PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da vam lik stavi odjednom 10-20 000 tisuća kom na ask ,stvorio bi se stampedo i negativna blokada ne gine ,,,ode to u minus min 20% u danu.
Lukavim sitnim spuštanjem aska i onda oplete odjednom bid …i tako u više navrata uspio se iskipat uz minimalni pad dionice …trenutno prodano cca 15 000dionica uz pad -6,7%
Očito čovjek zna šta radi… [bye]

da zna sto radi prodavao bi po 360 tu kolicinu
a da kupci znaju sto rade prozdrli bi ga prije nego se maknuo i pokrenuli bi stampedo prema gore [yawn]
to su sve de**** [shocked]


netko se lijepo nakupio uz pomoć strašila na asku … [huh]

i to na samom dnu donjeg gapa??!! i imali vremena koliko hoce.nevjerojatna je razina ignorantnosti i gluposti na zse [shocked] [shocked] [undecid]
[bye]

Stock Futures Signal Rebound

točno 120.000 dionica je protrgovano iznad 300,00 [thumbsup]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)



netko se lijepo nakupio uz pomoć strašila na asku … [huh]

i to na samom dnu donjeg gapa??!! i imali vremena koliko hoce.nevjerojatna je razina ignorantnosti i gluposti na zse [shocked] [shocked] [undecid]
[bye]
[/quote]
elijah, aktivni su oni i ovdje… dijeleći jedinice… [lol]
btw, pretpostavljam da je ovo kraj ovog kratkotrajnog trenda…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

… ne mogu se ovdje više skupiti veće količune :

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
PTKM-R-A 15:21:18 297,10 12
PTKM-R-A 15:16:02 297,05 43
PTKM-R-A 15:16:02 297,05 15
PTKM-R-A 15:15:31 298,99 13
PTKM-R-A 15:15:31 298,98 2
PTKM-R-A 15:13:09 298,98 8
PTKM-R-A 15:11:56 298,99 36
PTKM-R-A 15:11:56 298,98 14
PTKM-R-A 14:58:05 296,69 92
PTKM-R-A 14:58:05 297,00 14
PTKM-R-A 14:51:53 296,69 49
PTKM-R-A 14:49:44 296,69 40

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


točno 120.000 dionica je protrgovano iznad 300,00 [thumbsup]

To nista ne znaci. Samo sam ja nekoliko puta shortao s kolicinama 100-650 kom (vecinom oko 550) i zaradio lijepe novce na tome.
Na kraju sam prestao sa shortanjem kad je palo ispod 330 i sad strpljivo cekam dno da se ponovo vratim u dionicu u kojoj sam godinama.

… a bogami, ovdje se ne može ni prodati puno….do 270 kuna možeš prodati oko 2500 komada…pa gdje su svi oni što su vikali da je i na 700 super….kad brod tone prvo miševi bježe [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].




netko se lijepo nakupio uz pomoć strašila na asku … [huh]

i to na samom dnu donjeg gapa??!! i imali vremena koliko hoce.nevjerojatna je razina ignorantnosti i gluposti na zse [shocked] [shocked] [undecid]
[bye]
[/quote]
elijah, aktivni su oni i ovdje… dijeleći jedinice… [lol]
btw, pretpostavljam da je ovo kraj ovog kratkotrajnog trenda…
[/quote]

je …iza 16.h če se polako smirit [lol]

Čini mi se da umjesto je izlaženje još uvijek jako.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Inače zna se da za ptkm ima ponuda, a sada što su mnogi kockari i traderi njihova stvar 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


A što je s onima kuji su kupili po 380? Mogu li oni tužiti ako su nadrukani nečijim djelovanjem tada kupili ptkm. Pa imaju oni već veliki gubitak.

NARAVNO DA MOGU!!

ovdje se pisalo da to vrijedisulude cifre.šta je sa onim labilnim i naivnim koji su nasjeli na to?
šta radi HANFA, neka im barem snosi troškove suđenja.

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

New Report

Close