PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi na bidu ne prestaju skupljati, skupljaju sve više po sve nižim cijenama…



* Važeći podaci za uredovni dan 10.04.2012 .

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 27.771 0,83 Skrb. račun -2.214
10. PBZ D.D. (02535697732) 23.867 0,71 Skrb. račun – 200

čiji je ovo skrbnički ovaj od ZABE?
hvala
[/quote]

čiji je ovo skrbnički?

ko ovakoprodaje, mora da zna nešto?

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Inače zna se da za ptkm ima ponuda, a sada što su mnogi kockari i traderi njihova stvar 🙂

Dodatak:

Tko je izjavio da ima ponuda za ptkm 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



A što je s onima kuji su kupili po 380? Mogu li oni tužiti ako su nadrukani nečijim djelovanjem tada kupili ptkm. Pa imaju oni već veliki gubitak.

NARAVNO DA MOGU!!

ovdje se pisalo da to vrijedisulude cifre.šta je sa onim labilnim i naivnim koji su nasjeli na to?
šta radi HANFA, neka im barem snosi troškove suđenja.

[/quote]
ma daj ne…. a šta onda oni koje je neko navuka, da Atlantska vridi 4000kn ,pa L.Ploče 6000kn..varteks 300…
a da bi ptkm bila 400kn…niko jih nebi navuka nego su sami došli do toga da je to prilika il…??


… a bogami, ovdje se ne može ni prodati puno….do 270 kuna možeš prodati oko 2500 komada…pa gdje su svi oni što su vikali da je i na 700 super….kad brod tone prvo miševi bježe [wink]

Istina, nesto slicno kao kstt na 4000? a kapetan je bio tko? znas li ti lijo mozda?

Danas 6 milijona , best of .



A što je s onima kuji su kupili po 380? Mogu li oni tužiti ako su nadrukani nečijim djelovanjem tada kupili ptkm. Pa imaju oni već veliki gubitak.

NARAVNO DA MOGU!!

ovdje se pisalo da to vrijedisulude cifre.šta je sa onim labilnim i naivnim koji su nasjeli na to?
šta radi HANFA, neka im barem snosi troškove suđenja.

[/quote]

Hanfa samo prima plaću. Za takovu plaću ne stignu raditi ostalo .
Primanja su ima navodno velika, ali plaća mala, a što to nije u skladu s zaštitom malog dioniačara .

A neki dan kada sam se iskrcao na 330 i pisao da je vrijeme za kapitalizaciju dobiti većina me "popljuvala". Istina odmah sutra je cijena otišla i do 380, ali svi smo znali što slijedi nakon toga.
Nije umijeće kupiti neku dionicu, daleko veća umjetnost je odrediti tajming za prodaju.
Normalno da je teško ili skoro nemoguće prodati na samome vrhu, ali ne kapitalizirati zaradu u keš, kada svi signali ukazuju da je vrijeme za to je čista pohlepa koja uvijek rezultira gubitkom.
I sutra slijedi daljni prekrcaj odavde u građevinare, malo pojačaniji. Iako cijena PTKM neće ispod 250 garant, čak bih bio slobodan prognozirati da bi i 270 bilo apsolutno dno.
Zaradio je samo onaj tko je pretvorio papiriće u kuniće, ostali su ostali sa papirićima i virtualnom zaradom u mislima. Pozdrav!

Banana evo ti stotka…
Psihologija pohlepe i straha dosta puta košta kapitala…

Uživjate!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


A neki dan kada sam se iskrcao na 330 i pisao da je vrijeme za kapitalizaciju dobiti većina me "popljuvala". Istina odmah sutra je cijena otišla i do 380, ali svi smo znali što slijedi nakon toga.
Nije umijeće kupiti neku dionicu, daleko veća umjetnost je odrediti tajming za prodaju.
Normalno da je teško ili skoro nemoguće prodati na samome vrhu, ali ne kapitalizirati zaradu u keš, kada svi signali ukazuju da je vrijeme za to je čista pohlepa koja uvijek rezultira gubitkom.
I sutra slijedi daljni prekrcaj odavde u građevinare, malo pojačaniji. Iako cijena PTKM neće ispod 250 garant, čak bih bio slobodan prognozirati da bi i 270 bilo apsolutno dno.
Zaradio je samo onaj tko je pretvorio papiriće u kuniće, ostali su ostali sa papirićima i virtualnom zaradom u mislima. Pozdrav!

ne čudi me što si prodao ali me čudi i žao mi je što nisi prodao po 380 …
jer jako volim generale poslije bitke…
a ja da sam znao tajming za prodaju sigurno bih prodao po 380.. ali kako to ne znam, čekat ću da ponovo dođe do 380… ali nisam siguran da ću i tada prodati…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Inače zna se da za ptkm ima ponuda, a sada što su mnogi kockari i traderi njihova stvar 🙂

Pozzdrav kolega !

Imate li neki link na izvor ovakve informacije, gdje bi se to moglo malo detaljnije prouciti, da ima ponuda i ako znate jos mozda tko je sve predao iste ponude ?

Zahvaljujem i srdacan pozdrav ! [thumbsup]

Kressho


Može mi netko suvislo objasnit zašto nismo na 400 kad je tu potencijal a novci nisu problem?
Nije vrag da je riječ o čistoj špekulaciji? A?

Cijenu je srušio hrvatski jal , a Bakiću omogućio dokup na više od 4% na manjoj cijeeni .

New Report

Close