PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koje naivčine sada kupuju kada je očigledan smjer danas down?!
http://www.poslovni.hr/vijesti/za-promjenu-ulagacke-klime-treba-jos-nekoliko-godina-201168.aspx


Svi racionalni investitori kuže onaj tekst gdje objašnjava kakav je deal u Moskvi bio

, dakle ruski investitor će kupovati dionice na tržištu kapitala i doći će do nekoga iznosa, na temelju kojega će dati odluku, moja pretpostavka je bila da je Čačić rekao neka vaš investitor na slobodnom tržištu skupi 25 posto + 1 dionica, i onda kada skupi toliko, neka preda ponudu za preuzimanje,

mi iz vlade ćemo povoljno utjecati tako što ćemo donijeti odluku o privatizaciji ostalog dijela koji je u većinskog vlasništvu države, uz obvezu da se ulaže u modernizaciju i razvoj, i uz trenutni broj radnika s njihovim plaćama!!!

Tek onda će vlada odlučivati o privatizaciji jer ponuda još nije ostvarena, ona se tek ostvaruje………

Ovo nije poziv na kupnju i prodaju 🙂


imaš dobar izvor…
zašto se ne čudim tome ? [rolleyes]

zanimiljivo je kako je bila perica jos prije 2 mjeseca kup starog željeza…i preskupa za 200 kuna…a sad svi govore kako je jeftina…i kako može to još gore…a istina je da je sve to pohlep ljudi :)…


Nakon što vam ostane samo vuna a istu nebudete mogli prodati jer su kvotu popunili ovi što friziraju na otoku Pagu imate u Parizu obrt koji vunu posebnom metodom reciklaže pretvaraju u PERIKE!!!

[kiss]


čemu takva halabuka oko nas u ptkm ? čemu interes za ptkm onoga koji nema ptkm?
i još ima obraza reći da će to padati, da će nas ošišati (btw, već ima mil kuna ošišanih u pola sata)….!?
pa mene valjda hoće, idem danas kod frizera…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Svi racionalni investitori kuže onaj tekst gdje objašnjava kakav je deal u Moskvi bio

, dakle ruski investitor će kupovati dionice na tržištu kapitala i doći će do nekoga iznosa, na temelju kojega će dati odluku, moja pretpostavka je bila da je Čačić rekao neka vaš investitor na slobodnom tržištu skupi 25 posto + 1 dionica, i onda kada skupi toliko, neka preda ponudu za preuzimanje,

mi iz vlade ćemo povoljno utjecati tako što ćemo donijeti odluku o privatizaciji ostalog dijela koji je u većinskog vlasništvu države, uz obvezu da se ulaže u modernizaciju i razvoj, i uz trenutni broj radnika s njihovim plaćama!!!

Tek onda će vlada odlučivati o privatizaciji jer ponuda još nije ostvarena, ona se tek ostvaruje………

Ovo nije poziv na kupnju i prodaju 🙂


imaš dobar izvor…
zašto se ne čudim tome ? [rolleyes]
[/quote]

Kada se stave tekstovi gdje je čisto istraživačko novinarstvo, izjave političara, onda je lako zbrojiti 2+2………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

navlakač je opet pobjegao, sa 343 kn na 340 kn…pa sad još niže na 335 kn….lpogura vas gore pa se iskipava po vama [rolleyes]

malo brojki
yara p/e =6.5 p/S=1

ptkm p/e =11 p/s=0.3

Oko 250 ću početi razmišljati o ulasku ali sumnjam da ću platiti više od 201,01 kn.
Kupio bih 100 komada tako da neću utjecati na cijenu nikako.
LP
P.S. Ako neću kupovati prije kasnog ljeta onda to neće biti preko 150 kn.

Upamtite interes oko ove dionice je velik, stoga ne treba se čuditi kaka je masovna borba protiv dioničara ovoga poduzeća ali i društva, jer poduzeće mora uložiti oko 300 milijuna Eura u pogon, to je oko 677 Kn po dionici ulaganja, a društvo nema, vlada nema toliko novaca, a stranci imaju, čuvajte svoje dionice jer jako vrijede, racinalni investitori zna koliko vrijedi i kupovati će još kada bude zato prilika!
Vrijeme je predivno uživajte u vremenu 🙂

Спасибо продавцов 🙂

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Oko 250 ću početi razmišljati o ulasku ali sumnjam da ću platiti više od 201,01 kn.
Kupio bih 100 komada tako da neću utjecati na cijenu nikako.
LP
P.S. Ako neću kupovati prije kasnog ljeta onda to neće biti preko 150 kn.

Lojtra, ne gubi vrijeme na ovoj dionici. Jednostavno si kupi X puta 0,3 (Badelove travarice naravno) pa pričekaj.
Ne zaboravi pokoju kavicu…..radi tlaka [thumbsup]

P.S. vidim da si upravo uskočio u vlakić?

marcello

Svi u šoping:

http://www.ako-svijece.hr/

Pa na Misu u Katedralu…

LEAVE THE WORLD BEHINED


navlakač je opet pobjegao, sa 343 kn na 340 kn…pa sad još niže na 335 kn….pogura vas gore pa se iskipava po vama [rolleyes]

ode navlakač na 325 kn….
ali vratit će se on malo gore tako da navuče nove ovčice po kojima će se iskipati
ne znam zašto HANFA ne reagira na ovakvo očito manipuliranje nalozima na kupnji

New Report

Close