PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za oni koji išta znaju o samoj Petrici:

Željko Klaus, Petrokemija

Predlaže se opoziv članova Nadzornog odbora Petrokemije Ive Galić i Vikice Pleše.

Zamijenit će ih Miroslav Golub i Zlatan Kuljiš. U Nadzornom odboru ostaju Goran Kralj, Mario Radaković i Mijo Šepak te Željko Klaus koji je dobio novi mandat.

KLAUS je opet u vrhu -znači da se sprema tarapana.
ŽELJA pozdravljam te ovim putem držite se .

peyo


KLAUS je opet u vrhu -znači da se sprema tarapana.
ŽELJA pozdravljam te ovim putem držite se .

Ne kužim, kako opet?
Pa i do sada je bio u NO:

ŽELJKO (KLAUS) KLAUS, OIB: 86607606361
Funkcija – predsjednik nadzornog odbora
Ovlaštenje – izabran za predsjednika nadzornog odbora na temelju Odluke nadzornog odbora od 30. ožujka 2010. godine
Izvor:
Vaš link

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Pardon,opet u nadzornom odboru,vidim da si zlopamtilo, ali sory šta je tu je.To ti je čovjek koji je spasio PTKM,a čim ga spominju znači da im opet treba.Čovjek je genije-sirov,ali pravedan i ne boji se ničega.Kad su došli nama u potporu u svom govoru,na pozornici je rekao-citiram-"ako si to rekao direktore- onda ti ja hebem mater"pred tisućama ljudi,a ostatak Hrvatske je to gledalo na TV-u.Takvog čovjeka ne mogu opisati- njega moraš doživjeti.

peyo

Vaš link

"listam" dnevne novine (ne hrvatske, nego njemačke)…i danas mi jedna stvar upala u oko…
na FTD(Financial Times Deutschland) na naslovnoj stranici 4 članka o hrani…

1.Borba za kruh (preživljavanje)
2.Kriza gladi se može spriječiti
3.Aigner (njem.ministrica polj.) poziva seljake na jedinstvo
4.Više cijene riže izazvale paničnu kupovinu

Das Verbraucher-Portal rund um Wirtschaft, Geld und Finanzen | FTD.DE

Prilažem i sliku, za arhiv…svaki komentar je naravno suvišan… [lol]

izgleda da je na ptkm sve manje prodavaca..kupci kupuju sitnjavor(mozda sami sebi ne bi li potencirali prodaju)..prodaje cjeli dan nema..iz toga se lako dade zakljuciti u kom pravcu ptkm nastavlja put.


Pardon,opet u nadzornom odboru,vidim da si zlopamtilo, ali sory šta je tu je.To ti je čovjek koji je spasio PTKM,a čim ga spominju znači da im opet treba.Čovjek je genije-sirov,ali pravedan i ne boji se ničega.Kad su došli nama u potporu u svom govoru,na pozornici je rekao-citiram-"ako si to rekao direktore- onda ti ja hebem mater"pred tisućama ljudi,a ostatak Hrvatske je to gledalo na TV-u.Takvog čovjeka ne mogu opisati- njega moraš doživjeti.

… i zbog takvih likova i Petričinog čudesnog poslovanja bilježe se iz godine u godinu GADNI GUBICI, koje MI POREZNI OBVEZNICI uz ostalu pljačku moramo plaćati i trpjeti.
Lako je bit baja s tuđim parama.

Nažalost nema tu sreće dok se gazda Toda i država ozbiljno ne sposvađaju…. ili gazda ne odluči da osim energije oče i u govna da se petlja….., a kad bu se to dogodilo……..

I jedan ozbiljan i kostruktivan prijedlog i pitanje u jednom, jel bi se mogla govna s Todinih i inih farmi nekako iskoristit u Petrici za sirovinu?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



Pardon,opet u nadzornom odboru,vidim da si zlopamtilo, ali sory šta je tu je.To ti je čovjek koji je spasio PTKM,a čim ga spominju znači da im opet treba.Čovjek je genije-sirov,ali pravedan i ne boji se ničega.Kad su došli nama u potporu u svom govoru,na pozornici je rekao-citiram-"ako si to rekao direktore- onda ti ja hebem mater"pred tisućama ljudi,a ostatak Hrvatske je to gledalo na TV-u.Takvog čovjeka ne mogu opisati- njega moraš doživjeti.

… i zbog takvih likova i Petričinog čudesnog poslovanja bilježe se iz godine u godinu GADNI GUBICI, koje MI POREZNI OBVEZNICI uz ostalu pljačku moramo plaćati i trpjeti.
Lako je bit baja s tuđim parama.

Nažalost nema tu sreće dok se gazda Toda i država ozbiljno ne sposvađaju…. ili gazda ne odluči da osim energije oče i u govna da se petlja….., a kad bu se to dogodilo……..

I jedan ozbiljan i kostruktivan prijedlog i pitanje u jednom, jel bi se mogla govna s Todinih i inih farmi nekako iskoristit u Petrici za sirovinu?
[/quote]

… čuj kako pišeš, ni tvoja nebi bila loša.Velika je kalorična vrijednost [tongue]

Čuj kolega Ludjak,ne kužim te skroz,daj pojasni.Vidim da nešta znaš i da te to muči- daj reci naglas.Ne znam da li te je razljutio moj post, ili si ljut ne guzovane.

peyo

Peyo upoznao sam dotičnog gospodina i mogu reći da u odnosu na ostale u nadzornom i upravnom odboru djeluje kao john wayne i to je sve. ali šta je meni palo na pamet je sljedeća stvar. čovjek se kao bori za firmu i radnike a nikad nije digao svoj glas protiiv malverzacija(ako kao predsjednik ili član nadzornog odbora ne zna za njih onda je nesposoban) a za koje svi znamo da se događaju i u petrici. i zbog tih mutnih radnji petrica ima svake godine ili manju dobit ili gubitke.


Moje mišljenje već znate-PTKM-up,up.Za one šta pile na rušanje cijene-ispod 160 neće sigurno,jer nas je jako puno unutra i ispod ,a gro je ljudi ušlo na 160 na više.Pa zar mislite da nećemo braniti svoj ulog??????????
Šta veli mika svako je gospodar svoje sudbine,a da sudbinu niste izazivali prošlo ljeto i jesen i dizali ju bez veze…….Sad je burek majstorima preokupacija bauštele pa ljudi da mi odigramo našu igru onako kako ide.Izviješće sigurno neće biti dobro,a znate i sami da je to za pravi skok prvi znak.100 ti put sjetite se INE gubitaša-1700,a preko noći gigant 3600.Igre i igrice,samo strpljivo.SRETNO

Najgore što ovo neće krenuti gore dok se ne spusti ispod 160 pa barem i na kratko. [bye]

Kolega ja govorim iz vlastitog iskustva ,a ako Vi znate nešta više pa dajte recite da znamo konkretno šta.Propusti -gdje,ukrao -tko,minusi zašto- i na kraju šta je Klaus kriv i zašto.Ako ste se odlučili govoriti iskreno i istinu onda se izjasnite,a ne rekla kazala.Ja iz mojeg osobnog iskustva govorim ,a i u ime radnika RNS-veliko HVALA na potpori radnicima PTKM Kutina na čelu sa ŽELJKOM KLAUSOM-kad nam je pomoć bila potrebna.Tolika su moja iskustva,a sad čekam Vaše objašnjenje,jer blatite čovjeka koji je nama u RNS pomogao.
P.S.-da je takvih ljudi nakon rata bilo više ne bi se ni ovakva sranja događala u ovakvoj mjeri.

peyo

New Report

Close