PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di si tvrtko nema te cijeli dan!Nije valjda da i ti u fušu… [thumbsup]

POKRET OTPORA


Di si tvrtko nema te cijeli dan!Nije valjda da i ti u fušu… [thumbsup]

… ovo sam nevoljko komentirao.Neću više. Ja sam ozbiljan čovjek i igrao sam se sa djecom dok su moja bila mala. Ponovo ću ako budem imao unuke. Ti si traži drugog tatu ili djeda. Ja ne fušarim nigdje, pa ni ovdje, ono što znam, znam, ono što ne znam ,ne znam. Ovdje previše ne pametujem kada su stručna pitanja…, kada je u pitanju "živorno iskustvo" …?!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Rusi kupuju brodogradilišta ,rusi privatiziraju ptkm,rusi ulažu u hr.plinska polja,biser do bisera

http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/radimir-cacic-bit-cemo-bolji-od-procjene-mmf-a/ar-32450/

Još malo pa če cacic uvijerit svijet da jedino Hrvatska nema nikakav dug! [thumbsup]

Ali najbitnije je kao što bi on sročio "u toj cijeloj privatizacijskoj priči teškoj nekoliko stotina miliona eura " da ima svoje poslušno stado ovčica koje ga slijede u dlaku.. [thumbsup]

POKRET OTPORA

Ajfone, daj nam objasni što znači pad BDP-a za prihode državnog proračuna?

koliko sam čitao proračun se puni iznad svih očekivanja.
vidiš da šute i o prodaji CO koje je bilo prvo na piku.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Dionica koja na temelju glasina i plačenog oglasa odradi rast od preko 50%
nijednog pametnog investitora ne može uvijerit u održivost iste..odnosno da je to njezina fer vrijednost!
Dionica koja je rasla samo zahvaljujući jednom ulagaču,nikako ne može biti argument da ju neki rus kupi (privatizira )po visokoj cijeni…
Dionica tvornice druge generacije kakve u EU zatvaraju…
Dionica koja je od vječitog gubitaša, prošle godine prerasla u dobitaša(!?) u svijetu biznisa može značit samo jedno—šrot firma kakvih ima vani na lopate
Dionica ptkm spada u visokorizično ulaganje ,pa nikad-nikad ne treba zaboravit da ista na glasine ima vrlo velike oscilacije rast/pad
Jedina dobra stvar u ovom trenutku za dionicu ptkm , je da u ovoj državi .rvata ima puno ovaca …

p.s
svi vi koji i dalje vjerujete čačicu u privatizacijske milione eurića …ne dajte se omest… [thumbsup]


bravo .u potpunosti se slažem. to je bila zastarjela tehnologija i prije 40 g. kad su je uzeli od francuza.francuzi se rješavali pa dali nama



pa jeste.cijena kutinskog gnojiva je duplo veća od knkurencije i zato su im skladišta puna i nemaju kome prodati a i najavili su da će im dobit pasti za 80%. to su stvarno dobri razlozi za rast dionice.a rusa nigdje ni traga ni glasa.pa prije će oni kupiti tvornicu u Srbiji.

a joj…pa ako je tako, ako nemaju kome prodati onda ćeš možda i ti ostati bez posla….???
jesu li to radnici odlučili krenuti u dokup? [lol]
[/quote]
pa ako netko preuzme sigurno ću ostati bez posla i zato smo mi protiv tj, cjela KT.


bravo .u potpunosti se slažem. to je bila zastarjela tehnologija i prije 40 g. kad su je uzeli od francuza.francuzi se rješavali pa dali nama

Bit će da će radnici štedjeti na gablecima pa će kupiti nove strojeve. Ili će to učiniti Kutinčani putem samodoprinosa?




pa jeste.cijena kutinskog gnojiva je duplo veća od knkurencije i zato su im skladišta puna i nemaju kome prodati a i najavili su da će im dobit pasti za 80%. to su stvarno dobri razlozi za rast dionice.a rusa nigdje ni traga ni glasa.pa prije će oni kupiti tvornicu u Srbiji.

a joj…pa ako je tako, ako nemaju kome prodati onda ćeš možda i ti ostati bez posla….???
jesu li to radnici odlučili krenuti u dokup? [lol]
[/quote]
pa ako netko preuzme sigurno ću ostati bez posla i zato smo mi protiv tj, cjela KT.
[/quote]

Mora da si vrijedan radnik i da je tvoje radno mjesto zaista potrebno u firmi kad si siguran da ćeš ostati bez posla. [wink]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar





pa jeste.cijena kutinskog gnojiva je duplo veća od knkurencije i zato su im skladišta puna i nemaju kome prodati a i najavili su da će im dobit pasti za 80%. to su stvarno dobri razlozi za rast dionice.a rusa nigdje ni traga ni glasa.pa prije će oni kupiti tvornicu u Srbiji.

a joj…pa ako je tako, ako nemaju kome prodati onda ćeš možda i ti ostati bez posla….???
jesu li to radnici odlučili krenuti u dokup? [lol]
[/quote]
pa ako netko preuzme sigurno ću ostati bez posla i zato smo mi protiv tj, cjela KT.
[/quote]

Mora da si vrijedan radnik i da je tvoje radno mjesto zaista potrebno u firmi kad si siguran da ćeš ostati bez posla. [wink]
[/quote]
samo kažem ako netko preuzme otpustit će bar polovicu ljudi a nikom u KT to nije u interesu.da li ću dobiti ja ili netko drugi to ne znam ali mnogi hoće.a vas boli briga što bi par hiljada ljudi ostalo bez kruha vama je bitna samo vaša zarada.

A koliko bi većina stručnjaka s foruma procijenila neki fast food na kantunu, ako mu vrijednost teži u nulu (ruzinav, zastario), a prihodi mu 20.000 kn dnevno.
Bili, kao vlasnici te oronule limenke riješili je se po knjigovodstvenoj ili vam je nominala pri srcu.



bravo .u potpunosti se slažem. to je bila zastarjela tehnologija i prije 40 g. kad su je uzeli od francuza.francuzi se rješavali pa dali nama

Bit će da će radnici štedjeti na gablecima pa će kupiti nove strojeve. Ili će to učiniti Kutinčani putem samodoprinosa?
[/quote]

Zapetljali su se u druku malo [lol]

Ja mislim da će Čačić zasigurno reći evo PTKM milijarda kuna iz državnog proračuna koje nemamo – nek se moderniziraju, oduševljeni smo nikakvim povratom na ulaganje, nikakvom dividendom, problemima oko opskrbe plinom. [rolleyes]

Uglavnom, najrealnija mi se čini verzija:

1. lagani minus Q1
2. pokretanje procesa privatizacije
3. usred procesa dobar Q2

Inače zanimljiva trgovina danas, od 10:30 do 11:30 je kupnja čekala na 308, nakon što je prodaja to izignorirala kupnji nije bilo skupo ni 313-314.. Lijep pokazatelj [cool]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close