PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da, najbolje raste kad Bigboss proda.
odnijelo mu je dionice i sad ga nema, pa smo mirni i od spamanja.
slijedeći tjedan izvješće.nadam se oko nule.
a onda novi ugovr za plin koji će otključati pravi potencijal ove firme i dionice! [thumbsup]

Majstore, a kad tebi počinje tjedan, petkom? Jel to neka nova vjera?

Ovaj "klizać" sa 565 kom se napenalio točno na 200. Zadnje minute igre….bit će zanimljivo!

Prodaje: Količina Cijena

96 198,00
100 198,87
34 198,88
70 199,00
50 199,80
50 199,90
20 199,97
300 199,98
80 199,99
565 200,00

marcello

hvala kupcu na ptkm…

kojem …na 187,61 il…


ovdje uvijek ista priča, rast do FI, a onda masovni iskrcaj i pad cijene -15%

bit će da je tako 🙂 mora da su dobro razmotrili izvješće, javili rezultate svojim najbližnjima a zbog jako lošeg kvartalnog rezultata cijena je otišla 6% gore uz milijunski promet….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/48LdnvBVC5UCffqnMQycxw==.pdf

a slično s cjenom se događa već tri-četri dana…

I Bakić dokupio 218 dionica od 21.10.

7. BAKIĆ NENAD 90.126 2,70 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Stanje danas:

7. BAKIĆ NENAD 90.344 2,70 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

marcello


I Bakić dokupio 218 dionica od 21.10. …..

http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/10/27/rezultati-2-dio/ :

"Sutra zaista s velikim nestrpljenjem očekujem rezultate PTKM jer smatram da ova cijena opravdava čak i jedan ili dva gubitaška kvartala (do ‘puštanja s lanca’ s novim plinskim ugovorom, a ta je okolnost uvjerljivo najbitnija za PTKM), ali kao što sam pisao ovdje u komentaru, izrazito vjerujem u dobit – zato sam i danas nakon objave rezultata ADPL i prodavao nešto ADPL da bih mogao kupiti još PTKM, a kao što možete vidjeti iz grafikona ovdje, sektor je tako vruć da se porast njene cijene u zadnje vrijeme može opravdati već i porastom sektora, a čak i ne rezultatima."

halfte trinken, halfte Šarcu geben



ovdje uvijek ista priča, rast do FI, a onda masovni iskrcaj i pad cijene -15%

bit će da je tako 🙂 mora da su dobro razmotrili izvješće, javili rezultate svojim najbližnjima a zbog jako lošeg kvartalnog rezultata cijena je otišla 6% gore uz milijunski promet….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/48LdnvBVC5UCffqnMQycxw==.pdf

a slično s cjenom se događa već tri-četri dana…
[/quote]

nisi shvatio, kakvi god da budu rezultati, ubrzo će krenuti pad i korekcija cijene od cca -15% u roku par dana….tim više jer je cijena već sad naglo napumpana sa 170 na 200 kn….a ti radi kako hoćeš [cool]

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Potash Third-Quarter Profit More Than Doubles on Higher Fertilizer Prices

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




ovdje uvijek ista priča, rast do FI, a onda masovni iskrcaj i pad cijene -15%

bit će da je tako 🙂 mora da su dobro razmotrili izvješće, javili rezultate svojim najbližnjima a zbog jako lošeg kvartalnog rezultata cijena je otišla 6% gore uz milijunski promet….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/48LdnvBVC5UCffqnMQycxw==.pdf

a slično s cjenom se događa već tri-četri dana…
[/quote]

nisi shvatio, kakvi god da budu rezultati, ubrzo će krenuti pad i korekcija cijene od cca -15% u roku par dana….tim više jer je cijena već sad naglo napumpana sa 170 na 200 kn….a ti radi kako hoćeš [cool]
[/quote]
možda i bude poprilično tako al…..ako bude 3Q pozitivan…težko onda sa takvom sigurnuščom garantirat kakav če bit potek..jer 3puta za redom pozitivan Q nije bilo ohhhhhooo..

ja također slično razmišljam, prošle godine u su dali 70milja minusa a i cijena je bila tu negdje.
očekujem puno manji minus, možda čak i nulu.

Frankly my dear, I don't give a damn!

ma kakav minus za 3Q? ja očekujem 20 milja kuna dobiti [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close