PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li netko informaciju kojim povodom je za veljaču planirana izvanredna glavna skupština?

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=176

@gimli….ne znam…možda novogodišnja čestitka od HFP-a? to bi bilo lijepo…

Sory htio sam naglasiti ne vikati.PS.-Štern novi predsjednik INE.Oće li biti tarapane?Kud će Petrica’

peyo


Pa da li bi sa Inom bilo ovako kako je od jedne vlade pa do druge prvo 25 % plus 1 dionica ,pa druga ostatak tek na kraju zapetljaj sa ostatkom dionica-ili bi bilo poštenije sve na burzu pa tuci ljubane.Ok ako je već dogovorena transakcija pa znamo kako to ide staviš se peti ,šesti ,ja te kupim jer smo tako dogovorili i sve 5.Svi zarađuju a dionica ima razlog za rast.Ovako gro naših dionica ode u nepovrat.
Jedanput sam slušao jednog čovjeka starijeg i njegove riječi su bile-"SINKO ŠTA SE PUŠKOM UZME BRZO SE IZGUBI,A KAD SE NEŠTA KUPI TO JE TVOJE I NITKO TI TO NE MOŽE NIKAD UZETI -TO TI JE ZAPAD I KAPITALIZAM."
Sad mi recite da to nije istina.

…"KADA BI LJUDI BILI ANDELI, TADA NE BI TREBALA
POSTOJATI NIKAKVA VLAST. KADA BI ANDELI
VLADALI LJUDIMA, NE BI TREBALO NIKAKVE
VANJSKE NI UNUTARNJE KONTROLE. AMBICIJA
POJEDINACA TREBA BITI TAKO USMJERENA DA SE
SUPROSTAVLJA AMBICIJI. STOGA RAZLICITE "SLUŽBE"
TREBA TAKO RAZDIJELITI I TAKO UREDITI DA SVAKA
MOŽE BITI KOCNICA DRUGOJ, KAKO BI PRIVATNI
INTERES MOGAO POSTATI ZAŠTITNIKOM JAVNIH PRAVA "…

Jamesa Medison, jedan od najistaknutijih tvoraca americkog Ustava !

Premijerka se ovoga mora držati, inače kako sad cipelare mog imenjaka, tako će i nju ako im da priliku. ovako je najbolje i najsigurnije za sve male obične i dobronamjerne ljude.

… neki su i sad zajedljivi kao drug Aca kojem se emisija zove nedjeljom u dva, a istina je za koju se on bori da bi ta emisija trebala imati ime nedjeljom u četrnaest ! [tongue]
Aleksandar Stanković (Subotica, 8. travnja 1970.) " hrvatski radijski i televizijski voditelj?"

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Cijena ne mrda puno ali se ne mogu oteti dojmu da to neko skuplja pomalo, ask maze po bidu a bid se samo nadopuni sa ne velikom kolicinom..

No pain no Game


Cijena ne mrda puno ali se ne mogu oteti dojmu da to neko skuplja pomalo, ask maze po bidu a bid se samo nadopuni sa ne velikom kolicinom..

fundamentalno gledajući, PTKM je na ovoj cijeni jako precijenjena, zato su je i kupovali samo OMF-ovi koje barataju tuđom lovom i koji su je digli sa 110 na 170 kn.
međutim, OMFovi su sve pare sad utukli u INU pa sad nemaju čime više dizati PTKM. ne bi me čudilo da počnu rasprodavati PTKM u nedostatku keša, samo ne znam kome bi ovog gubitaša uspjeli uvaljati [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Pomalo, kud vam se žuri? Dokupljujte dok Jaci ne zagori pod nogoma pa odluči rasprodat i ovo malo obiteljskog srebra što nam je ostalo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ima li netko informaciju kojim povodom je za veljaču planirana izvanredna glavna skupština?

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=176

Nadam se samo da nije ono sto sam prvo pomislio – da ce nadolazeci kvartalni/godisnji FI biti katastrofalan, pa zbog toga. Ono sto je Boso pretpostavio mi se vise svidja. 😉
U svakom slucaju, privatizacija ce se desiti prije ili kasnije. Ja cekam bez obzira na iduci FI.


fundamentalno gledajući, PTKM je na ovoj cijeni jako precijenjena, zato su je i kupovali samo OMF-ovi koje barataju tuđom lovom i koji su je digli sa 110 na 170 kn.
međutim, OMFovi su sve pare sad utukli u INU pa sad nemaju čime više dizati PTKM. ne bi me čudilo da počnu rasprodavati PTKM u nedostatku keša, samo ne znam kome bi ovog gubitaša uspjeli uvaljati [bye]

A jesi vidio kako je bid supalj? Ne isplati se OMFovima prodavati PTKM bez da imaju jaceg kupca.
Ciscenjem do bida do 110 kn ne bi puno novca skupili za kupnju iole neke solidne kolicine INA-e, a sebi bi ucinili medvjedju uslugu. I zato top 10 polako i strpljivo, malo po malo nastavlja s akumulacijom jer su svjesni da ce se jednog dana i ovdje voditi bitka.



Cijena ne mrda puno ali se ne mogu oteti dojmu da to neko skuplja pomalo, ask maze po bidu a bid se samo nadopuni sa ne velikom kolicinom..

fundamentalno gledajući, PTKM je na ovoj cijeni jako precijenjena, zato su je i kupovali samo OMF-ovi koje barataju tuđom lovom i koji su je digli sa 110 na 170 kn.
međutim, OMFovi su sve pare sad utukli u INU pa sad nemaju čime više dizati PTKM. ne bi me čudilo da počnu rasprodavati PTKM u nedostatku keša, samo ne znam kome bi ovog gubitaša uspjeli uvaljati [bye]
[/quote]

ne brini kolega…kada prodaju INU (a prodat će je-zato što će ih MOL ili ucjeniti da će svoj dio prodati Rusima, ili će ima dati malo veću cijenu), bit će para i za Petricu…do sada lupaju u građevinare ali kad im stigne lova na račun Petrica je sljedeća…

valjda su nešto naučili do sada da im je bilo bolje skupljati po 1100-2800 kn polako i da bi tako više zaradili, i zato mislim da će nakon ove lekcije ići skupljati polako Petricu nakon INE (živi bili pa vidili)…dizanjem letvice na 2830 i naviše, moći će reći da su barem nešto radili (kad se već prije nisu sjetili), pa će si tako stvoriti odobravanje javnosti da i dalje pune njihove blagajne doprinosima….

Naravno, moguć je i neriješeni rezultat INA-MOL, no mislim da je svima, pa tako i fondovima u interesu da se ova farsa završi…

Pa jer još ne kužite da su se vlada i Mol dogovorili………………plin ide Mađarima,a sa plinom i PTKM……besplatan plin i odličan potrošač………joj bit će Vam jasno uskoro……..

peyo

ps.pročitajte po tisućiti put sa kime je PTKM sklopila ugovor za plin-gore desno čim otvorite forum br.1
Treba početi učiti čitati između redaka.To vam je ko i kamata u banci-piše 5%,a nitko ne čita ono napisano malim slovima odmah ispod,nego -e kolika će mi biti rata?????????
Meni to ne treba imam PTKM,to je moja mirovina.

peyo

New Report

Close