PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Važeći podaci za uredovni dan 16.12.2010 .
1. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA; 869.396; 26,02%
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU; 782.346; 23,42%
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND; 184.883; 5,53%
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND; 160.549; 4,81%
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND; 112.095; 3,36%
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D.; 95.273; 2,85%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D.; 88.277; 2,64
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND; 58.854; 1,76% (+9712)
9. PBZ D.D.; 51.705; 1,55 %
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.; 40.372; 1,21%

Ukupno: 73,14 %

Promjena na r.br. 5:

5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND; 113.595; 3,40%;
+ 1500 kom

Ukupno TOP 10 na dan 03.01.2011. = 73,19 %

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Evo danas me više nije sram.Vidjeli ste jučer kako ljudi počinju shvačati ono šta govorim.Nažalost mi ne možemo uticati na to da će najvrijednije šta imamo otići na bubanj,ali uz njih možemo dobro zaraditi.Ne za siću nego pravu lovu.Evo gore post od poštovanog kolege tko su vlasnici PTKM uz nas male,izgleda da nisu skroz bedasti.E sada kako će se igra zavrtiti i kako će se velikani raspodijeliti-vidjet ćemo.Meni osobno bi najviše odgovarala igar INE iMOLA,ali da se provede preko burze.Tako bi PTKM ostala doma,radnici zaštičeni,a mi bokci puni love.I dalje tvrdim da će cijena uskoro biti 350 pa na više,a i to je još daleko od prave cijene.Primjer-INA-mol najavi preuzimanje a onda tarapana-evo je na 3200 a gdje joj je kraj??????????????????????????

peyo

Obiteljsko srebro treba čuvati za naše unuke, ili dočekati nešto kao ovo s INA-om. Petrokemija je jedan od rijetkih hrvatskih bisera još uvijek u hrvatskim rukama. Stranci će se kad tad polakomiti za Petrokemijom…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

zanima me ima li adris novaca npr da nacilja petrokemiju????


zanima me ima li adris novaca npr da nacilja petrokemiju????

… sigurno je jedno, onaj tko je "pomogao" da se INA kontrolira i bude u 50% + 1 u hrvatskom vlasništvu, naravno ako se to ostvari, imat će vjerovatno plus kod ove operacije. Iako ove dvije operacije ne treba odvojeno gledati, postoji i mogućnost da u budućnosti postanu jedna duša, a nas dvoje kako kaže uvaženi Marko Perković ! Bilo bi dobro da se sve firme koje imaju mogućnosti udružuju i provode transparentnu privatizaciju, dokapitalizaciju uz nekakve realne cijene. Plus takovog ponašanja bilo bi i neminovno micanje politike iz gospodarstva, a kako vidimo debelo se radi na tome. Ako je spin može biti batina koja ima dva kraja. Zato političari pazite se !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


zanima me ima li adris novaca npr da nacilja petrokemiju????

Adris je tvornica novca i bilo bi jako dobro da se uključi u neke veće procese u Hrvatskoj.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Još samo da skinemo sa aska do 182 -do tu je jak otpor,a možda se dobri ljudi smiluju i odma maznu po bidu,jer koliko vidim puno burek igrača ,ali i ok ljudi koji su spušili i bili zarobljeni od prošle godine.Mislim da ćemo ih danas eventualno do sveta tri kralja riješiti muka.A nakon 200 vjerojatno i udar od strane pojedinih fondova koji će se teško dokopati INE NA 2830,pa onda rezervni položaj-PTKM.Ako ptkm ode pod inu mogli bi debelo profitirati,a i mi.Bojim se samo stranih macana koji isto kupuju onako inkognito?????????????

peyo

Odoh ja na skijanje ,a Vi poštovani kolege ne dajte se.Očekujem kupnju na 200 i kusur u ponedjeljak.SRETNO$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

peyo

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/agrokor-ulazi-u-energetiku-i-u-2011.-investira-1%2c5-milijardu-kuna,102356.html

…. da li ima veze sa ptkm? [thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Mogao bi kupiti, prije je iskazivao interes, zašto ne bi i sada……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Mogao bi kupiti, prije je iskazivao interes, zašto ne bi i sada……
[/quote]

… sad ili nikad !!!!!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

To je tek prva najava,a šta nas tek čeka -sretno ubit će me žena- čeka u autu,a ja sam se morao javiti na ovakvu vijest.Mogao bi ponedjeljak biti i puno jači od mojih očekivanja.BOK LETIM……

peyo

New Report

Close