PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.

upravo tako…stvar je što kod Yare očekivanja nisu bila tako pesimistična kao kod npr. ove dionice…
pa kad dodđe do promjene u glavama mnogih, rast će biti strelovit…

samo strpljivo…


@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.


koliko ovo godina slusam,ovaj mika mi izgleda kao vodja nekakve sekte koja zivi u svom svijetu maste,stalno neke neralne price , petrokemija na 1000kn ja mislim da se to vrti vec jedno 5g.
Daj ljudi vratite se u realnost i zavirite u FINANCIJSKO IZVJEŠĆE .



@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.


koliko ovo godina slusam,ovaj mika mi izgleda kao vodja nekakve sekte koja zivi u svom svijetu maste,stalno neke neralne price , petrokemija na 1000kn ja mislim da se to vrti vec jedno 5g.
Daj ljudi vratite se u realnost i zavirite u FINANCIJSKO IZVJEŠĆE .
[/quote]

čitao sam postove od prije par godina i sve je bilo isto kao danas, pričice o podcjenjenosti, svemirskim perspektivama, uroti protiv PTKM, privatizaciji koja samo što nije i bla bla bla
najrealniji je bio onaj cartmann kojeg su svi pljuvali i otjerali odavde pa sad ovdje samo hvale jedan drugoga
jedina istina je da je bi PTKM bila na 50 kn zbog svoje očajnog poslovanja i velikih gubitaka da nema mirovinaca koji su se suludo nakrcali njome umjesto kvalitetnim dionicama
ajmo sad dušmani, udrite kolčeve [tongue]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!




@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.


koliko ovo godina slusam,ovaj mika mi izgleda kao vodja nekakve sekte koja zivi u svom svijetu maste,stalno neke neralne price , petrokemija na 1000kn ja mislim da se to vrti vec jedno 5g.
Daj ljudi vratite se u realnost i zavirite u FINANCIJSKO IZVJEŠĆE .
[/quote]

čitao sam postove od prije par godina i sve je bilo isto kao danas, pričice o podcjenjenosti, svemirskim perspektivama, uroti protiv PTKM, privatizaciji koja samo što nije i bla bla bla
najrealniji je bio onaj cartmann kojeg su svi pljuvali i otjerali odavde pa sad ovdje samo hvale jedan drugoga
jedina istina je da je bi PTKM bila na 50 kn zbog svoje očajnog poslovanja i velikih gubitaka da nema mirovinaca koji su se suludo nakrcali njome umjesto kvalitetnim dionicama
ajmo sad dušmani, udrite kolčeve [tongue]
[/quote]

… nitko nije otjerao kolegu Cartmana ! On je nestao sam, za tebe je bio realan, a ja ću te podsjetiti da se on hvalio da ima informacije iz prve ruke od visokopozicioniranih političara. Neznam gdje je on, ali mnoge realne političare njihova realnost dovela je prvo u Zagreb, a onda ih vratila malo u predgrađe. Nažalost njihovu realnost plaćaju svi građani RH, pa i radnici i dioničari PTKM, pa smo svi realno gledajući još uvijek u banani. Tko će se okliznuti na koru od banane, a tko će pojesti njezin slasan plod nekima ostaju da se nadaju, priželjukuju, a možda i da im se i snovi ostvare.
… pozdrav kolegi Cartmanu ma gdje bio, kao i Miki. Dobar život svima, a ne samo njima ! Živio rođo !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

i ja zajedno sa glupim mirovincima [bye]

Cookie Monster



@ alien

Zato će i zarada na ptkm biti puno veća nego na dionici YARE.


koliko ovo godina slusam,ovaj mika mi izgleda kao vodja nekakve sekte koja zivi u svom svijetu maste,stalno neke neralne price , petrokemija na 1000kn ja mislim da se to vrti vec jedno 5g.
Daj ljudi vratite se u realnost i zavirite u FINANCIJSKO IZVJEŠĆE .
[/quote]
Kolegice kaj ste vi i u 3 ujutro budni??? Pauza između partijanja na Zrću ma malo do laptopa pa na Poslovni ili ste noćni čuvar,-ica???
Bilo kako bilo, lijepo… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Super , pozivam sve kolege na forumu koji smatraju ptkm-r-a smećem da što više pišu na ovoj temi, jer je to jedini način da mali dioničari shvate da je ovo loše i otvore put ka konačnom rastu dionice.
Unaprijed hvala.

p.s.
tako je uvijk bilo na dionici ptkm-r-a i nema razloga da opet ne bude.

p.s. 2.
tko savlada ovu dionicu može samostalno ulagati na burzi ne trebaju mu investicijski fondovi ili savjetnici.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


p.s. 2.
tko savlada ovu dionicu može samostalno ulagati na burzi ne trebaju mu investicijski fondovi ili savjetnici.

Ovo potvrđujem, i dodajem sada je puno lakše u ovoj dionci nego kada je nastupila kriza, kada je bilo puno teže za procijeniti……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Neto dobit POTASHA kreće se oko 1 mlrd USD prosječno zadnjih par godina. Osim rekordne 2008 kad je bila 3,4 mlrd. USD. BHP je očito spreman platiti (40 mlrd. USD) kao da je svake godine moguće imati takvu neto dobit. PTKM je te godine trebala imati dobit od oko 350 mil. kuna (da ne ponavljam zašto nije imala) pa tu možemo vidjeti neke relacije koje bi mogle vrijediti kod preuzimanja.
PTKM bez problema mora imati 50 mil. EUR neto dobiti godišnje kad bude u rukama privatnog gazde.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Neto dobit POTASHA kreće se oko 1 mlrd USD prosječno zadnjih par godina. Osim rekordne 2008 kad je bila 3,4 mlrd. USD. BHP je očito spreman platiti (40 mlrd. USD) kao da je svake godine moguće imati takvu neto dobit. PTKM je te godine trebala imati dobit od oko 350 mil. kuna (da ne ponavljam zašto nije imala) pa tu možemo vidjeti neke relacije koje bi mogle vrijediti kod preuzimanja.
PTKM bez problema mora imati 50 mil. EUR neto dobiti godišnje kad bude u rukama privatnog gazde.

Petrokemija kao tvronica jednostavno nije u mogućnosti pokazati svoju moć sve dok je ovaka struktura kupaca umjetnog gnojiva u RH i to je jedini razlog zašto nije privatizirana niti će biti privatizirana sve dok nas EU ne pritisne.
Ali rezultati poslvanja nemaju nikakve veze sa kretanjem cijene dionice jer je ona u rukama velikih koji mogu što god hoće i kad hoće.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Neto dobit POTASHA kreće se oko 1 mlrd USD prosječno zadnjih par godina. Osim rekordne 2008 kad je bila 3,4 mlrd. USD. BHP je očito spreman platiti (40 mlrd. USD) kao da je svake godine moguće imati takvu neto dobit. PTKM je te godine trebala imati dobit od oko 350 mil. kuna (da ne ponavljam zašto nije imala) pa tu možemo vidjeti neke relacije koje bi mogle vrijediti kod preuzimanja.
PTKM bez problema mora imati 50 mil. EUR neto dobiti godišnje kad bude u rukama privatnog gazde.

Nije ni čudo da čučite godinama u ovoj dionici kad ne znate ni što se gleda prilikom preuzimanja.
Dok vi to saznate, dotle će Petrokemiju već prodati u staro željezo.
Dajte mi recite jedan razlog zašto bi netko htio kupiti Petrokemiju. Tko bi htio kupiti 40 godina staru kramu sa sto problema? Europski prosjek je 20 godina starosti.

New Report

Close