PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Puno ovdje ima ovdje financijskih stručnjaka za izračun cijene dionice,kako će te objasniti izračun
za mjesec dana ako cijena bude opet 179 kuna.

Zato bi bila na 179 kuna?
[/quote]
jbilokapic je mislio 791 kn samo mu je pobjegla jedinica… [lol]
a meni nešto govori da je 791 vjerojatnije … [rolleyes]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Vidim da vas se puno zaljubilo u ovu dionicu, što me ne čudi jer ima zgodno ime, jednostavno joj je tepati – naša Petrica bla bla.. al nije vam to dobro.
Kad sam vidio koliko vas je zaljubljenih hladno sam dvaput ulazio i izlazio, sve pare su tu, ima viška, dobro je, hvala.
Al nisu mi jasne dvije stvari, ako mi vi dugoročni ulagači možete objasniti:

Prvo – svi drukate da se čađara MORA privatizirati jer će inače propasti za godinu-dvije, a onda se s druge strane kunete u dobit u narednim razdobljima do neba. Daj se odlučite.

Drugo – zašto Bakića zovete XY, a Klausa samo Klaus?

Hvala.

Lako je to objasniti dok se još može jedna od mogućnosti je naplatiti zarađeno ili jedna od mogućnosti je vratiti se na početnu cijenu, svatko odlučiva za sebe.

… svim radnicima, dioničarima i forumašima sretan i blagoslovljen Uskrs i uskrsni blagdani da budu sretni, živi i zdravi, te da im zeko nešto donese !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


… svim radnicima, dioničarima i forumašima sretan i blagoslovljen Uskrs i uskrsni blagdani da budu sretni, živi i zdravi, te da im zeko nešto donese !!!

pridružujem se čestitkama… !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Može li mi netko definirati pojam dugoročnog dioničara PTKM?

ja se tako definiram, samo skupljam od 2008 … niti jednu nisam prodao, dok god ne dođe zadovoljavajuća ponuda … ne shortam, ne tradeam, skupljam samo kao dugoročni (za sad 4 godine, ako treba još 10) …

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

@YakoFuko: ne moraš sve doslovno shvatiti…mislim da je pogrešna riječ da će PTKM otići u propast, ali dugoročno, svima je jasno da radi određeni broj viška ljudi u usporedbi sa stranim kompanijama na zapadu…dakle, ili otpustiti pola ljudi ili proširiti kapacitete….strani kupac (Rus) nudi stabilnost jer će se proizvoditi po bilo kojoj cijeni a firma će raditi dobit…to je i državi važno jer na taj način spriječava velika moguće otpuštanja ljudi….i dobiva stabilnost firme….

P.S. Današnja prosječna cijena(336,73) je veća od jučerašnje prosječne cijene (336,39)

Svima sretan Uskrs, pa čak i nevjernim Tomama… [lol] [lol]

http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_gas_by_country

Sretan Uskrs svima, pa čak i njima.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Čestitati Uskrs i dobiti jednicu… to je valjda ogledalo forumaša… bitno je dijeliti jedinice… sramota…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Znaci i danas se nastavio ispuhivati balon jel? 😀

Ali, cekaj: zakljucna i prosjecna su vislje nego jucer i opet najtrgovanija dionica na ZSE.

Takodjer, s obzirom na zakljucnu od prekjucer se "ispuhala" za nevjerojatnih manje od 1%. hmmm…

A mozda onda bas i nije balon? 😀

Kako ce ovo biti fantasticna pozitivna prica to je za prste polizati.

New Report

Close