PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jasno u tekstu piše da je "riječ o velikom projektu gradnje niza postrojenja za proizvodnju bioplina u sklopu Agrokorovih poljoprivrednih i prehrambenih tvrtki"…ne znam zašto dovodite u "vezu s vezom"..
po mome mišljenju nema teorije da Agrokor uđe u ovo jer to ne bi prošlo kod Agencije za tržišno natjecanje…

1000 komada na prodaji na 176,50… zanimljivo je vidjeti koliko će to visiti na prodaji…

Kad smo već kod agrokor-energije ovo je jako zanimljivo pod zadnjom stavkom.

SUBJEKT
AGROKOR-ENERGIJA d.o.o.
PREDMET POSLOVANJA
Nkd Djelatnost
* – Kupnja i prodaja robe
* – Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
* – Računovodstveni poslovi
* – Proizvodnja električne energije
* – Prijenos električne energije
* – Distribucija električne energije
* – Opskrba električnom energijom
* – Trgovina električnom energijom
* – Proizvodnja plina
* – Distribucija plina
* – Opskrba plinom
* – Proizvodnja toplinske energije
* – Distribucija toplinske energije
* – Opskrba toplinskom energijom
* – Proizvodnja biogoriva
* – Skupljanje oporaba i/ili zbrinjavanje (obrada, odlaganje, spaljivanje i drugi načini zbrinjavanja otpada) odnosno djelatnost gospodarenja posebnim kategorijama otpada
* – Uvoz otpada
* – Trgovanje, posredovanje i zastupanje na tržištu energije
* – Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
* – Nadzor nad gradnjom
* – Proizvodnja gnojiva i poboljšivača tla

pozdrav


Kad smo već kod agrokor-energije ovo je jako zanimljivo pod zadnjom stavkom.

SUBJEKT
AGROKOR-ENERGIJA d.o.o.
PREDMET POSLOVANJA
Nkd Djelatnost
* – Kupnja i prodaja robe
* – Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
* – Računovodstveni poslovi
* – Proizvodnja električne energije
* – Prijenos električne energije
* – Distribucija električne energije
* – Opskrba električnom energijom
* – Trgovina električnom energijom
* – Proizvodnja plina
* – Distribucija plina
* – Opskrba plinom
* – Proizvodnja toplinske energije
* – Distribucija toplinske energije
* – Opskrba toplinskom energijom
* – Proizvodnja biogoriva
* – Skupljanje oporaba i/ili zbrinjavanje (obrada, odlaganje, spaljivanje i drugi načini zbrinjavanja otpada) odnosno djelatnost gospodarenja posebnim kategorijama otpada
* – Uvoz otpada
* – Trgovanje, posredovanje i zastupanje na tržištu energije
* – Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
* – Nadzor nad gradnjom
* – Proizvodnja gnojiva i poboljšivača tla

pozdrav

… i to bi bilo to, a sve ostalo je sr…e, odnosno proizvodnja "stajskog gnojiva" !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Proizvodi se bioplin od biljne mase i stajskog gnjojiva, kao nusprodukt ostaje gnjojivo i to je to. Nije zamjena za umjetno.

Nije bolest sve što boli

Pozdrav iz bijele Like.Todorić je jako sposoban čovjek na jednu ruku lopina ,ali njegovi radnici uredno dobivaju plaće i sve po kolektivnom ugovoru.Mada osobno mislim da ove najave sa njegove strane nisu usmjerene prema kemijskij industriji njega ne trba podcijenjivati.Pošto je preuzeo pikove i proizvodnju mesa ,vrlo lako moguče da će krenuti i sa vlastitom proizvodnjom svinja krava i peradi.To povlači i hranu za te životinje,a zemlje obradive ima ohoho.A da bi se proizvela hrana treba puno umjetnog gnojiva…………..Aj ga znaj,čovjek je sposoban i spreman na sve i ima novaca.
Osobno čekam sljedeću informaciju,od jačih igrača-MOL,INA,LUKOIL,VLADA…..Kinezi…?????????
U svakom slučaju gledam danas ask,zadnji nalog je185,doduše ne znam šta je jučer bilo i kako se odigravalo ,ali prema riječima kolege bose bio je nekakav stoper,ali danas ga nema-taj je išao na dokup sigurno je bio i na bidu.
Ajmo naša zlatna koko snesi nam zlatna jaja-čujemo se navečer moram na snijeg…………uh te žene….

