PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hvala caru na 199 sa 106, nisam mislio da cu dokupit ispod 200 [thumbsup]

čemu žurba?
u valu koji slijedi dokupljivat ćeš ispod 200 koliko voliš…. [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


hvala za objašnjenje jer je nekome stvarno možda promaklo. predlažem da na svakoj stranici staviš jedan post o plinu tako da smo mirni. [thumbsup]

A čovjek misli da će ptkm rasti ili padati zato što on "objašnjava" da je plin važan faktor u poslovanju…
Ne bi meni ni smetali takvi postovi ( ko da njega neko uopce doživljava), no iste price je pisao i na dlkv kad je bio 330 kn, pa na ingr po 40 kn…a onda cim proda nestane i njega i njegovih budalaština.

Meni je od danas na ignore

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


hvala caru na 199 sa 106, nisam mislio da cu dokupit ispod 200 [thumbsup]

Jedini je problem kod tog "ispod 200" taj što si dao 205,21.

Da sam broker davno bih se ubio. Ili bi me ubili. Whatever.



hvala za objašnjenje jer je nekome stvarno možda promaklo. predlažem da na svakoj stranici staviš jedan post o plinu tako da smo mirni. [thumbsup]

A čovjek misli da će ptkm rasti ili padati zato što on "objašnjava" da je plin važan faktor u poslovanju…
Ne bi meni ni smetali takvi postovi ( ko da njega neko uopce doživljava), no iste price je pisao i na dlkv kad je bio 330 kn, pa na ingr po 40 kn…a onda cim proda nestane i njega i njegovih budalaština.

Meni je od danas na ignore
[/quote]

Treba pisati. Big Boss ne piše vama koji razumijete koja je stvarna vrijednost ove firme. Piše zbog malih dioničara radnika koji još uvijek nisu prodali svoje krvavo zarađene dionice. Na žalost tisuće drugih nitko nije educirao i pustio ih je da u bescjenje prodaju dionice. Stalno treba ponavljati da samo na plinu ptkm može imati dobit od dodatnih 40 milja eura i da to može dići cijenu dionice jako visoko. Bilo bi lijepo i da mali hrvatski čovjek iz ove dionice izvuče neku korist.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.



hvala za objašnjenje jer je nekome stvarno možda promaklo. predlažem da na svakoj stranici staviš jedan post o plinu tako da smo mirni. [thumbsup]

A čovjek misli da će ptkm rasti ili padati zato što on "objašnjava" da je plin važan faktor u poslovanju…
Ne bi meni ni smetali takvi postovi ( ko da njega neko uopce doživljava), no iste price je pisao i na dlkv kad je bio 330 kn, pa na ingr po 40 kn…a onda cim proda nestane i njega i njegovih budalaština.

Meni je od danas na ignore
[/quote]

kolega delux pa dajte nam vi objasnite zašto PTKM raste, možda imate neki svrsishodan razlog ????

OK imate dogovor s xy i sada ste veliki znalac, a pumpate radi boljeg izlaza, nego koliko je ono P/E ?

Vidim i da se moderira ono što se inače ne moderira, ali kako ovdje tako i na DDJH, KORF i ADPL .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

BigBoss, ne daj se smesti od ovih par sjecikesa, oni hoće od normalnog čovjeka napravit duduka, samo piši, ovdje će počet ulazit gomila ovaca pa su tvoji postovi najviše namjenjeni takvima. thumbsup

Ulazit gomila ovaca?

Pa koja je to gomila koja će izaći??? Nešto sitno tradera što su ulazili na 150 će uzet sitniš, ostali što čekaju 3-4 godine neće žuriti prije 300.

A kad dođe do toga da netko kupi veće količine na 300 taj sigurno zna šta radi.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

vrijeme je novac!!!!
nasa zlatna koka polako se dize [proud] [tongue]

Rezultati poslovanja za 1. polugodište 2011.g.
29. srpanj 2011.g.

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=176

Strpimo se do ovog datuma……pa ćemo moći argumentirano diskutirati.

marcello

Stvar je jednostavna, kad vam cijena dođe na targete prodaj i seli lovu na novu zaradu.
Ovdje će biti sreće za dugoročne ulagatelje tek kad se gazda Toda posveti samo poljoprivredi, riješi se Konzuma u nekom obliku koji ga neće opterećivat kao što ga sad tereti. A kad će se to dogodit? Pa možda kroz 2 godine.
Nema sreće za dugoročne dok Toda ne kupi ili na naeki drugi način ne uđe u vlasništvo PTKM.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


BigBoss, ne daj se smesti od ovih par sjecikesa, oni hoće od normalnog čovjeka napravit duduka, samo piši, ovdje će počet ulazit gomila ovaca pa su tvoji postovi najviše namjenjeni takvima. thumbsup

znači, postovi bigbossa namijenjeni su ovcama? srećom da njegove drukove preskačem [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Rezultati poslovanja za 1. polugodište 2011.g.
29. srpanj 2011.g.

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=176

Strpimo se do ovog datuma……pa ćemo moći argumentirano diskutirati.

Da istina više će biti podataka……… [thumbsup]

Tko ne može čitati između redova mora čekati rezultate!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close