PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joj što će ovdje biti plača uskoro kad se balon ispuše


neće se baš ispuhati zbog više poznatih razloga, međutim mogla bi se ohladiti do gapa na 295

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Danas je čini se opet bilo jedno špekulantsko čistilište ha? 🙂 Kao onaj utorak kada sam ja ulazio sa onim velikim dokupom, je li ;). Kada špekulanti prodaju – investitori kupuju. Ponekad i svi istovremeno, ali često to ovako obratno. Zar ne?? Meni se čini da bi to nekako tako trebalo biti.

koga zanima više o zemljištu i drugim stvarima imate na:
http://www.revizija.hr/…pretvorbe-i…/553-petrokemija-kutina.pdf
inače samo zemljište petrice se u knjigama vodi po circa 6kn po metru2.
ps. coupe ne sekiraj se pa nećemo valjda dati nekome tamo blogeru da nas prevesla
pozdrav

Prema podacima Središnjeg klirinškoga depozitarnog društva, udjel koji u Petrokemiji drže tri obvezna mirovinska fonda trenutačno vrijedi gotovo 169 milijuna kuna. Do prije samo mjesec dana njihov je udjel vrijedio 70 milijuna kuna manje.

@Samby

pa nije ni čudo,vrijedit će to još i više..ide to još gore,nego evo sam da obznanim, znam čovjeka koji je pola cash/pola digao kredu zbog Petrice total 7znamenki!hmm..pitam se zašto??

Lijep pozdrav

cash je cash,a sve ostalo je sex!

gap je neumoljiv i kaze 295…see ya.. [shocked] [bye]


Prema podacima Središnjeg klirinškoga depozitarnog društva, udjel koji u Petrokemiji drže tri obvezna mirovinska fonda trenutačno vrijedi gotovo 169 milijuna kuna. Do prije samo mjesec dana njihov je udjel vrijedio 70 milijuna kuna manje.

Ima li još tko da mu nešto nije jasno..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

pa nije ni čudo,vrijedit će to još i više..ide to još gore,nego evo sam da obznanim, znam čovjeka koji je pola cash/pola digao kredu zbog Petrice total 7znamenki!hmm..pitam se zašto??

Vjerovatno se fura na xy-ona 😉

I meni je slično padalo na pamet, ali ipak sam uletio samo sa ”ušteđevinom” [smiley]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

@minimaxi

Ne bi bila loša ideja…sve što više pratim čini mi se,da nije to bila loša ideja,ali ja sam isto ušao "samo" s "ušteđevinom"!!
🙂

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Danas je čini se opet bilo jedno špekulantsko čistilište ha? 🙂 Kao onaj utorak kada sam ja ulazio sa onim velikim dokupom, je li ;). Kada špekulanti prodaju – investitori kupuju. Ponekad i svi istovremeno, ali često to ovako obratno. Zar ne?? Meni se čini da bi to nekako tako trebalo biti.

Ovo je cijelo vrijeme spekulantsko trziste. Jedni kupuju jer spekuliraju da ce uskoro doci dobra vijest u vezi prodaje drzavnog udijela u PTKM, a drugi prodaju jer spekuliraju da ce doci neka losa vijest.

Kakvi investotori. Pogadjas kakvi ce naslovi osvanuti u novinama i sta ce se desiti u TOP10.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Prema podacima Središnjeg klirinškoga depozitarnog društva, udjel koji u Petrokemiji drže tri obvezna mirovinska fonda trenutačno vrijedi gotovo 169 milijuna kuna. Do prije samo mjesec dana njihov je udjel vrijedio 70 milijuna kuna manje.

Ima li još tko da mu nešto nije jasno..
[/quote]

iz toga je jasno da se balon PTKM prenapuhao i da će se uskoro ispuhat…treba pogledat i trgovanje svake godine u ovo doba-počme pad crobexa koji potraje sve do sredine ljeta/jeseni

Vijest je ta od strane države da je svjesna koliko ptkm vrijedi, da ima ponuda, čitaj da su kupci u redu, nadalje kako smo mogli pročitati u vezi ruskog deala i kupovine dionica na tržištu, yara je 1998. za udio države od 51 posto nudila 2.8 milijardi Kn , trenutačna tržišna kapitalizacija svih 100 posto dionica je 1,132 milijarde Kn, ali bitan je datum kada je yara nudila dakle tržište kapitala kada u svijetu nije postojalo toliko kapitala
još su dva bitna podatka podataka, u javni dug ulazi 1.8 milijardi Kn za švekrove

http://www.poslovni.hr/vijesti/u-javni-dug-uslo-18-mlrd-kuna-za-skverove-ukupno-ce-biti-113-milijarde—201249.aspx

i

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/hnb-i-linic-dpogovorili-novi-model-kreditiranja-tvrtki.html

PTKM će moći sve svoje kratkoročne obveze pretvoriti u dugoročne po izrazito povoljnim uvjetima dakle tu će moći uštediti oko 50 milijuna Kn godišnje, što su izrazite vijesti, a ukupne uštede od vladinih utjecaja s kreditima je oko 70 milijuna Kn godišnje 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close