peyo


Pozdrav iz bijele Like.Todorić je jako sposoban čovjek na jednu ruku lopina ,ali njegovi radnici uredno dobivaju plaće i sve po kolektivnom ugovoru.Mada osobno mislim da ove najave sa njegove strane nisu usmjerene prema kemijskij industriji njega ne trba podcijenjivati.Pošto je preuzeo pikove i proizvodnju mesa ,vrlo lako moguče da će krenuti i sa vlastitom proizvodnjom svinja krava i peradi.To povlači i hranu za te životinje,a zemlje obradive ima ohoho.A da bi se proizvela hrana treba puno umjetnog gnojiva…………..Aj ga znaj,čovjek je sposoban i spreman na sve i ima novaca.
Osobno čekam sljedeću informaciju,od jačih igrača-MOL,INA,LUKOIL,VLADA…..Kinezi…?????????
U svakom slučaju gledam danas ask,zadnji nalog je185,doduše ne znam šta je jučer bilo i kako se odigravalo ,ali prema riječima kolege bose bio je nekakav stoper,ali danas ga nema-taj je išao na dokup sigurno je bio i na bidu.
Ajmo naša zlatna koko snesi nam zlatna jaja-čujemo se navečer moram na snijeg…………uh te žene….

… pusti žene, pazi ti na bukve da se negdje ne priljepiš na istu.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

World Food Prices Rise to Record on Sugar, Meat Costs
http://www.bloomberg.com/news/2011-01-05/global-food-prices-climb-to-record-on-cereal-sugar-costs-un-agency-says.html

… bacaju se kederi, samo slab će biti ulov !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Alo prijatelju ja čuvam cucka,pijuckam kuhano vino i gleduckam se sa mladim mamama.Mršav je ulov,ali i kedera je malo.Da bi ulovili veću štuku ili više malih moraju biti i jači kederi.Ili im ponuditi sitno da zagrizu.Da će biti nekog stampeda ne vjerujem ali mislim da bi neko mogao danas sjužiti sve do 180,ako burza radi do 2 vidjet ćemo.Ne ljutite se kolege koji prodajete znam da Vam je već dopizdilo,ali okreće se nova stranica u povijesti PTKM,i drago mi je da sam i ja dio te povijesti.A Vama sretno na svim drugim projektima.

peyo

ova slikica mi potvrđuje peyino razmišljanje..ne vidi se svaki dan 900.000 kuna na bidu..

onaj što je bio na prodaji jučer od 1500 komada izgleda da je promijenio stranu:)…sad pece, peca, ali dokle će, vidit ćemo…

A ribe se velike love u mutnom.Malo mi je pobrkao planove -malo je falilo za dokup ,ali imam blagoteleći osjećaj da ću morati po asku.Danas popodne nisam bio u prilici ali čekam ponedjeljak.U petak si uzimam slobodan dan,jer onaj moj Ibanez-moj avatar -oli ti moja gitara me je željna, a i ja nje.Čeka me tri dana tamburanja,trodnevno- tronoćni dernek.Na bidu jesam, na asku jesam pa sad paše mi i ono prvo ali više bi mi pasalo ono drugo-500 po dionici.Pozdrav svima iz prekrasne Like.Hebeš sva skijališta svijeta uključujuči i Aspen-mi HRVATI IMAMO SVE,a to su nažalost skužili i ostali.

peyo

Imamo i bjelolasicu bez aktivnih žičara, sva krema svijeta se sjatila na sljeme, saša sušec izjavljuje da je 15 stotinki par cm zaostatka umjesto par metara, itd…hrvati su najpametniji…još kad bi voljeli cijelu zemlju jednako. Olimpijski centar na Bjelolasici nema niti jedan top za snijeg..hm…hm…

New Report

Close