PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas bi moglo biti zanimljivo … hoće li još biti kakvih "strašila" na asku ili idemo
glatko do 190, pa dalje prema 200 [smiley] ?


Danas bi moglo biti zanimljivo … hoće li još biti kakvih "strašila" na asku ili idemo
glatko do 190, pa dalje prema 200 [smiley] ?

Možda i bude, ali kako sam i ranije rekao Agrium traži moguće akvizicije u ovome području, stoga u narednom periodu od ove dionice se može očekivati samo rast….

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

… nitko ništa ne kometrira, svima prst na okidaču !!!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


… nitko ništa ne kometrira, svima prst na okidaču !!!!!!

Pratimo sa zanimanjem.
A koliko vidim, 106-ice su brze na okidaču.
Oznaka Vrijeme Cijena Količina
PTKM-R-A 12:34:07 182,00 12
PTKM-R-A 12:34:07 182,04 94

PTKM-R-A 12:22:48 182,04 6
PTKM-R-A 12:22:48 182,05 94
PTKM-R-A 12:22:48 182,05 6

PTKM-R-A 12:14:56 182,03 6
PTKM-R-A 12:14:56 182,03 6
PTKM-R-A 12:14:56 182,30 94

PTKM-R-A 11:16:31 182,00 39
PTKM-R-A 11:16:31 182,00 40
PTKM-R-A 11:16:31 183,00 27

nadam se da će do kraja dana eu.burze zazelenit a nas gurnut u poz.blokadu….
ja sam se već pripremio(uz pivicu),a prst na okidaču i znojne ruke danas prepustio kupnji.. [thumbsu

[cool] [cool] [cool]

POKRET OTPORA

@ stalker i tvrtko

nitko ništa ne komentira jer nema potrebe. Ja im svoje prodajem oko 500-600 kuna…budem vidio…nigdje se ne žurim…

samo mi je žao radnika koji prodaju… prošli puta (radnici) koji su prodavali na 190 kuna su napravili dobar posao mora se priznati, no tada je firma još bila u velikim problemima, tj. nije izašla iz blata..ali sada radnici koji prodaja čine grešku.

danas, kada se stvari poboljšavaju znatno mislim da je neminovno da pređemo 200 kuna, samo je to pitanje vremena tj. kad a ne ako…sve će ovisiti o idućem kvartalu.


@ stalker i tvrtko

nitko ništa ne komentira jer nema potrebe. Ja im svoje prodajem oko 500-600 kuna…budem vidio…nigdje se ne žurim…

samo mi je žao radnika koji prodaju… prošli puta (radnici) koji su prodavali na 190 kuna su napravili dobar posao mora se priznati, no tada je firma još bila u velikim problemima, tj. nije izašla iz blata..ali sada radnici koji prodaja čine grešku.

danas, kada se stvari poboljšavaju znatno mislim da je neminovno da pređemo 200 kuna, samo je to pitanje vremena tj. kad a ne ako…sve će ovisiti o idućem kvartalu.

… onda si i ti dobar prodaćeš im u pola cijene i kod tebe će biti sezonsko sniženje cijena!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


@ stalker i tvrtko

nitko ništa ne komentira jer nema potrebe. Ja im svoje prodajem oko 500-600 kuna…budem vidio…nigdje se ne žurim…

Kapulica, 10.06.2011. u 14:19

ajde znači nisam jedina budala koja čeka 500-600 kuna… [lol]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Urea market on fire – prices jump $40pt plus
The outlook remains bullish. The pace of price advance this week has been unnerving to some extent, but it remains extremely difficult to pinpoint any negative factors that could reverse the price trend in the short term. Certainly, healthy forward agricultural commodity prices are providing a firm
foundation for today’s bull market in urea.
Croatia: Ameropa is in the freight market for 20- 25,000t of prilled urea Sibenik-US Gulf loading
second half June.
http://fertilizerworks.com/fertreport/pdf/2011/Profercy-110610.pdf

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Imam nove poglede za ptkm..
prošli puta sam totalno fulao, možda ovaj puta bude više preciznosti
Evo 2 pogleda.

hoce li biti tako, a tko to može znati?
Ovaj graf nije savjet niti za kupnju niti za prodaju ptkm

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Možda će biti ovako, a možda onako…, da – to je uvijek istina, i za to ne trebaju nikakvi trokuti :).

Od svih špekulacija koje sam čuo, ovdje je možda najzanimljivija ona o "očekivanom" snažnom rastu cijena plina globalno, u narednom srednjoročnom i dužim periodima. Ako se to dogodi, to je super, to znači globalno rast cijena gnojiva, to znači veće prihode… a uvijek nam je bolje (što se tiče PTKM, za ukupnost domaćeg gospodarstva nažalost baš i ne…) ovdje imati što više prihode i na tim što većim prihodim ostvariti nekakvu "malu maržu dobiti" nego sličnu takvu maržu ostvarivati na manjim prihodima.

Međutim, sve su te špekulacije ista stvar, "možda će biti a možda neće", tako da niš koristi od toga.

@ lynx

Da li nam trebaju trokuti ili ne???!!!
Možda trebaju, možda ne trebaju, ono što nam svakako treba je uvažavanje drugog mišljenja
i poštivanje drugačijeg gledanja na stvari.

Ne bi bilo dobro da svi radimo na isti način i da svi mislimo isto.

New Report

Close