PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

22.05.10. | 11:34


Kosorica ti dolazi u Petrokemiju početkom idućeg tjedna. Na dnevnom redu će biti i cijena prirodnog plina. Koliko znam, nazočit će i predstavnici Diokija, Munje ..itd.


ne to ce biti ovaj tjedan jagustu treba vremena za analizu i dubiozu sta dalje kako popeglati Q2 i Q3 za bolji tender i prodaju

Nakon što je OPORTUNIST prije dva tjedna izvalio kako Kosorica dolazi u Petrokemiju početkom tjedna, sada se pokazalo da i tvoja informacija nema baš puno veze sa realnim vremenom.

Ne znam zašto ste tako samouvjereno iznosili neprovjerene i neistinite informacije? Samo ste pokazali kako vaše tvrdnje u buduće treba uzeti s velikom dozom rezerve.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Dobar dan, kod nas u Americi je dan, ok?
No, nebitno. Kažem zato što su Rusi bolje gazde, njima Vladu i klupe, Englezima mikrofon, a Davora Mađarima. Lijepo su INU prodali, uništili sada OMV i Tifon dominira, u vlasništvu stranaca, kako i treba. Sada samo cijeli garnituru vladajućih prodati Mađarima pa da vidiš kada se otvara Sabor i frajer na ruskom počne pričati, a ionako su bolji vladari od naših koji to nisu. [bye]

Nebitno, zaista nebitno i minorno.

Srdačan pozdrav

zbog situacije u slavoniji sastanak je premjesten na ovaj tjedan jer je trbao biti u cetvrtak

Jubito info za jadrankin posjet petrokemiji je objavljen u jednim dnevnim novinama jer sam i ja pročitao tu informaciju.

pozdrav


zbog situacije u slavoniji sastanak je premjesten na ovaj tjedan jer je trbao biti u cetvrtak


Jubito info za jadrankin posjet petrokemiji je objavljen u jednim dnevnim novinama jer sam i ja pročitao tu informaciju.
pozdrav

Ja ionako ne očekujem previše od tog dugoočekivanog i najavljivanog sastanka, no stalo mi je, a vjerujem i vama, da na forumu imamo vjerodostojne informacije.

@ snupy
Ne znam gdje si pročitao da je trebala biti u četvrtak, tim više što je četvrtak bio praznik, ali ako netko ima link za te informacije neka nam ga objavi.

Pozdrav svima i drž’te gaće ! Čini mi se da nam se idućih dana loše piše. Sreća da cijenu koliko-toliko brane institucionalni investitori [smiley]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ode naša Petrica kvragu, ali ja ju nedam
Koga svrbi ovaj paketić

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


Ode naša Petrica kvragu, ali ja ju nedam
Koga svrbi ovaj paketić

Dobro je da ovdje imamo gosp. Bakića i mirovince jer bi cijena bila puno niže od ovog danas.
Sve u svemu hvala im.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Dobar dan, kod nas u Americi je dan, ok?
No, nebitno. Kažem zato što su Rusi bolje gazde, njima Vladu i klupe, Englezima mikrofon, a Davora Mađarima. Lijepo su INU prodali, uništili sada OMV i Tifon dominira, u vlasništvu stranaca, kako i treba. Sada samo cijeli garnituru vladajućih prodati Mađarima pa da vidiš kada se otvara Sabor i frajer na ruskom počne pričati, a ionako su bolji vladari od naših koji to nisu. [bye]

Nebitno, zaista nebitno i minorno.

Srdačan pozdrav
[/quote]

volim te [kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što više plina to bolje za Petricu:

07.06.2010. / 16:20
Autor: Hina

Iran počeo s gradnjom plinovoda za potrebe izvoza u Europu

Plinovod povezuje grad Asalujeh na jugu Irana s Bazarganom nedaleko turske granice i trebao bi biti sagrađen u roku od tri godine

Pliovod iz Irana trebao bi osigurati opskrbu EuropeIranska državna televizija izvijestila je u ponedjeljak da je ta zemlja počela s gradnjom plinovoda za potrebe transporta 110 milijuna prostornih metara plina dnevno u Europu.
Taj 1,58 milijardi dolara (1,3 milijarde eura) vrijedan projekt omogućit će isporuku plina do Turske, s Europom kao krajnjim odredištem, ističe se nadalje u tome izvješću.

Plinovod povezuje grad Asalujeh na jugu Irana s Bazarganom nedaleko turske granice i trebao bi biti sagrađen u roku od tri godine.

Taj projekt odraz je iranskih nastojanja da poveća izvoz plina nakon što se ta zemlja povukla iz projekta plinovoda Nabucco za transport plina od regije Kaspijskog jezera do Europe, pri čemu se zaobilazi Rusija.

Iran je bio ponudio pomoć Europi nakon što je prekid opskrbe zbog rusko-ukrajinskog spora oko cijena plina ostavio veći dio Starog kontinenta bez plina."

marcello

Evo statista na prodaji za "odbranu cijene Petrokemije" [smiley]

Prodaje: Količina Cijena
16 116,46
98 116,47
131 116,48
54 116,50
10 116,90
114 118,00
100 119,97
200 119,98
16 119,99
1000 120,00

marcello



1. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 782.346 23,42
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 184.883 5,53
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 155.210 4,65
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 108.396 3,24
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 95.273 2,85
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 78.277 2,34
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.372 1,21
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 30.583 0,92
Ukupno: 71,38

* Važeći podaci za uredovni dan 27.05.2010 .
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND; 156.579; 4,69 % + 1369
Ukupno: 71,42 %
[/quote]

10.06.2010.
1. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 – 26,02
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 782.346 – 23,42
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 184.883 – 5,53
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 159.196 – 4,76
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 108.396 – 3,24
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 95.273 – 2,85
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 78.277 – 2,34
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.372 – 1,21
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 – 1,20
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 30.583 – 0,92
Ukupno: 71,49

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Erste plavi kupi sve pred sobom,iznimno stabilna vlasnicka struktura,na zalost po petricu to je jedina pozitivna okolnost oko nje za sada.

New Report

Close