PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da malo sagledamo trenutno i realno stanje petrice. trenutno stanje: vani su cijene pale skoro 20% i ne zna se do kada če trajati korekcija te me strah i pomisliti kako se jagušt i ekipa snalaze u ovkvoj situaciji.. izgleda da če vlada donjeti odluku koja če stvoriti status quo na ini sljedeće dvije godine( otprilike ako sve bude ok za tolko smo u eu) što nije dobro jer sam stvarno očekivao da kad se riješi ina ide riješenje petrice. ove dvije stvari nisu dobre za petricu ali ide sad realno stanje. sve u životu pa i na burzi se može promjeniti u trenutku. petrica da sad ide pod bubanj nekim čudom neide ispod 500kn. ali da vas utješim ona se neće sada prodavati po minimumu nego jednog dana kada i 1xxxkn bude malo. do onda daytrejderi sretno. eto malo sam si dao oduška a o drukanju nek si misli tko god i kako god hoće. pozdrav

Ne drukaj mrsiš mi planove, dokupljujem, nešto se mislim da pometem ovo na 145 [tongue]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Sve što imam PTKM stavio sam na ask nekih 1000 i nešto komada a na bid sam stavio 400 komada pa pa vidimo kuda će.

Moja preporuka ti je da se makneš sa aska bid se opasno podebljava, izgleda da slijedi čišćenje do 160 kuna.



Sve što imam PTKM stavio sam na ask nekih 1000 i nešto komada a na bid sam stavio 400 komada pa pa vidimo kuda će.

Moja preporuka ti je da se makneš sa aska bid se opasno podebljava, izgleda da slijedi čišćenje do 160 kuna.
[/quote]

….http://www.vecernji.hr/biznis/ulagacka-revolucija-vlada-uskoro-izmjenama-cetiriju-zakona-clanak-271319

???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Šta je ovo sve same 500 na kupnji.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Probudila se PTKM iz mrtvih.

Jel se to opet ocekuje rekordni kvartal? [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

EU će sufinancirati LNG na Krku?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/eu-ce-sufinancirati-lng-na-krku%3f,108673.html


Probudila se PTKM iz mrtvih.

Jel se to opet ocekuje rekordni kvartal? [smiley]

zadnjih 7 Q je bilo negativno.
Izvješća su bila loše,lošije, katastrofa, katastrofalnije, totalni fijasko, i na kraju loše.
MEđutim dionica je pred stavki najgori kvaratlni izvještaji divljaljala i divljala prema gore.
Generalno ne vidim razlog da je veliki igrači ponovno pred 1Q ne dignu gore, koga briga za funadmente i p/E, p/S i sl jer ionako nekolcina najvećih na ZSE ne ulažu svoje pare.

Bitno je da dionica raste i to je najvažnije a sve ostalo pa čak i rezultati poslvoanja nemoraju imati značajniji utjecaj.

Pozdrav i držim fige da je opet veliki dignu gore.

p.s.
Ina je najbolji primjer, koga briga da li vrijedi ili ne vrijedi 4.000 kn po dionici bitno je da ima interesa za dionicom i da netko veliki skuplja

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kupnja je veća u odnosu na prodaju gotovo 10 : 1…..barem kolko ja vidim na svojoj gledalici. [undecid] Ovi nalozi kupnje po 1.000 kom. ne izgledaju kao prvotravanjska šala.

marcello


Kupnja je veća u odnosu na prodaju gotovo 10 : 1…..barem kolko ja vidim na svojoj gledalici. [undecid] Ovi nalozi kupnje po 1.000 kom. ne izgledaju kao prvotravanjska šala.

-kakve to veze ima?
-Na ini je konstantno veca prodaja pa ina raste zadnjih 5 mjeseci.

postovi nisu poziv na kupnju,prodaju dionica, sve sto pišem je moje mišljenje.svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna


Kupnja je veća u odnosu na prodaju gotovo 10 : 1…..barem kolko ja vidim na svojoj gledalici. [undecid] Ovi nalozi kupnje po 1.000 kom. ne izgledaju kao prvotravanjska šala.

imaš pravo, više izgledaju kao teška navlakuša da se potakne rast cijene prije nego izađu novi katastrofalni poslovni rezultati PTKM !

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Kupnja je veća u odnosu na prodaju gotovo 10 : 1…..barem kolko ja vidim na svojoj gledalici. [undecid] Ovi nalozi kupnje po 1.000 kom. ne izgledaju kao prvotravanjska šala.

-kakve to veze ima?
-Na ini je konstantno veca prodaja pa ina raste zadnjih 5 mjeseci.
[/quote]
Kakiću, još malo pa ćeš imati staž na ovom forumu od 24 cijela sata. Pametno si zaključio da će PTKM slijediti kretanja INA-e. to se vidi i po rastu danas od 5,25 %
od jutros. Do kraja dana možda i blokada….? Welcome…..javi se!

marcello

Uh uh uh
-koliku dobit ocekujete ovaj kvartal?
Vjerojatno ptkm raste jer nece imati minus od 36 nego od 30 milijuna kn za prvi kvartal
-ipak je to napredak [lol]

postovi nisu poziv na kupnju,prodaju dionica, sve sto pišem je moje mišljenje.svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna

New Report

Close