PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako ode u stecaj onda i mirovinci puse

Da, ali na srednje kratkoročno, a dobivaju na dugoročno kako je i rek’o Ranko!

e sad ovo ne razumijim ako firma ode u stecaj sta se desava sa dionicama


ako ode u stecaj onda i mirovinci puse

ako mirovinci puse….narod pusi,,to su ipak nase pare,,,pazi sto si zelis kolega [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


U skorije vrijeme očekujem da se u javnim medijima potegne pitanje Petrokemije. Ovdje je privatizacija jedini mogući izlaz, vremena za oklijevanje je sve manje, rane se sve više gnoje. Iako na prvu zvuči nebulozno, ovaj gubitak je za dioničare PTKM trnutno najbolje što se moglo dogoditi.

Zvuči i na prvu i na drugu i na treću!Kao da se privatizacija nije mogla provesti i sa dobiti a ne sa gubitkom od 260 milja.Ali tako je to kad je netko pristran.

Kad bi dali Todoriću za dvije kune ali da ne bude stečaj ja bih potpisao, ali ako bude stečaj onda su dioničari sadašnji nahebali

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Kako su prošlu godinu završile tvrtke iz iste branše u svijetu?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Kad bi dali Todoriću za dvije kune ali da ne bude stečaj ja bih potpisao, ali ako bude stečaj onda su dioničari sadašnji nahebali

Vjerojatno ide u stečaj, zato mirovinci iz dana u dan kupuju, dragi kolega ovdje je jedino i realno očekivati preuzimanje od nekog jakog igrača, a znamo gdje onda ide cijena [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


U skorije vrijeme očekujem da se u javnim medijima potegne pitanje Petrokemije. Ovdje je privatizacija jedini mogući izlaz, vremena za oklijevanje je sve manje, rane se sve više gnoje. Iako na prvu zvuči nebulozno, ovaj gubitak je za dioničare PTKM trnutno najbolje što se moglo dogoditi.

Tako je! Kad ode u stečaj, pa dioničari sve izgube, to će tek biti ludilo od uspjeha za dioničare. Jedva čekam stečaj pa da sve izgubim. Hebeš 270 milja gubitaka godišnje, mojoj sreći neće biti kraja tek kad mi dionice budu vrijedile 0 kuna! [thumbsup]


e sad ovo ne razumijim ako firma ode u stecaj sta se desava sa dionicama

Dioničari sve izgube, d.d. prestaje postojati, kao i dionice te firme. Brand dotične firme čak može biti prodan nekom trećem i nastaviti poslovati, ali to nema više veze s bivšim dioinčarima koji su sve izgubili. To se upravo događa na Đakovštini (DKVS-R-A) gdje će dioničari ostati bez ičega.

da bi firma išla u stečaj valjda treba dug biti veći od temeljnog kapitala…daleko je još od toga…



e sad ovo ne razumijim ako firma ode u stecaj sta se desava sa dionicama

Dioničari sve izgube, d.d. prestaje postojati, kao i dionice te firme. Brand dotične firme čak može biti prodan nekom trećem i nastaviti poslovati, ali to nema više veze s bivšim dioinčarima koji su sve izgubili. To se upravo događa na Đakovštini (DKVS-R-A) gdje će dioničari ostati bez ičega.
[/quote]

a upravo to se dogodilo i na Zdenki (rip ZDNK-R-A)

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ne treba sada pretjerivati, situacija nije bajna, ali nije baš toliko loša da bi sada trebali fantazirati o stečaju. Osim toga, nema mjesta panici, što se vidjelo na burzi jer se cijena dionice nije mijenjala nakon objave rezultata, odnosno izostala je bilo kakva panična rasprodaja.

Međutim, svi dioničari koji ne žele propast kompanije i obezvrijeđivanje imovine uložene u dionice Petrokemije bi trebali biti svijesni da nešto treba poduzeti, treba potaknuti nekakvu inicijativu, utvrditi postoje li skrivene namjere i planovi, ima li kriminala u poslovanju i da li se gnojivo nekome poklanja.


i da koliko para duguje drzava za gnoj i dali je to prikazano u izvjestaju

Ovo i mene interesira jer u FI uopće nema osvrta na potraživanja od kupaca. Potraživanja uopće nisu prikazana u financijskom izvješću, barem ih ja nisam našao.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close