PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SUPERIČKA



@BigBoss

Kao prvo, smatram da ptkm ima dobar potencijal, zato je jesam kupovao, a prosjek mi je s gledanja današnje cijene dosta visoko, otprilike 175 kuna, bio je i viši al sam kupovao i kad je pala na 155.
No kakve veze ima to što je trezor yare kupovao ili nije. Možda je kupovao da nagradi upravu tim dionicama. Pa trezor ulpl je kupovao nedavno po 700 a sad je 380. Zašto misliš da je uprava dobar trejder ili tajmer za kupnju ili prodaju dionic. Smanji doživljaj, samo se bezveze blamiraš nepotrebnim postovima, ako imas kakve nove podatke vrijedne za poslovanje petrokemije, to je ok, ali ovakvi postovi mislim da nemaju nikakvog smisla, osim jeftinog drukanja, koje ti nece dati nikakve rezultate a samo gubiš renome medju kolegama forumašima

Tko to navodi vodu na svoj mlin i ima skriveni nalog od 5000 komada na 192,39 ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Taj skriveni svako malo bjezi vislje. I tko kaze da je to 5000 komada. To moze biti i 501 kom. Mozda smao zeli da pomislis da je 5000 kom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Taj skriveni svako malo bjezi vislje. I tko kaze da je to 5000 komada. To moze biti i 501 kom. Mozda smao zeli da pomislis da je 5000 kom.

Evo pobjegao na 192,29 s početnih 193,50 !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Korelacija između kineske takse i cijene gnojiva,
)
ove godine bitna su 2 čimbenika, potpis plina i Kineska taksa od 1.11. taksa od 110 posto na izvoz gnojiva, i to će omogućiti superkvartale, više informacija na blogu!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bio je i ispod 190. I bjezao prema gore.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

preslik price sa korf-r-a?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Bio je i ispod 190. I bjezao prema gore.

Evo smirio se na 191,49 , ali do 191,50 sada imamo još James Bond naloga koji mogu ukupno brojati preko 7000 dionica ?
Zašto se žure vani ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Čini mi se da se tu formirao jedan dosta ruzan W koji je danas probijen…

Meni se malo drugacije cini.

Nije nagovor na k/p. Posjedujem PTKM-R-A.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Bio je i ispod 190. I bjezao prema gore.

Evo smirio se na 191,49 , ali do 191,50 sada imamo još James Bond naloga koji mogu ukupno brojati preko 7000 dionica ?
Zašto se žure vani ?
[/quote]

da je na tvojoj dionici, plakao bi kao curica i zazivao Hanfu.
taj nalog ne želi prodati jer se miče već 20kn prema gore. prije koji dan je bio na 173, sad je došao do 193.

ali što je sa ATPL, zašto se tamo tako žure van????

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

http://hr.seebiz.eu/prehrana/institut-cijene-hrane-ce-rasti-a-proizvodnja-smanjivati/ar-16392/

New Report

Close