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Mirovinci su itekako zainteresirani za dokapitalizaciju,naravno po manjoj cijeni!
Tko će izgubiti ako se dogodi dokap po cca 80 kuna ?
Samo ti i špekulanti…a dugoročno to ode opet gore… [thumbsup]

Jesi li zato prodao po 200? Nije li to bilo špekulantski?


Mirovinci su itekako zainteresirani za dokapitalizaciju,naravno po manjoj cijeni!
Tko će izgubiti ako se dogodi dokap po cca 80 kuna ?
Samo ti i špekulanti…a dugoročno to ode opet gore… [thumbsup]

Gle Alfone

1. Smješan si

2. Nemaš pojma o dionicama jer bi ti neku dokapitalizaciju po 80kn, reci kako bi ti to izveo dokap ispod nominale (270kn)?odkada se to smije

3. Ti drukaš na pad još od kad je cijena bila oko 170kn (kada sam ja večinom ušao), tada ti je bila skupa i htio si jeftinije, a da si usao vec si mogao ljepo zaraditi, dapaće ti si se hvalio prodajom na 200kn i pitao jednog kolegu "a na koliko ces ti prodati 220,240 hahah ?"…

Vidis taj kolega sada moze prodati po 310kn mozda je i prodao , dok ti mozes samo idalje pisati po forumu i nista drugo jer dionica nemas, a bome niti imaš pojma o istima !

...

Alfone Vi ste jedan najobičniji druker , u ovom slučaju sve je jasno i mnogi će zaraditi te će napokon radnicima svanuti bolje sutra .

Proces je već pokrenut samo se čeka objava narodu .

Pozdrav .

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Al ste se okomili na mene ko psi na malu micamacu… [wink]
Izvršitelj,pišeš napokon će radnicima svanuti bolje sutra ,a tvoj pajdaš haoren u najgornjem postu prijeti tim istim radnicima s 2-3 marice…prijeti on maloviše… al nevjerovatno je upoznat i s njihovim pravima …
Ispada da se neki bore za privatizaciju pod svaku cijenu,više se ne spomijnu prošlogodišnji mega rezultati i hvale vrijedna uprava i radnici .
Do prije mjesec-dva dizali ste ih u nebo ,a sad preko noći postali su vam samo broj,u državnoj firmi pod posebnim ustrojem bez ikakva prava ,koju treba prodat pod svaku cijenu bez obzira na žrtve ,,,
Neda mi se s vama više raspravljat …vidimo se na dokapu s mirovincima na cca 80kuna !
p.s
haoren jesi li skupio bar 5-6 % ,ili više… [thumbsup]

POKRET OTPORA

E Alfone ali ga ti znas baljezgat :).. Inace pisem totalno rekreativno na poslovnom bez neke volje za ozbiljnoscu no evo ajd da napisem u malo ozbiljnijem tonu.

Prvo jesam li ja ministar MUPa da mogu ikome prjetiti maricama ? Podsjeti me kaj je ono bilo zadnji put kad su htjeli blokirati autoput u Kutini…. Hocemo li doci u doba kada ce recimo moji susjedi sparkirati aute pred moj kučni prilaz i prosvjedovat "nedamo prodaju" jer im se ne sviđa kome ću prodati svoju kuću, i ne žele novog susjeda? Valjda vlasnik ima glavnu riječ kod prodaje njegove imovine (a kod PTKM to je Vlada), radnici immogu "vratiti" tako da zaokruze nekog drugoga na izborima i to je to..nemaju previse rjeci oko toga prodati ili ne niti kome prodati…

Kada sam ulazio u PTKM nisam ulazio zbog price o privatizaciji nego jer sam vjerovao u novu upravu i nove trzisne okolnosti oko plina. Medutim stvari su se u meduvreemnu iskristalizirale , pokazalo se da unutar tvrtke idalje ima komunicstičkog kadra i ljudi "koji mrze svaki kapital" i očito je da se nešto radikalno mora promjeniti. Ja sam ZA privatizaciju ne samo kao dioničar nego i kao Hrvat jer iako ne živim uHR bilo bi več jednom dosta toleriranja lošeg vođenja tvrtki i puštanja istih da odlaze u propast, vrijeme je da naše tvrtke počnu rasti i budu međunarodno konkurente (daj boze da za 30godina imamo još 100 tvrtki kao što je ADPL npr) stoga je tu strani partner nužan inače imamo rizik ponovnog dolaska neke nove zločinačke organizacije na vlast i postavljanje podobnih u uprave i eto nam novog Mesarica i baj baj PTKM, tvrtka u stečaj,a radnici na burzu.

