PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/kemijska-industrija/petrokemija-gubitak-prosle-godine-267%2c6-milijuna-kuna,67168.html

..evo svi se razbježali, prodaje se punom parom, navali narode… prodajete što imate [tongue]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


a ja jučer kupio puno na 147,00 računajući na proljetnu sjetvu,ništa,sad ću čekati strateškog partnera koji bi to htio kupiti

… ako si jučer kupio puno po 147,00, stavi puno na prodaju po 147,00 i nađi strateškog partnera. I puno može biti malo, a i obrnuto !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !



a ja jučer kupio puno na 147,00 računajući na proljetnu sjetvu,ništa,sad ću čekati strateškog partnera koji bi to htio kupiti

… ako si jučer kupio puno po 147,00, stavi puno na prodaju po 147,00 i nađi strateškog partnera. I puno može biti malo, a i obrnuto !
[/quote]
e pa tolika budala nisam,a kad bude 247,00 štoću onda prodati

Prilicno lose izvjesce. 🙁
No, kao sto sam neki dan rekao, gubitak je vec bio uracunat u cijenu dionice.
Nadajmo se da ce ova godina biti bolja, sto najavljuju i u izvjescu, a i da ce napokon netko ozbiljnije baciti oko na Petricu.
Bio bih pesimisticniji da ne vidim kako se ovih dana prekrcavaju ogromne kolicine dionica bez bitnog pomaka u cijeni, pogotovo sto nema pada. A i sam pogled na top10 koji ne prodaje nego akumulira je vise nego obecavajuci.
Ako sam ista naucio u nekoliko godina u ovoj dionici, onda je to da kod PTKM ne treba zuriti s odlukama i povoditi se izvjescima i sentimentom.

…ovolko jedinica nisam dobio ni u školi ! Hvala [tongue]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Da ima imalo morala Mesarić bi danas ispraznio ladicu i nestao netragom. Njega jednostavno boli kita za državno vlasništvo i njegovi ciljevi su nešto drugo. Ako mu većinski vlasnik to tolerira znači da je i on u talu. Vjerujem da ćemo kao i za Podravku ubrzo saznati tko operira po Kutini. Ovakvo stanje je neodrživo. Ptkm je godinama imala avansno plaćanje iz inozemstva i tko zna gdje je to sve završavalo. Kupnje sirovina na maksimumu, prodaje izlaznog proizvoda ispod cijene na tržištu smo već puno puta spominjali. Puno njih je mislilo da je krađa najnormalniji način poslovanja i da nikad neć biti kazne pa sad sviraju u predgrađu Zagreba.

Sve to nema veze s potencijalom firme koji je i dalje neupitan samo pod drugim vlasnikom.
Hitno tender gospodo i bješte iz ove zemlje dok još ima kamen na kamenu.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

pa bilo je najavljeno lose izvjesce…sto se cudite ,cjena je tu di je…sve je uracunato… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pa bilo je najavljeno lose izvjesce…sto se cudite ,cjena je tu di je…sve je uracunato… [cool]

0vo je losije od ocekvianog,dobro mika kaze tvornicu na tender a upravu u zatvor i amen.

ja se bojim da ovdje neće biti tendera, guraju PTKM u stečaj da je onda prodaju nekom rođi za 1 kn, isto kao na DKVS [shocked]

Rezultat je očekivan, a prije par mjeseci i najavljen. Ali to nije opravdanje za njega. Mislim da se ovdje može bolje raditi kada bi se htjelo. Troškovnu stranu je trebalo jače srezati da gubitak bude bar malo manji. Sigurno da je mogao biti manji.

pogledajte podravku

New Report

Close