PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Euforija oko Ine lagano ide kraju,ponude od strane fondova fiksne su sa 2800 otišle na puno više,i mislim da nakon toga možemo očekivati dobru trgovinu sa ostalim dionicama.Puno kapitala, oli ti žive love ostaje na burzi i vidjet ćemo da li ljudi prepoznaju u šta ulagati.Svi analitičari do sada u mojim postovima i postovima ostalih kolega pričaju isto-energetika i hrana.Vidim da poštovani kolege puno vas nije baš sretno šta svoja razmišljanja i priče prenosim svima,ali i ja se na jednu ruku nadam dokupu kojeg nema.Nisu ni svi ostali ovce za šišanje.PTKM nikad nije pokazala svoju pravu snagu odnosno pravu cijenu svoje dionice jer nije za to imala prilike.Najžalosnije je to šta će se puno Vas a i fondovi ubaciti u pola rasta ili čak na vrhu,a to nam je jako blizu.Formula je jako jednostavna-strani ulagači žele između ostaloga plin,a uz plin gdje češ bolje od stalnog i sigurnog potrošača PTKM i to pravog.Recimo uzmimo jednog našeg seljaka-bavi se recimo jagodama,posadi 5 hektara,dobije i poticaj od države-i onda dođe ono najgore-KOME PRODATI TE ISTE JAGODE.
Moje mišljenje je i dalje isto -MOL I INA će preuzeti PTKM i samo se nadam preko burze za dobru lovu.A to je uskoro prije ulaska Hrvatske u EU.Baš tada Mađari predsjedaju EU i stalno govore o tome kako će baš za njihove vladavine Hrvatska biti primljena………….A prije toga se natovariti sa Hrvatskim zlatom i draguljima.
Ljudi pamet u glavu i nemojte misliti da ćete ući samo tako u vlak koji vozi.Ako stane na tren da bi Vi ušli platit ćete masnu cijenu.
SRETNO I PAMET UGLAVU.

peyo

da, po cijeni od 150-164 kn se skupilo sve skupa 500.000 kn …

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Bravo moj Alfista,mislim da si dotaknuo bit problema naše burze.Evo ja osobno-šta napraviti-ako se pokažem na bidu na kupnji sa 5000 do 10000 komada-neću kupit ništa jer svi prestižu ,a ask se povlači.Ako lupam po asku i kupim sve šta mi dođe do 10000 komada mogu doći na loš glas i pod povećalo Hanfe,a i da lupim i kupim veliku cifru-isto ko i onaj moj seljak sa jagodama kome prodati.Trenutno čokam malo po malo ali mi i to više ide na živce.Jedino se moj broker veseli.Ne podcijenjujem nikoga -ni onoga sa jednom dionicom ni onoga sa 1000 ali mi srednji sloj dioničara smo trenutno prisiljeni čekati i kupovati.Ja to sad radim i nadam se da će se rezultati ovakvoga poslovanja uskoro isplatiti.PTKMje jedna od mojih favorita i puno sam love uložio i spreman sam na još.Tu je dioki,janaf, viro i par bauštelaca recimo ingra koju skupljam iz zahebancije i ni sam nemam pojma koliko je imam.Znaš ono ostane od svake transakcije pa šta možeš kupit za siću-ingru-nek se nađe.
PTKM I VIRO su mi najjači aduti mada prije nekog vremena nisam vjerovao ni sam u njih,ali sad ,sad tučem iz sveg raspoloživog oružja jer sam nanjušio gadnu paru.SRETNO SVIMA I AJMO SE MALO IGRATI.

peyo

Ne radi se o tome što pričaš, radi se o napuhavanju s tvoje strane, spominjanje nekakvih paklenih udara itd. Da se ne razumijemo krivo, 80% portfelja mi je u Petrici, i to dosta novaca, nitko sretniji od mene da sutra bude 1000 kn. Treba smiriti strasti i pisati realno, tj. o činjenicama, analizama i predviđanjima, bez ikakve euforije, jer jedino tako ćemo moći vrednovati ovu dionicu, a da nisam optimist glede iste ne bi u toj mjeri ni ulazio.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

@peyo
Nemoj se uvrijediti, al frapantno me podsjećaš na D. Kajina! Na svaku temu temu ima detaljan odgovor (po određenoj spranci), jedino je on u pravu, u sve se miješa(a nije Zvijezda margarin))), nastupi su mu teatralni i dugački, a na kraju ništa korisni ne kaže…..

Fala majstori ,a,jel sam Vam pokvario dokup ili niste dovoljno ušli-ok više stvarno neću pisati ali razmislite da li ste sami na svijetu.Da li zaradu treba podijeliti sa svima ili ja se natrpam ,a Vama šta ostane.Evo Vas dvojica ste se prvi put javili i nisam čuo niti jednu ni dobru ni lošu riječ o PTKM.ali više ne smetam radite po svome.Niste prvi koji su me popljuvali,ali ste zadnji.

peyo

Prijatelju ja sam se nakupovao i po 60 i po 180 kn tako da za mene više nema dokupa, što je bilo, bilo je, sad čekam izlaz, a to ću napraviti tek kad pređe 400 kn … a tih 400 kn neće preći zbog tvog pisanja po forumu, samo toliko.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Fala majstori ,a,jel sam Vam pokvario dokup ili niste dovoljno ušli-ok više stvarno neću pisati ali razmislite da li ste sami na svijetu.Da li zaradu treba podijeliti sa svima ili ja se natrpam ,a Vama šta ostane.Evo Vas dvojica ste se prvi put javili i nisam čuo niti jednu ni dobru ni lošu riječ o PTKM.ali više ne smetam radite po svome.Niste prvi koji su me popljuvali,ali ste zadnji.

kolege imaju pravo, stvarno si naporan, uhvatiš se nečega i mlatiš po tome do besvijesti. ako nemaš što novo i pametno napisati o dionici, a baš imaš ludu želju pisati, odi pa piši na bez cenzure, ovako samo zatrpavaš temu bez veze.

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!


Fala majstori ,a,jel sam Vam pokvario dokup ili niste dovoljno ušli-ok više stvarno neću pisati ali razmislite da li ste sami na svijetu.Da li zaradu treba podijeliti sa svima ili ja se natrpam ,a Vama šta ostane.Evo Vas dvojica ste se prvi put javili i nisam čuo niti jednu ni dobru ni lošu riječ o PTKM.ali više ne smetam radite po svome.Niste prvi koji su me popljuvali,ali ste zadnji.

… ono što nas ne ubije ojača nas. Kolega ne znam gdje ste bili proteklih godina dok je ovdje bio kolega Cartman, pa ovi su mala beba. Neki dan sam pozvao kolegu, ali izgleda da je otišao sad na humanitarni rad u Ugandu. Sve ove godine brinuo se o radnicima PTKM da ne kupuju dionice.

Kolega opusti se i uživaj, važno je da se žena odljuti… [thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

zadnja cijena na 31.12. je bila 168kn. u 2010. smo jači jedva 3% a crobex je rastao više od 5% [cry]

Rastemo sporije od Crobexa, da nisu mirovinci zaboravili na nas?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Rekao bih da je tišina oko PTKM prilično glasna [wink]

New Report

Close