PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide ptkm na 200…(sad me sigurno neće pobrisat kao maloprije …) [thumbsup]

POKRET OTPORA

navikao sam gledat lažnjake na bidu (znate one velike naloge što se miču kad im se cijena približi, a kad se cijena udalji, onda ili se podignu, ili se još pojačaju), evo danas prvi put vidim lažnjake na asku.
prvo na 180, pa kad ga je načelo, na 182, pa na 185, a bome sad poslije otvaranja amera uteče na 187.

jel netko od vas dioničara išao možda po CD??

ne vjerujem da je ovo Alfon kupio dans, iako vidim da i njemu živci popuštaju, ali me zanima da nije možda bilo prodaje radi, štajaznam, branjenja, ili možda dokapaKORFa? [tongue]

PS-evo zadnju apdejt, eno ga na 189kn.
trebalo bi do Heinzelove vidjet šta se kuha ispod top10

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Lažnjaci nisu, ali imaju svoju svrhu, prednost je jer možeš akumulirati dionica bez značajnog dizanja cijene…… Prilika….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ide ptkm na 200…(sad me sigurno neće pobrisat kao maloprije …) [thumbsup]

ako 30.10. (u to bi vrijeme bio recimo izvještaj za III. kvartal) bude pokazalo da je firma zaradila još dodatnih 40 milijuna kuna onda će cijena ići prema ili biti 300 kn… jer po toj šemi godišnje firma stvori novih 160 milijuna kuna…..a trenutna joj je tržišna kapitalizacija 600 milijuna kuna…zato bi cijena išla gore….ali sve ovisi o izvještaju…..

činjenica da se neće ići u siječnju u remont (zato što će biti plina u izobilju i to vjerujem nešto jeftinijeg) pa će firma raditi većim kapacitetom; i također jer će se potići bolja optimizacija rada (radnici ne bi lapili u siječnju nego u kolovozu-kad su inače godišnji odmori), ja vidim velike uštede.



ide ptkm na 200…(sad me sigurno neće pobrisat kao maloprije …) [thumbsup]

ako 30.10. (u to bi vrijeme bio recimo izvještaj za III. kvartal) bude pokazalo da je firma zaradila još dodatnih 40 milijuna kuna onda će cijena ići prema ili biti 300 kn… jer po toj šemi godišnje firma stvori novih 160 milijuna kuna…..a trenutna joj je tržišna kapitalizacija 600 milijuna kuna…zato bi cijena išla gore….ali sve ovisi o izvještaju…..

činjenica da se neće ići u siječnju u remont (zato što će biti plina u izobilju i to vjerujem nešto jeftinijeg) pa će firma raditi većim kapacitetom; i također jer će se potići bolja optimizacija rada (radnici ne bi lapili u siječnju nego u kolovozu-kad su inače godišnji odmori), ja vidim velike uštede.
[/quote]
zaboravio si napisati: Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju autor posjeduje dionice PTKM……..



ide ptkm na 200…(sad me sigurno neće pobrisat kao maloprije …) [thumbsup]

ako 30.10. (u to bi vrijeme bio recimo izvještaj za III. kvartal) bude pokazalo da je firma zaradila još dodatnih 40 milijuna kuna onda će cijena ići prema ili biti 300 kn… jer po toj šemi godišnje firma stvori novih 160 milijuna kuna…..a trenutna joj je tržišna kapitalizacija 600 milijuna kuna…zato bi cijena išla gore….ali sve ovisi o izvještaju…..

činjenica da se neće ići u siječnju u remont (zato što će biti plina u izobilju i to vjerujem nešto jeftinijeg) pa će firma raditi većim kapacitetom; i također jer će se potići bolja optimizacija rada (radnici ne bi lapili u siječnju nego u kolovozu-kad su inače godišnji odmori), ja vidim velike uštede.
[/quote]

da.da shvatio sam tvoju por. PTKM je kao :-Pave sam na svijetu! [thumbsup]

POKRET OTPORA

Bolder , za analizu koja je korektna , možemo spiti jen bruderšaft !

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=174

"Trenutno nema akcijskih prodaja."

Za one koji posjeduju ovu dionicu ovo je uvjek dobro pročitati…

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=174

"Trenutno nema akcijskih prodaja."

Za one koji posjeduju ovu dionicu ovo je uvjek dobro pročitati…

Po vanjskim podacima potražnja raste, stoga ako se sve može plasirati, onda ne trebaju akcije….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Lažnjaci nisu, ali imaju svoju svrhu, prednost je jer možeš akumulirati dionica bez značajnog dizanja cijene…… Prilika….
[/quote]

ako je jučer bila prilika (!?),onda je danas neprilika iliti "akcija" [bye]

POKRET OTPORA

ako je jučer bila prilika (!?),onda je danas neprilika iliti "akcija" [bye]

ako na 182-185 bude oko 4000 dionica onda je prilika za one koje znaju zašto je prilika…… [sealed]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ako je jučer bila prilika (!?),onda je danas neprilika iliti "akcija" [bye]

ako na 182-185 bude oko 4000 dionica onda je prilika za one koje znaju zašto je prilika…… [sealed]
[/quote]
prilika je bila na 155-165. Ovo sada je neprilika…naime kratkoročno je rizik, dok dugorocno je moguce da ce ispast prilika…No to bi moglo potrajati, pa se do tada "bojim" da ce biti jos prilika kao s pocetka kolovoza… [undecid]

It's a kind of magic

New Report

Close