PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni je ovo opet čisto iskipavanje pred izvješće,već par puta viđeno…tak da nemojte zaboravit uzet nešto i zarade….
-a snove da ovo ide u nebo ostavite ipak za neka bolja vremena za burzu…


Po meni je ovo opet čisto iskipavanje pred izvješće,već par puta viđeno…tak da nemojte zaboravit uzet nešto i zarade….
-a snove da ovo ide u nebo ostavite ipak za neka bolja vremena za burzu…

Samo je razlika, prošle godine išla do 184,00 kn i na objavu izvješća dotakla 140,00

Krasno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Treba dodati da je INA prošle godine bila 1640 Kn, a prekretnica u poslovanju se desila u 11 mjesecu 2010. sada je cijena oko 4200, a kod PTKM prekretnica u poslovanju se treba desiti u ovome ili sljedećem mjesecu kada će uprava odlučiti koji će ugovor o plinu potpisati jer ima više intersenata tj. dobavljača dakle prošle godine cijena PTKM dionice bila je oko 180 Kn dok je sada oko 189 Kn…. Trebali bi u izvješće 3q staviti kako napreduju pregovori o plinu ili su već odlučili 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Meni se malo drugacije cini.

Nije nagovor na k/p. Posjedujem PTKM-R-A.

Da, primjetio sam i taj trokut. Target koji ste oznacili je moguc, ali me ne bi cudilo ni da ode malo preko, na razine 220-230. Ako gledamo period od 2009 do danas, cini se da je zadnji val rasta ujedno i kompleksan pa bi mu zavrsetak trebao biti visi od prethodnog. Naravno, moguce je i da podbaci, no u bilo kojem slucaju kratkorocni target je preko 200.



Po meni je ovo opet čisto iskipavanje pred izvješće,već par puta viđeno…tak da nemojte zaboravit uzet nešto i zarade….
-a snove da ovo ide u nebo ostavite ipak za neka bolja vremena za burzu…

Samo je razlika, prošle godine išla do 184,00 kn i na objavu izvješća dotakla 140,00

Krasno

[/quote]

Da samo se od onda promijenila uprava.

Kad se vec spominje w. Nije uopce ruzno.

Evo moje videnje w grafa. Target je tu negdje gdje i za trokut.

Mozda sam preoptimistican ali ako dode dobro izvjesce… vjerujem i ja da ide i iznad proslog vrha.

Nije nagovor na k/p. Posjedujem PTKM-R-A.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Da zgodno je da se targeti (a i otpori do neke mjere) poklapaju, to u nacelu sugerira dosta cvrstu vjerojatnost. U svakom slucaju, drago mi je da se slazemo 🙂

šutnja je zlato !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

da, najbolje raste kad Bigboss proda.
odnijelo mu je dionice i sad ga nema, pa smo mirni i od spamanja.
slijedeći tjedan izvješće.nadam se oko nule.
a onda novi ugovr za plin koji će otključati pravi potencijal ove firme i dionice! [thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Vidi majstora. 1500 kom na prodaji na 799 kn. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vidi majstora. 1500 kom na prodaji na 799 kn. [smiley]

…bilo bi mu bolje da je 1500 kn cijena, a 799 količina ! [thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ovdje uvijek ista priča, rast do FI, a onda masovni iskrcaj i pad cijene -15%

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

New Report

Close