Ja sam za privatizaciju no ne za "H D Z" stil privatizacije koji je "popljačkaj i uništi" ukoliko do tako nečega dođe obečajem ti da ću zajedno s radnicima PTKM sjesti na autoput i čekati maricu da nas pokupi. Privatizacija za koju se zalažem je "win win" situacija u kojoj se privatizacija privede profesionalno, s pravilno definiranim sporazumom između partnera koji će nuditi budučnost PTKMi Kutini te naravno pravim partnerom a ne varalicom kao što je ljepo uvaljan DT u HT umjesto Telie npr koja je nudila puno bolje uvjete od DTa.

Razumijem i radnike jer su oni preplašeni zato sam se i ispričao roryu na PM jer sam u početku mislio da je to neki tvoj klon ili nešto pa sam naglije reagirao. Ta tko nebi bio preplašen nakon 17godina vladavine kriminalaca pogotvo nakon zadnjih 8g uništavanja svega što postoji u HR, normalno da nisu radnici bedasti i da "preko noći" poćnu vjerovati novoj vladi u stilu "a dobro ovi ce sad bolje raditi". Zapravo i drago mi je da su se radnici malo podigli i pobunili da ovi "gore" vide da ih se gleda i da se nesmiju zezati kao oni prije njih. Ono sto je bitno , a to je da radnici shvate kako se privatizacije mogu napraviti i drugacije nego je to radila ova ekipa koja je sada na sudu , da ukoliko se privatizacija napravi kako spada kako ce to biti win i za tvornicu i za njih i za Kutinu !

Vidim ti se idalje mucis s osnovama i ne shvacas da se dokap ne moze napraviti ispod nominale po 270kn ! Nazad u skolu Alfone !

P.S
Da skupio sam, dobro nije bas 5% no mislim da ja i XY skupa imamo nesto malo preko 4% dionica ; ) !

...

zanimljivo neki su mi postovi moderirani, neki nisu …Ili me moderira automatski kada citiram tebe ili ima jos rijeci osim onog prezimena koje automatski stavljaju post u moderiran status.

...


zanimljivo neki su mi postovi moderirani, neki nisu …Ili me moderira automatski kada citiram tebe ili ima jos rijeci osim onog prezimena koje automatski stavljaju post u moderiran status.

Da,ima moderator pravo ovo je ipak stranica za male investitore!
Oduševljen sam jednom riječi "tebe ",ipak je netko shvatio da moji postovi nisu druk nego upozorenja na moguče posljedice …
Ja sam pošteno rekao kad sam ušao -kad izašao ,trenutno sam u drugim dionicama ,,,sve transparentno ,a može se i dokazat…
Vi koji laprdate i lažete javno nikada niste podkrijepili stvarno stanje ulaza -izlaza ili pušinga i zato vas smatram drukerima pa tako i tebe haoren
Svaka čast Juri on je imao hrabrosti reči kad je dokupio ptkm
Alfon kada kupuje dionicu neke firme onda poštuje sve regule i nemiješanja u poslovanje iste ,a kamo li da se namećem upravi s svojim prohtjevima ,kao xy
Ja imam svoju firmu i tu sam gazda ,radim što me volja al da mi neki pederko skače oko mene,, odma bi ga otkantao ,nek si stvori svoju pa tamo pleše kako želi…
HAOREN
glede dokapa ti si jedan od onih koji su kategorično tvrdili da dionica ne može pasti ispod nominale,sad si pročitao dvije knjige i tvrdiš kako dokapitalizacija ne može ispodhttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/36.gif nominale a ja ti tvrdim da može 100%
iako zbog simpatija prema ptkm uistinu to nebi želio ,ali sve je moguće…

POKRET OTPORA

poslovni.hr kaže da će PTKM 27.04.12 dostaviti izvještaj. Pričekajmo isti pa ćemo i biti sigurniji gdje smo.

Dokapitalizacija od investitora koji nemogu osigurati jeftin plin, je kao bacanje novaca u vjetar.
Bilo bi to žali Bože i novaca i vremena. Globalna situacija je takva, da energenti neće pojeftinjavati, već upravo obrnuto.
Kad privatizacije i nebi bilo u klasičnom smislu, već ako bi u Petrokemiju ušao partner s jeftinim plinom, to bi za Petrokemiju takođe bila lijepa budućnost i velik profit.
Sve može, ali ovakvo trenutno stanje, nije održivo i nema uopće sumnje, da je vlada pokrenula cijelu priču oko osiguravanja budućnosti.
Kao što sam već naglasio prije mjesec dana, više ništa neće biti kao prije, pa kako bilo da bilo.
lp.

sirovine će biti samo skuplje jedino rješenje prodaja onome tko ima sirovine.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


poslovni.hr kaže da će PTKM 27.04.12 dostaviti izvještaj. Pričekajmo isti pa ćemo i biti sigurniji gdje smo.

zadnji BVPS cca 228… a novi…? [rolleyes]

New Report

Close