PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još nešto koja je revizorska kuća radila reviziju kada su nastali oni gubitci Mesarića, Ježića i onoga nadzornog odbora, kakvi su bili zaključi revizije, tko ih je birao, kakvim načinom???? Puno pitanja, a malo odgovora. Vidim da članovi nadzornog odbora imaju naknadu 2000,00 kuna mjesečno neto. Jel postoji itočka u kojoj mogu koristiti službeno vozilo u privatne tvrtke ili je to gratis !!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Još nešto koja je revizorska kuća radila reviziju kada su nastali oni gubitci Mesarića, Ježića i onoga nadzornog odbora, kakvi su bili zaključi revizije, tko ih je birao, kakvim načinom???? Puno pitanja, a malo odgovora. Vidim da članovi nadzornog odbora imaju naknadu 2000,00 kuna mjesečno neto. Jel postoji itočka u kojoj mogu koristiti službeno vozilo u privatne tvrtke ili je to gratis !!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nije da sam za Bakića, al Klaus mi je totalno antipatična osoba. Mislim da njemu baš i nije stalo do ptkm, već više da zadrži sve funkcije koje obnaša.

Već se tresem! Sve mogućnosti na štetu Hrvatske u ovoj su zemlji moguće.

Ovo čekam već dvadest godina da neki naš političar na jedan krajnje ciničan, sarkastičan način komentira neke odluke ili najave odluka neke strane sile, EU ili nekog njihovog vrlog političara. Bravo Čačiću. Zašto si to može dozvoliti ostaje da vidimo, do sada je to radio svima nama pa smo skoro i "navikli". Neću tvrditi da je u pravu ili krivu, ali treba se čvrsto postaviti kad si i ako si vlast. Ako si marioneta, onda ti je svejedno.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !



Još nešto koja je revizorska kuća radila reviziju kada su nastali oni gubitci Mesarića, Ježića i onoga nadzornog odbora, kakvi su bili zaključi revizije, tko ih je birao, kakvim načinom???? Puno pitanja, a malo odgovora. Vidim da članovi nadzornog odbora imaju naknadu 2000,00 kuna mjesečno neto. Jel postoji itočka u kojoj mogu koristiti službeno vozilo u privatne tvrtke ili je to gratis !!

[/quote]
Dodatak

Ovo što sam napisao da nemam ništa protiv i da svi dugovi mogu biti oprošteni ali pod uvjetom da se osoba mijenja inače ako se ne mijenja onda treba utvrditi odgovornost te osobe što sve radi i što je radila!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nešto nam se Jagušt razbahatio, ako je suditi prema komentaru uprave u revidiranom poslovnom izvješću. Nakon što je lani očekivao 5,x milijuna kuna dobiti, ove godine očekuje čak 20! No, i sam tvrdi da je to ambiciozan plan.

U komentaru poslovanja ističe dvije važne stvari:
– potrebu za većim investicijama za što je PTKM samostalno nesposobna
– dugoročno definiranje snabdijevanja plinom po razumnim cijenama

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/godisnje_izvjesce/1141/2012-03-30-13560_pdf.pdf

Inače, plin je PTKM poskupio 30% lani, a cijena je viša od one koju plaća ostalo hrvatsko gospodarstvo, koje, podsjetimo, nema ni približne količine plina koje troši PTKM, a niti ima naticikličku narav potrošnje.

Usto, Jagušt je i objasnio zašto je s Inom potpisan dvogodišnji ugovor.

Iz izvješća revizora vidljivo je i stanje gotovih proizvoda na 31.12.2011. te način na koji se obračunava.



Još nešto koja je revizorska kuća radila reviziju kada su nastali oni gubitci Mesarića, Ježića i onoga nadzornog odbora, kakvi su bili zaključi revizije, tko ih je birao, kakvim načinom???? Puno pitanja, a malo odgovora. Vidim da članovi nadzornog odbora imaju naknadu 2000,00 kuna mjesečno neto. Jel postoji itočka u kojoj mogu koristiti službeno vozilo u privatne tvrtke ili je to gratis !!

[/quote]

ovu državu doveli su u ovu situaciju ljudi koji sve znaju, a ne oni koji ništa ne znaju.Kažu da je u ratu bio politički komesar… Izgleda da je od knjiga pročitao samo komunistički manifest. Marx je prodo nama knjige koje je napisao, a koje ljudi čitaju, a sebi je ostavio lovu. Kao Klaus nama priča lovačke priče, a sebi osigurava dobar standard…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Čestitam prodavačima na 262 kn, nadam se da ste kupovali po 290-295kn jučer :)))))


Već se tresem! Sve mogućnosti na štetu Hrvatske u ovoj su zemlji moguće.

Ovo čekam već dvadest godina da neki naš političar na jedan krajnje ciničan, sarkastičan način komentira neke odluke ili najave odluka neke strane sile, EU ili nekog njihovog vrlog političara. Bravo Čačiću. Zašto si to može dozvoliti ostaje da vidimo, do sada je to radio svima nama pa smo skoro i "navikli". Neću tvrditi da je u pravu ili krivu, ali treba se čvrsto postaviti kad si i ako si vlast. Ako si marioneta, onda ti je svejedno.

ma može on tu glumiti ne znam što za našu javnost, i tako će pasti na koljena pred EU [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

gurač je na 260.
kad se malo ohrabri i kad se prodavatelji smire, onda će lagano gurati prema dolje,a možda i još kojeg postaviti [thumbsup]

naravno ako bude vidio da ide dole, bez problema će ih maknuti [kiss]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

vidim da se sad udara po klausu iz svih pravaca a do prije koji mjesec je jedan naš ulagač na jednom blogu pisao ovo i nitko mu se tu nije suprotstvaljao:
"Zaista iskreno mislim da je ‘Klaus’, kako ga zovu u Kutini, jako bitan za firmu. Kažu i da je njegova ideja bila da se vrati Jagušt. "

ili recimo ovo:
"A žalosno je što u javnosti autentični vođe poput Klausa ne budu prepoznati kao zastupnici radnika, nego uvijek neki sindikalisti javnih službi kao govore u ime svih. "

pročitajte ostatak, komentare također, tekst je nastao u 12. mjesecu, vrlo zanimljivo kako je tamo sve pršti od afirmativnih rečenica prema tome, danas glavnom negativcu, klausu.

pa onda i ovo:
"No, smatram da i s državom kao najvećim dioničarem mnoge tvrtke mogu ostvariti rezultate koji njihovu valuaciju čini paradoksalnom. Meni se čini da su to sada i PTKM i DDJH."

ako nešto ne volim kod ljudi, to je onda licemjerje…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

… ja ga isto poštujem kao borca, ali onda mora biti vjerodostojan. Mora ostati isti i principijelan kad mu nešto ide i prilog i kada mu ne ide…. tu ne da malo škripi već se motor raspada…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close